NBA de bu sene kim şampiyon olur?

Ben yüksek ihtimal Golden State Warriors diyorum hatta uzun vadelide iddia oynadım harika bir oyun sergiliyorlar sizin fikrinizi alayım ?

• Houston Rockets
    50% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Golden State Warriors
    25% (1)45% (5)40% (6)Oy Ver
  • Atlanta Hawks
    25% (1)27% (3)27% (4)Oy Ver
  • Chiago Bulls
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
  • Memphis Grizzlies
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Cleveland Cavaliers
    0% (0)19% (2)13% (2)Oy Ver
  • Portland Trail Blazers
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben atlanta hawksın sampiyon olmasını istiyorum ama foğudan clevland gelir finale batı hiç belli olmaz oralar cok karısık dostum gsw ilk turda bile gitme şansı var batıfan gelen takım kendini daha sınamış olucak ama dahada yıpranıcak benim görüşüm batıdan Yine sas geleceği yönünde hatta eğer 2 den girerse houston ilk turda dallas uçurut onları wes mathewdin yokluğunda portlandada şans vermiyorum sas karsısında po da önemli olan sistem ve enerjik ruhlu lider karekterli adamlardır portland takımdaki bu adamı kaybetti yani düşüncem clevland sas finali kazanan sas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Golden State Warriors

0|0
    0|0
  • Golden State Warriors

0|0
    0|0
  • Houston Rockets

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herseye ragmen kral takimini goturur

0|0
    0|0
  • Atlanta Hawks , bu dönem gerçekten çok iyi

0|0
    0|0
  • Bence sezon boyu atlanta ve golden haketti

0|0
    0|0
  • bu sene var ya hiç adam gibi takip edemedim.

0|0
    0|0
    • Kardeş harfen tek basına oynadıpı için istatistikleri daha iyi gswnin maçlar hep kopuyo maçlatı izlemeni tavsiyr ederim currynin ne kadar buyuk oyuncu olduğunu görürsün olay istatistikse kapatalım ligi gidelim anthony davis işi bitirdi şimdiden arkasından westbrookta ama tek oldukları için takın onlara bağlı gsw sistem üzerinde son çeğreğe girmeden maçı koparıyo vr hep trahat maçlar oynuyo curryde kendini sahada aktif dinlendiriyo

• sen biliyon bu işi :)

• spurs olur

0|0
    0|0
    • çok zor

• isteseler olur, onlar için sıralama sorun değil.8. de olsalar içer de dışarıda yenerler, savunmaları ile

• Üzülerek GS Warriors

0|0
    0|0
  • Atlanta en iyi TAKIM

0|0
    0|0
  • Golden bencede izliyorum genel maçlarını seyir zevki yüksek takım

0|0
    0|0
    • gerçektende bu sene o kadar iyi oturmuş ki takım hem çok hızlılar hemde yetenekli tam bir görsel şölen

• Atlanta Hawks

0|0
    0|0
Yükleniyor...