Sizin için imkansız olduğunu düşündüğünüz herhangi bir şeyi başardınız mı?

sizin için imkansız olduğunu düşündüğünüz herhangi bir şeyi başardınızmı? neydi sizin için imkansız olan?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç bir insanın hayatında kötü bir anı olmayacağım dedim.

Bu yaşıma kadar da başardım.

1|0
    0|0
  • Bir suru gozlukcunun "bu cerceveye yeni cam takilmasi imkansiz" dedigi gozluge cam taktim. sihirli sozcuk "imkansizdi" ve musteri diger gozlukculerin dedigini aktardiginda gaza geldim ve yaptim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle 1 yıl aynı yatağa girip.. ilişkiye girmemem sanırım.. başında söz verdim ve tuttum.. ateşle barut..mucizeye bi adım kala olsa gerek..

0|0
    0|0
  • Ebru Gündeş'i çok seviyordum onunla buluşmak oturup konuşmayı çok istiyordum. Sonuçta ünlü birisi ve öyle pat diye olacak şeyler değil bunlar. Ama bir gün bir fırsatını bilip o muhteşem sesin sahibiyle oturdum,konuştum, sarıldım, öptüm sonrasında zaten imkansız diye bir şey kalmadı bende;)

0|0
    0|0
  • Çok şey :)

0|1
    0|0
  • o kadar çok ki. üniversite sınavını kazandım, üniversiteyi 4.lükle bitirdim. araba aldım ev aldım. çok güzel bi kız arkadaşımın olması da hayaldi ama onu da başardım. ama çok uğraştım çoook

0|0
    0|0
  • kolesi olunucak kadar guzel bir kadin benim icin imkansizdi ertesi sabah ayni yataktan uyandik basarmistim

0|0
    0|0
  • imkansız diyosak imkansızdır.

1|0
    1|0
  • Kan almak damar yolu açmak imkansız dedim ama şuan gözüm kapalı yapıyorum =)

0|0
    0|0
  • İnandım,başaramadım.

0|0
    0|0
  • Ölmeyi düşünmüyorum.Ölmeyince başarmış olacağım.

0|0
    0|0
  • oldu sonra gördüm ki o kadar da imkansız değilmiş. sonra sıkıldım. bıraktım.

0|0
    1|0
  • Başarıyorum belki de .

0|0
    2|0
  • Evet, benim için her zaman imkansız gibi görünürdü ama kendimde o gücü hissedip denemeye karar verdim

çevremdekiler, arkadaşlarım yapmamamı söylese de imkansızı başarmalıydım

ve başardım

Tavana işedim pampa!

0|0
    0|0
  • 5 sene bir kızla beraberdim ve beraber olduğum süre zarfında öpmek dışında hiç birşey yapmadım söz verdim bende

0|0
    0|0
  • Bi kızla sevgili olucağımı hiç sanmazdım :) teklif etmek benim için imkansızdı ben etmedim de zaten ama çıkıyoruz işte bu :)

0|1
    0|0
  • Bir kıza çıkma teklifi etmek belki cogu için cok kolay bişeydır ama nedense ben cok zorlanıorum ama sonunda bi kezde olsa başardım

0|1
    0|0
  • Başardım ! Rüzgara karşı işedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başardım Geometri çözebiliyorum azıcıkk :D

0|0
    0|0
  • Herhangi bir şeyi değil bikaç şeyi başardım :)

0|1
    0|0
  • İngilizceden nefret edip , öğredikten sonra geliştirerek yurtdışına çıkmak .

0|0
    0|0
  • boyle dusunuldugu surece olması mumkunmu sence

0|0
    0|0
  • baş parmağımı geriye yatırabildim

0|0
    0|0
  • imkansız olduğunu düşündüğüm bir şey olmadı ki

0|0
    0|0
  • Başardım.İmkanzılıktan ziyade farklı birşeyi.Ünlü biriyle tanışmazken ft atma şansım oldu abvovvv

0|0
    0|1
Yükleniyor...