Arkadaşlar bilgisi olan gelsin lütfen! Basen bölgem baya kalın bunu nasıl inceltebilirim? Hangi spor branşına gidebilirim? +1 ?

Boyum 152 kilom 51 :D Ya benim belim ince ama popom yani basen bölgem geniş ve kalın :( Bunu hangi spor yaparak eritebilirim sizce.. ARTIK BIKTIM O DERECE :( yüzme mi, aerobik mi, pilates mi? nedir ? Lütfen yardımcı olun bana :(

Güncellemeler:
Squat yapın diyosunuz ama squat selülit yapıyomuşşş

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Fitness Kardeşim Hem Vücudun Gelişir Hemde Fazlalaıklardan Kurtulursun Kurtuluncada İstediğin Spor Branşını Yapabilirsin..

1|0
    0|0
  • Cardio yapman lazım. Bol bol koşu şart onu eritmen için :) ve yemene içmene dikkat edeceksin, akşam 8den sonra hamur olan hiçbirşey yeme. Bir bayana bunu söylemek küfür gelebilir ama tatlıdan uzak dur:) ya da sütlü tatlılara yönel illa yiyeceksende:)

1|0
    0|0
  • Koş, bisiklet sür, squatın bazı hareketleri var birde. Örneğin emekleme pozisyona geçip bacaklarını sırayla yana aç. Bu arada squat selülit falan yapmaz.

1|0
    0|0
  • Koş yürü bisiklet çevir yüz atla zıpla aerobik step dans baby dans...

1|0
    0|0
  • http://youtu.be/3S6AOgACYLY al her gun akşam yemekten 1 saat once 15 dakka

1|0
    0|0
  • Fitness. Salona gidemem dersen basen egzersizleri üzerinden arama yapıp görsellerden seçip uygulaya bilirsin..

1|0
    0|0
  • Sen bu halinle (fotona baktım açıp) popomu bilmem napabilimmi diyosun ben bu halinle seni her türlü kabul ederim ki etmesi lazım iyisin sağlamsın yani taşsın

1|0
    0|0
  • https://www.facebook.com/FitnessMichelle?fref=nf
    bu kadının videolarını izler profilinde var bir bak bakalım ben faydasını gördüm

1|0
    0|0
  • senin basen bayagı bir geniş anlaşılan valla skuart mı ne var genelde o tavsiye ediliyor. bunun yanında duzenli bir spor salonuna yazılman senin için daha iyi

1|0
    0|0
  • Fitness - Pilates.

İdeal kilon 42. Fazlan var yani.

1|0
    0|0
  • Spor şart

1|0
    0|0
  • kardiyo yapacaksın, ayrıca squat selülit falan yapmaz

1|0
    0|0
  • Mmm genıs kalca ıydır bnce squat yapp

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum bilmekte istemiyorum + mı almaya geldim ben

1|0
    0|0
  • Squat yap kesinlikle faydasi olacak

1|0
    0|0
  • Squatın selülit yaptığını kimden duydun bilmiyorum ama o kadar müsabık kadında selülitin ü'sünün noktası yok. ayrıca sana
    İnterval koşu, eliptik bisiklet, Body weight squatla başla haftada 2 gün bacak çalış sonrasında ip atlama mekik leg leteral raises , mountain climbing öneririm işini görür :)
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu...

0|0
    0|0
  • gel benimle evlen :) büyük kalçalı hatun candır <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüz yüz based erir

0|0
    0|0
  • Squat yap canım 5-6 kilo vermelisin üstelik

0|0