Profesyonel sporcular bakabilirmi özellikle?

3aydır sspor yapıyorum gözle görülür dğeişiklik var boyum 170 kilom 60 tı ama şimdi fark ediyorum kalçalarım göbeğim kayboldu gitti resmen çevremdeki insanlarda fark ettiler bunu suratımdan bile verdim ama son ölçümümde 2şer santim fazla çıktı heryerimden bir tek koldan 1buçuk santimlik incelme var ama dediğim gibi her bakan incelediğimi fark ediyor bunun sebebi nedir acaba neden incelediğim halde ölçümde karşılaştığım çıktı :/

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yag ve kas oranin degisiyor. Vucudunda sikilasiyor.

0|0
    0|0
    • O zaman ölçülerimde azalma olması gerekmezmi

• Kaslarin gucleniyor iste buyuyor ama nasil beslendin o da onemli

• Normal yiyorum hiç bir azaltma yapmadım

Erkekler Ne Diyor 9

• Çünkü; ölçülerini sabah uyanır uyanmaz alman gerek. Gün içinde Hareket edince kaslar şişer ve haliyle ölçülerin büyük çıkabilir.

0|0
    0|0
    • Ben kas yapmak istemiyorum güzel bir fiziğim kıvrımlarım var bozulsun istemiyorum ama devam etmekte istiyorum neyapabilirim ki şimdi

• 15 kiloda çalışıyorum çokta değil aslında 5 mi yapayım yani?

• Ne çalıştığını bilmiyorum hangi hareketi yaptığını bilmiyorum kaç tane yaptığını bilmiyorum. Böyle yorum yapmam saçma olur görsellik önemli bir hoca ile çalış derim yardımcı olacaktır

• giydiğin kıyafetten bıle olablr bu

0|0
    0|0
  • profesyonel teakwondo yapıyorum aynı durumu yaşadım. kasa dönüştüğü için böyle oluyor. aynı zaman da sağlıkcıyım kesin bilgi. kasa dönüşmesi

0|0
    0|0
    • Mantıklı açıklaması bu yani bakınca inceldiğimi görüyorum ama ölçümlerde kalınlaşıyorum öylemi :) hepmi böyle olacak biraz saçma geldi ama

• biz bilemeyiz ben 1.5 yıldır bu işin içindeyim daha tam çözemedim yanlış şeyler söyleyip insanları kandırmaya gerek yok doktora git o size gerektiğini söyler ok.

0|0
    0|0
  • Kas ' a dönüstürüyosun.
    Vucüt calıstıkca kasılır. kasıldıkca da sıkılasır.

0|0
    0|0
    • Tamam biliyorum kasa dönüşüyor sadece ince görünüp artmasına şaşırdım ben hocamda ilk defa karşılaşıyorum dedi böyle birşeyle

• spor ölçüleri azaltmaz ki çoğaltır. yağlar varsa erir, gerisinde kaslar gelişeceği için...

0|0
    0|0
    • Yani ince görünürsün ama ölçüler artar diyorsun mesela gögüs bölgem 85 ten 86.5 e çıkmış ben daha düşer diye bekliyordum

• saçmalama ne düşmesi. kasların gelişiyor artı hormonların düzenli salgılanıyor, cinsiyet hormonu da var bunların içinde. bu da göğüs kalça büyümesine yol açar haliyle.

• foto yok mu before after

0|0
    0|0
  • Normal fazlan varsa verip kas yapiyorsun

0|0
    0|0
  • biri bana mı seslendi? buruuun. spor okulunda hocayım şekercim. ulaş bana proğram yazayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vücut önce yağ yakar sonra kas yapar muhtemelen yağ yakma aşaması bitmiş ve yas yapmaya başlamış kalınlaşmasının sebebı odur

0|0
    0|0
Yükleniyor...