Turkiye de ki futbol teroru?

Dun haberleri izlerken fenerbahcenin ugradigi saldiriyi gordum ve sok oldum nasil boyle birsey olabilir anlamiyorum hangi takim olursa olsun boyle birsey olmamasi gerekir saha icinde olan orada kalir ama millet iyice kafayi yemis caniler!!!!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• tvde futbol kardeşlik diyorlar ama sahada bunu göstermiyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• takım tutmuyorum. hiç maçada gitmedim. biletede para vermedim. gidip birilerinide dövmedim, magandalık yapmadım. rızkımızı kaptırmadım. bu yüzden futbol ile ve bu futbol saçmalıklarından uzağım. kim ne yaparsa yapsın beni germiyor. şayet futbolu en son 14 yaşında bırakım. o zamndan beridir ne değişti ne değişmedi bilmiyorum. hala millet aynı terana. acayip derecede holigan, ve fanatik olmuş tek takım tutarım oda türkiye milli, başakada bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu ilk terör olayi degil amatorler daha alt liglerde bu olaylardan cok var kimse kendisini kandirmasin simdide siyaseti alet edip boyle bir rezalet uyguladilar

0|0
    0|0
  • Siyaset futboldan elini çekmediği sürece futbol terörüde bit mez. .)

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden futboldan nefret ettim

0|0
    0|0
  • Eğitim şart !!!

0|0
    0|0
  • Spora SAYGI yok

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :)) fanatizm ve holiganlığın son noktası. Hoş vakti zamanında fb kendi oyuncularını taslatıp başka takımlara iftira atmış. Ve şike olayları, komploları da düşünülünce her şey mümkün. Yani görünen şeye hemen inanmayın derim, belki perdelenmistir.

0|0
    0|0
  • futboldan da anlamıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...