Şunu şunu yaptım ve kilo verdim dediğiniz neler var?

Şunu şunu yaptım ve kilo verdim dediğiniz neler var ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor diye bir şey keşfetmişler, zayıflatıp forma sokuyormuş..

Aramızda kalsın ama

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ekmeği azalttım. Vazgeçemediğim pilavdan vazgeçtim. Tatlıyı haftada bir az yiyorum ve iki günde bir 10 ya da 11 km yol yürüyorum.

0|0
    0|0
  • kardiyo

0|0
    0|0
  • 75 dim 3 aylık bir işe girdim ekmeği kestim günde 1 öğün yedim 60 kiloya düştüm tabi 2 yıl önce

0|0
    0|0
  • ekmeği azalt

0|0
    0|0
  • Zaten kilolu birisi değilim ama mekik kolay ve göbek eritmeye birebir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• yeşil kahve, ara öğünlere ve yememe içmeme dikkat ettim ve haftada üç gün spor yaparak verdim.
    ayrıca eğer kalçaların çoksa yani yağlı bir vücuda sahipsen, pilates yapma pilates kas yapar ve yağlarının sıkılaşmasını sağlar böylece kiloyu daha zor atarsın. İlk başta inceliyormuş gibi gözükse de uzun çaplıı olarak sıkılaşmak isteyenlerin yapması gereken bir spordur.
    ayrıca bedenin kaç, boy-kilo?

0|0
    0|1
  • Aksam ogununu az az yeyince hemen kilo veriyordum. m.

0|0
    0|0
  • Yeşil çay ve pilates
    kalori diyeti 10 kilo verdim tabi dikkat etmedim geri aldım o ayrı konu sen dikkat edersen korursun

0|0
    0|0
  • Var anlatacağım şimdi

0|0
    0|0
    • İlk görüş olsun diye öyle yaptım kusura bakma. Şimdi şöyle ben bir ayda dört kilo verdim, tamam fazla değil ama dört beş defa da büyük kaçamak yaptığımı göz önünde bulundur. Bir kere şekeri ve tatlıyı tamamen kestim. Ekmeği sadece sabahları ve kepekli ekmek olarak iki dilim yedim. Bazı sabahlar bir kase yulaf ezmesi ve sütle yaptım kahvaltımı. Haftada bir gün mutlaka yürüyüş. Ben yatılı kaldığım için her gün yürüyüş yapamıyorum ama odada oryantal yapıyoruz, salsa falan. Günde bir buçuk litre su. Öyle yani. Devam ediyorum hala :)

• Teşekkür ederim :) kendime sürekli telkinler yapıyorum ondan sanırım, umarım başarırsın canım ^-^

• inşallah şu telkin işini bir ben beceremedim inşallah olur :)

• bir hafta moralim bozuktu yaşayacak kadar yedim kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...