Yakın arkadaşınızın sevgilisi.. Siz olsanız ne yapardınız?

Arkadaşımın adı Azat, Azatla orta okuldan beri tanışıyorum liseyide beraber aynı okulda okuyorduk sonra ikimiz beraber 3. sınıfa gelince kaydımızı başka okula aldık o okulda çok güzel bi kız vardı ilgiliydim kıza ama ilk yılda açılmaya cesaret edemedim son sınıfta tam niyetlenmişken Azat'ın onla çıktığını gördüm (Kıza olan duygularımı bilmiyordu) biraz yıkıcı olmuştu benim için ama sonuçta yakın arkadaşımdı belli ettirmemem gerekiyordu bunlar çıkmadan önce kızla aram baya iyiydi yani arkadaşlarıyla herhangi bir organizasyona katılacağı zaman muhakkak beni de davet ederdi 7 aylık bir ilişkiden sonra ayrıldı bunlar sorun o ki Azat kızı hala seviyor ama bunlar ayrıldıktan 2 ay sonra dayanamayıp kızı aradım ona Seni seviyorum dedim cevap vermedi sonra ee ? dedim oda ee dedi sonra görüşürüz diyip kapattım telefonu sonradan sordum niye evet yada hayır demedin diye şaşırdım o an dedi ama yalandı yani birinin sizi sevdiğini onun size söylemeden anlamak o kadar zor olmasa gerek. yani sorum şu bunlar sizin başınıza gelseydi siz ne yapardınız ? bu arada bunuda belirtiyim Azat bana göre daha yakışıklı.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence boşveer kız mı kalmadı illa ki unutucaksın birgün aşk kumar oynamak gibi bişey ama seninki biraz bile bile ladeslenmek gibi.. Üstelik arkadaşınla bişeyler yaşamışlar arkadaşının elini tutmuş onu öpmüş onu sevdiğini söylemiş ben olsam bunu yediremezdim kendime arkadaşımın onunla yaşadıklarını sonra da ben yaşayamazdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bundan sonraki hayatında arkadaşının sevdiği kızla birlikte olman doğru olmaz bence.unutmalısın .senin arkadaşına yapacağın en büyük hata olur.kız yüzündende yakın arkadaşını kaybetmeye değmez bence

0|1
    0|0
  • at kendini

0|0
    0|0
  • başka kız mı kalmadı boşver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ve böylece bir efsane aşk hikayesinin daha hazin sonunu dinledik... En azından Azat kaymağını yemiş , pozitif bakmak lazım

0|0
    0|0
  • senın gıbı arkadas olmaz olsun (= ulan benım arkadaslarım eskı sevgılılerıme yan gozle bakacak gectım arada takıldıgım kız arkadaslarıma asılacak kafalarını koparır verırım ellerıne :D olm carpık ılıskılerın kurbanı olmayın hıc etik değil yaptıgın sey gönul mönul ayagına hıc gırme boka sarar

0|0
    0|0
    • dostum konuşuyosunda öyle biz çocuktan önce seviyoduk ama cesaretsizliğimizin kurbanı olduk

• olan olmus artık dostum sen kaybetmısın hem cıktın yarın bır gun ayrıldın kızla bu sefer kankını de kaybedecen sevgılıler gıder kankıler kalır doaganın kanunu budur yıgen

• Aman böyle şeyler kimsenin başına gelmesin arkadaşının aşkıyla çıktığını evlendiğini bi hayal etsene nasıl oluyor bence iğrenç ama tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Azat 1, sen sıfır. Ama 1 den çok daha fazladır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...