Hala oyuncak ayısı olan var mı?

Kızların çoğunun genelde oyuncak ayıları olur hani şu bol tüylü ve kocaman birşey gece birlikte uyumasını severler veya onun ile dertleşmesini severler

sizin oyuncak ayınız var mı?

Koş koca kadın oldunn oyuncak ayın hala neden duruyor...

Git al yenisini hatta bul şahısını

Güncellemeler:
Ayiciklarindan Mutlu olan herkes el kaldirsin :)

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• benimde hala var. ve onu atmaya kıyamıyorum. ona baktığımda çocukluğumu hatırlıyorum. o ayıcıkla beraber çay partilerimizi, bütün o "bana şu oyuncağı almadılar" dertleşmelerimizi,yağmurlu ve şimşekli gecelerde beraber sarılıp uyuyuşumuzu hatırlatıyor bana. bu yüzden o benim için özel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• var teddyy..

1|0
    0|0
  • Bir tane kocaman köpeğim var oyuncak odamda duruyor ona sarılıyorum bazen ama hiç dertleşmedim.Kendimel yüzleşmelerimi genelde ayna karşısında yapıyorum.

0|0
    0|0
    • ayna ayna guzel ayna soyle benden guzeli varmi ?

:))))

senin kendin ile barisik bir kiz oldugunu dusundum hep bende oyle bir intiba birakti profilin ve yazilarin

• Sezgilerim gucune inandigim kadar davranislari da okuyabiliyorum tahminimde yanilmamisim

• ayı değilde peluş çok tatlı bir köpeğim var yatağımın başında duruyor.. pek fazla konuşup dertleşemiyoruz ama kendisiyle

0|0
    0|0
    • ne guzeldir su oyuncaklar icimizdeki dertlerimizi sikintilarimizi sevinclerimizi hep onlara anlatir

sevindigimiz zaman sever kizdigimiz zaman kaldirir atar ama her istedigimizde bas ucumuzdadir lar

• evet ismi de paşa.. ben sevdiğim herşeye bi isim veririm..

• benim ayım yok ancak bi tane kuzum bi tane kaplumbağam ve büyük bi tanede bebeğim var. hepsini çok seviyorum. özellikle de bebeğim... sanki gerçek bebekmiş gibi öpüyor kokluyor onunla konuşuyorum... onunla yatıyorum o bitane :D

0|0
    0|0
    • icini dokup rahatlamanin en kolay yolunu bulmussun :)

• öyle valla kalkıp da demiyolar ki sen yanlış yapmışsın yada salak mısın niye öyle dedin :D hahaha çok komik olur yaa :D ama cidden rahatlatıyo tavsiye ediyorum şiddetle :D

• benim var bol bol var :D

0|0
    0|0
    • nelerin var senin listen kalabalik galiba

buraya sade 450 karakter sigdirabilirsin fazla ise yazma

• beeeen:)cok guzel bır ayıcıgım var elınde tuttugum takımınbayragı ve ustunde forması var bır kere yırtılmıstıda kendı ellerımle elyaf doldurmustumıçıne asla ve asla atmam onu

0|0
    0|0
  • Hayatımın hiç bır dönemınde ayıya sarılarak uyumadım.

Bir erkeğede sarılıp uyumadım ,neymış benım sarılmak gıbı bir güdüm yokmuş

0|0
    0|0
  • 5 yaşlarında hediye edilen ayıcıklarım var..Benim boyumda bir ayım var birde onun benim bacagım kadar olan yavrusu var. Atamıyorum önemli birisinden hediye.

0|0
    0|0
    • ne yani 1.70 cm boyundaki ayi ile mi yasiyorsun

adam onu gorunce korkar be evde sahici ayi var diye :)

• Aynen :) Eve gelen çocuklar onu görünce aglamaya başlıyor hahha :)

• kocaman olduk ama hala daha atmaya kıyamadığım çok sevdiğim bir dostumun 12 yıl önce aldığı bir ayıcığım var:)

0|0
    0|0
    • oyuncaklarimizi neden atmaya kiyamiyoruz

• çok değer verdiğim bir dostumun hediyesi ve hala daha yepyeni aynı zamanda çok sinirlendiğim de yada üzüldüğümde sığındığım tek liman ondan kıyamıyorum desem yeterli olur mu cevabım?

