İzmir'i mi tercih etmeliyim Balıkesir'i mi?

Arkadaşlar adalet bakanlığının mülşakatını geçtim. katılan sayısı az olduğu için tercih ettiğim ilin gelme olasılığı çok yüksek. ben izmir le balıkesir arasında tercih yapamıyorum. izmiri gördüm beğendim. balıkesiri de çok övüyorlar.

bir memur için hangi şehir daha yaşılabilir bir yer. güvenlik açısından, fiyatların uygunluğu açıdsından. benim için mesela kiraların uygunluğu ilk öncelik şu an için.

evet siz olsanız hangi şehriseçerdiniz?

Güncellemeler:
herkese teşekkür ederim arkadaşlar ben izmiri tercih ettim ve atamam oldu göreve başladım çok şükür. Allah ım atama bekleyen tüm arkadaşlara da nasip etsin inşallah :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• beklentilerine bağlı... Şimdi dersen ki ben gece-gündüz dışarı çıkabilmeliyim, canımın istediği gibi davranabilmeliyim vs. diyorsan İzmir tabi ki...Balıkesir-merkez, sahil kesimine göre daha tutucudur. Yol-mesafe konusuna girmek çok mantıksız. Çünkü büyükşehirde yakın mesafeyi gitmek bile saatler alırken, Balıkesir'de ulaşımın daha kolay olucaktır. Tabi bu normal koşullarda, kar yağar sen merkezde otururken ilçesinde çalışıyorsan onu bilemem. Ama Balıkesir de son yıllarda kendini aşmaya başladı üni. sayesinde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İzmir derim ben ...

0|0
    0|0
  • tabiki izmir

0|0
    0|0
  • nasıl bir insan olduguna baglı

0|0
    0|0
  • Balıkesir.

0|1
    1|1
  • ben balıkesirde yaşıyorm ve bi memurun rahatça yaşayabileceği bi şehr ucuzluk bakımından ulaşım bakımından izmire göre çok rahat bi şehir tabiki düşününce izmir cazip geliyo ama sen bi memur sun maaşın belli balıkesiri terch edersen pişmn olmazsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Balıkesir daha çok köy gibidir. Kazalarının arası birbirine cok uzaktır. İzmir cok daha guzel ve sosyal bir şehirdir. İzmir duzenli yaşamı oturtmustur ama Balıkesir hala yazlık kent muamelesi gormektedir. Bu yuzden İzmir.

Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • İzmir düşünme sorma

0|0
    0|1
  • ben izmirliyim bulundum yerden çok menunum izmir için youtube videolar koyuldu izlersen kesinlikle izmiri seçersin.

0|0
    0|0
  • İzmir yaşam açısından pahalı bir şehir değil tam aksine tüm büyük metropollere kıyasla en ucuz şehir diyebilirm.

Geleceğini,yaşam standartını ve daha bir çok şeyi göz önünde bulundurursak Türkiye'de İzmir'e rakip olacak şehir yok.

0|0
    0|0
  • izmir=))

0|0
    0|0
  • bence balıkesir. İzmire göre daha az nüfusu var insanlarıda çok güzel.

0|0
    0|0
  • Sen Balıkesir'i yaz.

0|0
    0|0
  • izmir i tercih etmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...