Trabzonspor fenerbahçe olayı hakkında?

trabzonsporun fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse saldırısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• şiddetle kınıyorum
    77% (10)58% (14)65% (24)Oy Ver
  • üzülmedim hakediyorlar
    23% (3)42% (10)35% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
? ? ?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspor'un yaptığı saldırı demek çok büyük hata olur. Hiçbir spor kulübü başka bir spor kulübüne ateşli silahla saldırmaz. Bunu yapan çok büyük ihtimalle kendini Trabzonspor fanatiği olarak tanımlayan tarak kafalı herifin teki.

Memleketin kuzeyinden güneyine herkes gerizekalı. Medeni biçimde yaşamayı bilmeyen, vurmayı ve kırmayı, öldürmeyi ve ölmeyi marifet sayan ilkel ortadoğu toplumu ile şu memleketi paylaşıyoruz. Bu olayın savunulacak bir tarafı yoktur. Bu memleketteki her olumsuzluğun savunulacak bir tarafı yoktur, o çizgiyi aşalı çok oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu olayı Trabzona yıkmamak gerek başka şeyler çıkabilir altından üzücü bir durum tabiki olmaması gerekirdi.

0|1
    0|0
  • trabzonspora trabzona yikmamak gerekir. Ulkeyi kaosa surukluyolar. Baktilar her olayda ulke tam anlamiyla bolunmedi, sira en kuvvetli plana geldi. Futbolu kullanarak karisiklik cikarmak, bu ulkede futbol en onemli silahtir. Futbol asla sadece futbol degildir.

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik bu.. Dostluk, kardeşliktir Spor.. O şöförün kızı var, ölseydi ne olacaktı? Pompalı silahla saçma ateş etmişler hemde.. Allah'a şükürler olsun ki şöförün bilinci açıldı.. Asıl hedef şöförü öldürüp otobüsün şarampole uçmasını sağlamakmış, yani 40 kişinin ölümüne sebep olmak.. Yazık yani yazık.. Ne diyeyim ki şimdi?

0|1
    0|0
  • Bikaç gün önce HDP trabzonda örgütleneceğini duyurdu bunu öğrenen binlerce Trabzonlular eylem yaparak Hükümet ve HDPye bizi oyuna çekmek istiyorsunuz il binası açılırsa yakarız mesajı yolladı. Trabzonda kesinlikle örgütlenemeyeceğini net bir şekilde anlayan pkk için TS-FB gerginliği 10 numara bir bölme çalışması olabilirdi. FB kafilesini yok et FB-TS gerginliğinden karlı çıkan pkk olsun olanda Türkiye ve Trabzona olsun çabası. Olay basit bir taraftar olayı değil oyuna gelmemek lazım

0|0
    0|0
  • üzülmedim hakediyorlar diyenlerle, doğuda askerimize kurşun sıkan puştların hiç bir farkı york hepsi terörist!

0|0
    1|3
  • Teröristler

0|1
    0|0
  • Ne haketmesi yahu haketse bile öyle şey mi olur yani spor kardeşlik dostluk oyun yani neden saldırıyosun ki

0|1
    0|0
    • kardeşlikmi dostlukmu oyun mu öyle olsaydı biriler, dünyaca tescilli şikeci olmazdı kahpelik yapan kahpelik bulur

• Öyle olması gerek ama öyle değil olay bu

• aziz yıldırım denilen terörist biyerine kına yaksın

0|1
    0|1
  • Bu olaylarin olmasini tek sebebi baskanlardir.

0|0
    0|0
  • Kınıyorum

0|0
    0|0
  • Ben yaptım için Kendımı kınıyorum

0|0
    0|0
  • Bir trabzonsporlu olarak şiddetle kımıyorum yazık yaa bu şerefsizlik

0|0
    0|0
  • teröristlik bu bu şımarıklığın artık bitmesi lazım bıktırdınız trabzonspor