Kapat

Sevginiz için ne kadar fedakarsınız?

Sevgilinizle aranızda pekçok sorunlar var ve artık bu sorunların çözülmesi için sizden çaba istiyor aksi takdirde sizden ayrılmak istiyor.mesela sizden bazı şeylerden vazgeçmenizi bazı davranışlarınızı değiştirmenizi istiyor. İlişkinizi devam ettirmek için ne kadar fedakarlık yaparsınız?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• ilişkide birşeylerin yerine oturmasında bence fedakarlık önemli ben eski sevgilime çok büyük fedakarlıklar yaptım ama bi yere kadar bi dediğini yapmadımm die ayrıldı şimdi köpek gibi pişman. ama şimdiki sevgilimle karşılıklı fedakarlıklar yapıyoruz ve seven insan bi şekilde idare ediyor bence. fedakarlık benliğini kaybetmeni sağlamıcak derecede olmalı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben yaptımda karŞımdaki yapmadı ve beni kaybetmeyi seçti bende onun ulaşamayaCağı kadar uzağm şuan ona.

0|0
    0|0
    • senin için rahat olsun o değerini bilmemiş

• Evet benim içim çok rahat ama zaman snra onun içi rahatsz oluck o benim gidip snrada gelmelerime çok alıştı yalvartmak çok işine gelio ve ben ona gttğmde herŞeyi kabulLenmemi istin

yor ama artık o davranışlar. Benden. geçti

• açıkçası çok fedakar değilim

0|0
    0|0
  • Elimden geleni değil gelmeyeni de yaparım olmayacak seyleri oldururum yeterki aşkımla aramız hep iyi olsun sorun yaşamayalım ;)

0|0
    0|0
  • Çabalardım onun ıstedıgı gıbı bırı olmak ıcın ama kısılıgımden tavız vermeden yapardım bunu.

0|0
    0|0
  • elimden geldiği kadar kanks.

0|0
    0|0
  • pipimden bilem vazgecebilirim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...