• olurrr olurrr

senin cevabini aldik kabul ettik

• benim ayıcığım yok ama köpeğim var hiç ayırmam yanımdan nerdeyse :D manevi değeri var ben de ...

0|0
    0|0
    • gercek mi ?

oyuncak mi ?

• bakacak musait evin var ise ve de gercekten bakabilecegini dusunuyorsan bu en az 15 yil demek her yere kopegin ile gidecek ona ilgi gostereceksin evlendigin zaman kopek kocani kiskanacak aranizda yatacak boyle zorluklari var hala istiyormusun

:)

• evet köpekleri çok seviyorum çünkü katlanabilirim :))

• Ben ben :))

0|0
    0|0
    • eminim sen su anda evinde bolca bulunan tedy bear larini yanina toplamissindir onlar ile konusyorsundur

bak sizi de internete soktum sizin hakkinizda konusuyorum falan diyorsundur

masumane cevaplar veriyorsundur

• malesef bilemedin:)) onlar suan gelsede artik su yatagiyla birlikte bizide yerlerimize koysa diye odada benim arkamdan konusuyolardir:))

• Kücüklükten kalan hiçbirşeyimi saklayamadım.

0|0
    0|0
    • yolun daha basinda sayilirsin hicbirsey kaybetmis sayilmassin

simdiden saklamaya basla 10 sene sonra kimbilir cocugun devam eder

• sagim solum her yanim teddy bear :)

bazen yastik gorevide goruyor :)

0|0
    0|0
  • kücüklügüme ait hicbirsey yok

0|0
    0|0
    • Resimde hala buyuyememis bir cop kiz goruyorum

bu yuzden mi acaba :)

• senin icin ozel birseylerin vardir ama degil mi :) sende onu paylasabilirsin bizler ile

• evet tersyönlere giden iki minik gümüs balik kolyem. kendimi bildim bileli boynumdadir ve benim icin cok özeldir. simdiye kadar hic kaybetmedim kaybedersem cok üzülürdüm. kendimden bir parca kaybetmisim gibi hissederdim.

• Evet var. Ama o benim kış aşkım.

Yazın peluş hiç çekilmiyor

0|0
    0|0
  • evet uyumaya hazırlanıyoruz şimdi :)

0|0
    0|0
  • Koca bir raf dolusu peluşum var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiçbir zaman gece yanımda bir şeyle yatmaya alışamadım. Sadece sevgili eşim varsa yanımda, ona sarılırım. O'nun olmadığı zamanlar da yastığına sarılır, onu koklayarak uyurum.

0|1
    0|0
  • Annem yüzünden oyuncaklarımı saklayamadım ki doğru düzgün. Kazık kadar adam oldun oyuncakla ne işin var dedi dedi gönderdi başkalarına :'(

0|0
    0|0
    • kucuk boylu olan arabalarindan bir tanesini saklayabilseydin keske

ona her baktiginda cocuklugunu hayal ederdin :))

• Annem hep başka çoçuklara da verdiği için kırılıp döküldü çoğu ama en önemli oyuncağım duruyor hala şimdi aklıma geldi :) Birisi legolarım çok küçük bir set ama zamanında ne kadar gazete almıştım onları biriktirebilmek için. Sabah gazetesi olması lazım her gün başka bir oyuncak verirdi. Mesela bugün F1 arabası verirdi sonraki gün iş makinesi olurdu. Böyle böyle baya birikti :D . Ama ben rahat duramazdım hepsi sökerek başka şeyler yapardım :D

• Diğeri de knex buda çok çok küçük bir set ama bununlada çok marjinal şeyler çıkarmıştım :D :D mutfak robotu, merdaneli çamaşır makinesi falan yapmıştım :D

link

• güzel oluyor peluş ürünler seviyorum.

benimde bebekliğimden kalma ayılarım ve maymunum ve alf'im var. hala duruyor odamda : )

sarılıp yatmıyorum tabikide. sevimliler ama.

0|0
    0|0
  • sokakta yanında dolaştıranlar haricinde. evde çocukluklarından kalma eminim kesin ve kesin vardır. 8 sene evveli kardeşime almıştım oyuncak ayı hala duruyor. malum kadınlarımız bu konularda çok istikrarlı. bize alınan oyuncak arabalar 3 gün gitmezdi :o))

0|0
    0|0
  • ... Ayı sevgisi armut hikayesinden sonra arttı.

0|0
    0|0
  • gerek yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...