Fenerbahçe galatasaray beşiktaş olması önemli degıl can var orda cannnn.. bular insan ailesi var. fb. liolarak yazmadım türk bayragı için yazdım?

sizlerin düşünceleri nedir....?...........................................................

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ülkedeki pislik ortamı yobazlık cahillik
    daha neler görecz demeyin! balık baştan kokar
    hoca zıçarsa cemaat zıçıyor!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendimi billdim bilei trabzonlarla ne zaman fenerin maci olsa macta hep bir olay bir saldiri dun 5-1 rizeyi yendik ama trabzon otobusu kursunladi insanlar kendinlerinj asmis artik gerci insan demek gercekten insan olanlara hakaret oluyor ben fb'liyim ama bunlari fb'li oldugum icin degil insan oldugum icin soyluyorum ayni sey baska takimlara da yapildigi zaman ayni tepkiyi gosteriyorum ama hani sende diyorsun ya bu bayragin altinda yasamayi hak etmiyor bu serefsizler diye sonuna kadar haklisin ama sadece buvolay degil oldurulen savci ozgecan kacirilan cocuklar.. bunlari yaoan hic bir serefsiz bu bayragi hak etmiyor

0|1
    0|0
    • çok haklısın saol aydın görüşlü bır bayansın anlasılan ağzına yuregıne saglık kahrolsun terörizim... lanet olsun katııl ınsanlara... :)

• ya da dunkuvmacta volkanin ayagi yarildi resmen oysa bence futbol zevk alarak eglenmek icon oynanmasi gereken bir oyun

• yanı olması gereken de o bence?

• bence böyle dusunulmemelı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olan şeyler sadece trabzonda fbye olduğu için bu yaygara zamanında Beşiktaş taraftarı da öldü bu şeyler yüzünden ama yapılması uygun değil ne biliyim git maça küfür et falan yaparsın bunu da bu ayıp

0|1
    1|0
    • yanı aynen kardesım et kufur etmedıyen mı war sana sankı orda mahsum ınsanların canına kıyımak ıstıyorsun ailesi olan karsı çocugu kızı oglu bırısı senın aıle ne yapsa aynısını sen ne yaparsın ya orda o adamlar sampıyon lugu ve kupa yı dusun muyor sag salım evıme gıdım cocukarımı karımı gorum dıe yalvarı allaha

• bir Beşiktaş'lı olarak üzüldüm

1|1
    0|0
  • şeref. sizliktir.

1|1
    0|0
  • Fenerbahçeyi günahım kadar sevmem ama ayıp olmuş geçmiş olsun. Türk Futbolunun geldiği nokta işte.

0|1
    1|0
  • Bız yaptık ne guzel oldu Szn taraftrda bze yapmıştı

1|0
    2|1
    • Ozaman sze hc yakışmaz benim bındım oto sznkıler trafından taşlanıyorkn devrılıyoken Bızden adam ölüyoken ben kackere bıcaklandım hberın var mı

• o zmn boyle yorumlar yazmanın bı anlamı yok kardesım bız yaptık dıe veya sılah tasımak la sılah'la erkekleık olmuyor?

• Sızde adam olun adama olana kmse bse yapmaz

• Hakkın hiç yenmediği için anlayamazsın

0|1
    1|0
    • nasıl bı hakkın yenmedıği ıcın mıskı bu...

• bunlar bahane sızı ayakta tutan hakemler'dı lıg'de o gazla uefa da oraya kadar geldınız keske uefa kupasını getırseydınız bız besıktasın turkıye'ye uefa kupa sını getırmesını çok ıstedık ama olmadı saglık olsun yapcak bıse yok ama lıg de hakemler yardım edıyor acıdıkları ıcın demba ba dedıler adam attıgı gollere bakıyorum kıcına basına carpıyor gol oluyor bı kaçtanede kendı yarratıgı guzel posızyonlar var guzel gollerle susledı ona bıse demıyorum hanı besıktas ahım sagım maclar kazan madı fenerbahçe gıbı gerı donuslu macı yok ıt gs gıbı gerı donuslu macı yok ama yıne basarılar besıktas dıyorum.. :) :) :)

• Geri dönüş için iyi bir atmosfer gerekir. O atmosferi nasıl sağlayacaksın olimpiyatta veya ankarada? Ayrıca maçların yüzde 90ında da öne geçiyoruz zaten. 1-0 geride olduğumuz başakşehir deplasmanında 9 kişiyle kazandık. Beşiktaş'ın hem kadrosu hem oyunu diğer iki rakibinin çok üstünde. Ekimden beri her hafta ya sakatlıktan cezadan en az 4 oyuncumuzu kullanamıyoruz, oyuncular değişiyor ama bu sayı hiç değişmiyor. Fb-Gsnin sallanması için 1-2 sakatlık yeterli oluyor, Beşiktaşta bu sayı 8-9 olduğunda sıkıntı başlıyor. Hakem neye yardım etmiş bir de onu söyle de tartışalım. Haksız yere aldığımız sadece 1 puan var o da içerdeki eses maçı. Erciyes, Rize, Fener (2), Gs maçlarında bir sürü puanımız çalındı.

Yükleniyor...