Kapat

Manuel fernandes hakkındaki görüşleriniz?

bence türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusudur bir de oğuzhan hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

Güncellemeler:
beşiktaşılıar yorumlarınızı Beşiktaşlılardı
beşiktaşılıar yorumlarınızı Bekliyorum

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'lı olarak hayranlıkla izlediğim bir oyuncu Fernandes. Zeka dolu ve bizzat şahidim ki o tekniğine göre inanılmaz idman yapıyor idman yapmakla kalmıyor spor salonunda ağırlık çalışıyor özel bireysel çalışmalar yapıyor.

Oğuzdan'ı ise Arsenal'den takip ediyordum az da olsa. Bana göre ayağına felaket derecede hakim çok zeki bir oyuncu ama anlayamadığım bir şekilde kondisyon problemi var. Çok çabuk kesiliyor maçlarda. Samet Aybaba açıklama yapmadan önce kızıyordum niye oynamıyor bu eleman saçma sapan Veli oynuyor Olcay Hasan Türk falan oynuyor diye. Hakkaten kondisyon problemi varmış, yoksa onun attığı dikine pasları ve bilek çalımlarını atabilecek pek oyuncu yok BJK'de. Hatta hatta Fernandes'e ayak uydurabilecek tek oyuncu bence kadrodaki.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• Minibüs Şoförü Olsun Balık İstifi Binerim

Fernandes in dünyada oynayamayacağı takım yok

0|0
    0|0
  • Biyonik adam resmen.

0|0
    0|0
  • fernanades takımın lideri ve bu gömleği üzerine geçirdikten sonra dahada yürekten oynamaya başladı kesinlikle türkiyenin en iyi futbolcusu...oğuzhan kumaşı iyi ama zamana ihtiyacı var daha çok sorumluluk almayı bilemi oyunun içinde daha çok olmalı ama zamanla klası daha çok ortaya çıkacak...

0|0
    0|0
    • bende zaten onu sölüyorum oğuzhan bu sezon ilk 11 ilk defa çıkıp böyle oynayan bir oyuncuyu neden oynatmaz bir adam anlamadım m.city hazırlık karşılaşmasında oynarken gördüm iyiyidi ama bir daha hiç seyretmedim fakat biraz defansif sorunu olduğundan dolayı oynatmıyo gibime geldi samet aybabanın oğuzhanı

• saçları çok güzel

0|0
    0|0
  • Galasaray'da görmek istediğim, faydalı olacağına inandığım bir futbolcu...

0|0
    0|0
  • Teknik kapasitesi çok yüksek topu alıp,çalım atıp, dikine gidebilen ender futbolculardan birisi

Not: Bir Galatasaray'lı olarak bunları yazıyorum.

0|0
    0|0
  • oğuzhanı salla söner o bir zaman sonra da fernandes e yazık oluyo beşiktaşta Türkiyenin en iyisi kesinlikle

0|0
    0|0
  • Vergisini veren Türkiye mize katkı sağlayan iyi bir birey.

0|0
    0|0
  • adam topçu be

0|0
    0|0
Yükleniyor...