NCAA BASKETBOL FİNALİ KİM KAZANIR?

Pazartesi salıya bağlayan gece 4 .15 te ntvsporda naklen yayınlanacak olan gfinali kimin kazanacağını düşünüyorsunuz

• DUKE BLUE DEVİLS
    67% (4)100% (6)83% (10)Oy Ver
  • WISCONSIN BADGERS
    33% (2)0% (0)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• duke rahat geldi ve alır gibi duruyor bence

0|0
    0|0
    • Kanka dün iki macıda izlemişsindir belki ben izledim açık sunu söylerim msu iyi gayretli mucadeli bir takım ama kapanan iyi mudafa yapan takımların kilidini cözemiyordu ve oyleden oldu tıkandılar justise winslow gerçekten dukete kritik önem taşıyor bu cocuk oyunun kaderini dğeiştiircek takımın kilit adamı hem savunmada hemde hucumda ama sunu unutmamak gerek 38-0 la cok rahat gelen ve kimseye boyun eğmeyen kentucky e kendi oyunlarını kabul ettire ettire yendiler gerçekten cok iyi onuyolr maçın basından sonuna kadar tecrube ve buram buram başarı kokuyor sam dekker ve kaminsky ncaade fark yaratcak tipte oyuncular benim favorim wisconsin ama msu son dörtlüde şampiyon olmasını isterdim o kısıtlı kadroyla yaptıkları inanılmazdı

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• duke

0|0
    0|0
  • Duke hayranlıpım var nednse. Umarım duke kazanır

0|0
    0|0
    • Duke kadro olarak daha potansiyelli bir takım takımda ilk 5 teki 3 oyuncu ve ana rotasyondaki 4-5 oyunvu freshman geri kalan 3 taneden 2 si sophomore 1 i senior 1 jr ama wisconsin gerçekten cok tecrubeli kadro burwları oynamış iyi oyunculardan kurulu

• Duke

0|0
    0|0
Yükleniyor...