Kıvanç Tatlıtuğ'un mu Kenan İmirzalıoğlu'nun mu oyunculuğu daha iyi?

Yakışıklılık olarak sormuyorum,oyunculuk anlamında soruyorum.ben Kıvanç Tatlıtuğ diyorum çünkü iki farklı karakteri (behlül ve kuzey)çok başarılı bir şekilde canlandırdı.ama Kenan İmirzalıoğlu tüm karakterlerde aynı.sizce hangisi daha başarılı bir oyuncu?

• Kıvanç Tatlıtuğ
    69% (9)23% (3)46% (12)Oy Ver
  • Kenan İmirzalıoğlu
    31% (4)77% (10)54% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• kenana kabadayılık yakıştı ben başka bir rolde hiç görmedim ama kıvanç bugüne kadar hep farklı karakterdeki farklı kişiliklere büründü ve kendini çok geliştirdi.. bence kekeleyen psikopat kuzey rolüyle kıvanç

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 2side son dönemdeki en iyi erkek oyuncular bence.Ama Kıvanç'ın daha az tecrübeyle bu seviyeye gelmesi büyük başarı

0|0
    0|0
  • Kenan iyi ama klasik ağır abi, delikanlı adam, kabadayı rolü. Başka numarası yok.

Adam başka rolleri yapabilecek biri belki de ama o roller adamın üstüne yapıştı.

En nihayetinde oyunculuk kalitesini diziye göre değil sinema filmine göre değerlendiririm. Dizi birkaç bölüm sonra oyuncu karaktere giriyor zaten. Yani Kıvanç için henüz bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • Kıvanç oyuncu mu¿ Kenan'la kıyaslanamaz bile..

1|0
    0|0
    • kenanı kimle,kıvancı kimle kıyaslıyorsun peki sen?

• Kıvançın birşey kattığı yok. sırf yüzü güzel diye + puan alacağını düşünme.

Yüz güzelliği aklı bir karış havada olan kızlara söker =) Bize değil

• sizinde hassas noktanız bu malesef:))bana sorarsan kenan daha çekici kıvançtan.ama oyunculuk dersen kıvanç farklı rollerin üstesinden geliyor.bir rol üzerinde yapışıp kalmıyor.kısa zamanda bu kadar yol katetti ve dahada katedecek bence.

• kenan bence

0|0
    0|0
  • kenanla onu karşılaştırmak bile büyük ayıp yahu

0|1
    0|0
    • kenan ilk dizisinden beri aynı rolü başka dizilerde oynuyor,bu kolay bir şey.ama kıvanç hep farklı kişilikleri canlandırıyor.bence başarı budur.

• o senin görüşün bencede kuzey aynı hep kız peşinde koaşn biri benim görüşüme göre hiç bir şeşitliliği yok yakışıklılığını kullanan biri olarak oynuyor

• ezel deki kenanla ejder kapanındaki yada kabadayıdaki kenan aynıysa bu senin o filmleri izlmediğin anlamına gelir

• Kenan İmirzalıoğlu...Aynı BeN...

0|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ bence dediğin sebebter ötürü bir sanatçı tek bir tipe bağlı kalmamalı ikiside gariptirki mankenlikten gelme ama özel yetenekler de Kıvanç önde denebilir.

0|0
    0|0
    • evet bende onu diyorum.ama bazı erkekler kıvançtan hoşlanmadığı için önyargılı bakıyor.tamam kenan ağır abi seviyorsunuz onu ama lütfen oyunculuk açısından bakın di mi.

• Bizimkisi o değil (: biz fiziki olarak kenanı kendimize(Türk Erkeğine) benzettimizden yapıyoruz. Kıvançtan hoşlanmama değil. Kenanla ortak yön fazla olunca onu sahipleniyoruz. Bu favori süper kahramanın kim gibi bişey

• belkide:))kıvanç daha avrupai bir tipe sahip:)

• kıvanç daha neki behlül rolünde iyi değildi zaten bir tek kuzeyde iyi. kenan bütün rollerin hakkını veriyor.

0|0
    0|0
    • evet behlül rolünü kenan daha iyi oynardı di mi?

• burda tecrübeden bahsetmiyorum,kaliteden bahsediyorum zaten.

• tamam ya :D laf anlatmaya çalışmıcam bir kıza hiç kıvanç kötülenirmi :D benim hatam :DD.

• Kenan İmirzalıoğlunun eline kimse su dökemez.

0|0
    0|0
  • Bence en iyisi Dart Vader.

0|0
    0|0
  • genan tabikide

0|0
    0|0
  • al birini...

0|0
    0|0
  • Kenan imirzalıoğlu..

0|0
    0|0
  • kenan ı tek geçerim

0|0
    0|0
  • kenan olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kenan'ı Hiç bir zaman sevemedim...

0|0
    0|1
  • Kıvanç Tatlıtuğ

0|0
    0|0
  • kenan imirzalıoğlu :)

0|0
    0|0
  • bence ikside abartılıyor tipleriyle öne çıkmış insanlar onlardan çok çok başarılı oyuncular var ama popüler kültür işte

0|0
    0|0
    • bence kıvanç eğitim almış çoğu oyuncudan daha iyi.best model olmasına rağmen iki farklı rolde başarılı olmak kolay bir şey değil.

• kenan ın filmlerini izlemedin sanırım bir izle sonra karar ver

• Kenan İmirzalıoğlu

0|0
    0|0
  • ben bu adamları hiç görmüyorsam ikisinin de iyi değildir.

0|0
    0|0
  • kenanın olduğu yerde kıvanç ismi çok yavan kalıyor..

0|0
    0|0
  • kıyaslama olmamış

0|0
    0|0
  • Kivanc.

0|0
    0|0
  • Kıvanç

1|0
    0|0
Yükleniyor...