Yeni bir hobi peşindeyim

Ben yeni bir hobiye başladım futbol takımlarının kaşkollarını toplayacağım ama bunları nerde bulabilirim dünya takımları olacak tabi yoksa fenerbahçeli birinde gs kaşkolu görülmesi iyi olmaz:)

Böyle mağzalar varmı bildiğiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar vazgeçtim toplamak zor olur diyorlar ama puan kazanmak için cevaplayabilirsiniz :)

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• :) bak şimdi yazılır. Konu ile alakam olmadığından cevaplayamamıştım. Puan toplanıyor dediler geldik. Günaydın :)

0|0
    0|0
    • günaydın hoşgeldin soru amacını aştı :)) o yüzden yazdım

• he yaa nasıl bir şanstır işten atılma sebebi yeminle :)))

• sordum soruyu:)

• yok :)

0|0
    0|0
  • Aman uğraşma onlarla. Bak bende zar hobisi var. Zar dükkanı açacağım neredeyse

zar kolye

zar küpe

zar yüzük

tavla zarı klişe

küllük

baharat takımı

oyun kartı

zarlarla ilgili herşey itina ile koleksyon yapılır :p khikhih

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende yeni bir hobi peşindeyim.

bir şeylerin koleksiyonunu oluşturmayı düşündüm ve bunu bir belgesel yada filme dönüştürmeyi düşünüyorum

eaaaaa

kafamda henüz tasarı aşamasında olduğum bir hikayem var. son şeklini verdikten sonra film yapmayı düşünüyorum .içeriği itibarıyla aşk filmi olacak . filmin ismini gözyaşı koleksiyoncusu olarak koymayı düşünüyorum. baş rolde ben olacağım. içeriğe gelince kendime aşık ettiğim sonrasında ayrılıp ağlattığım kadınların gözyaşlarını küçük deney tüplerinde biriktiren psikopat ama yakışıklı bir adamın öyküsü olacak . pisikopat ve yakışıklı adam hazır. o benim zaten . ama esas kızı oynayacak bol sayıda,güzellikte ve dirilikte seksi kızlara ihtiyaç vardır .

taliplerin benimle özelden irtibata geçmesi rica olunur

0|0
    0|0
  • Link veremiyorum maalesef ama kitbag sitesine gir. Forma dahil kaşkol ve aradığın pek çok şeyi bulabilirsin. Ordan scarves'ı tıkla.

Çoğu takımınkini bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • vaayyy süper ya valla umudumu haybettiğim anda çıktın:)

• sana bir en iyi cevap borçlandım sorulardan birini cevaplarmısın.)

• Problem değil :) Yardımcı olabildiysem ne mutlu, kolay gelsin.

• Benim tribünden bir arkadaşım var böyle bir koleksiyonu var yaklaşık 250 takıma ait kaşkol var onda. Yalnız çocuk yıllardan beri tribünde ve sürekli bu işi yapabilmek için ortam kolluyordu. Ciddi ciddi emek isteyen bir iş bu. Hatta çocuk bunu yapabilmek için çoğu kez dayak bile yemişti rakip taraftardan:)

0|0
    0|0
  • İnternette siteler var oralarda bulabilirsin, en büyük sorun arkadaşların çok beğenip atkıyı istemesi kıramıyorsun da.Bende bi 20 30 atkı vardı şu an düştü sayı.

0|0
    0|0
  • Zor bir hobi. Şimdi gidipta monchengladbah'ın kaşkolunu falan nerede bulacaksın ki ? Ancak büyük takımlarınkini bulursun, ondan sonra biter senin iş. Başka hobi bul, beğenmedim... :|

0|0
    0|0
  • Puan kazanmak için tekrar cevap veriyorum... :|

Cevapppppppppppp

0|0
    0|0
  • ben at yarışı oynuyorum gerçekten çok egelenceli bi spor ve hobi tavsiye ederim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...