Kimseye anlatamadığınız zamanlar oldu mu?

Derdinizi, öfkenizi, boşluklarınızı ağzınıza kadar hissedip kimseye açamadığınız zamanlar oldu mu?

Sıkıntılarınızı paylaşmaya korktuğunuz onu da geçtim insanların size acımasından utandığınız ve en önemlisi dillendiremediğiniz zamanlar oldu mu?

Ne yapıyorsunuz böyle zamanlarda?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Yazıyorum. Kalemi ve kağıdı alıp saatlerce yazıyorum. Ne yazdığımın önemi olmadan. Arada güzel şeyler çıkabiliyor :)

1|2
    0|0
    • bende yazıyorum ama artık olmuyor yani tutmuyor bir cevap bekliyorsun karşından..

• teşekkür ederim.

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Yazarım bazen bazen kendi karanlığımda haykırırım bazen kimse olmadığında müziğin sesini açarım içimdeki duruma göre bir müzik dinlerim.Şarkılar beni anlar.Eskiden insanlar bu durumda musluğu açar ve suya konuşurlarmış.Su akıp gidince bütün mutsuzluklarıda akıp gidermiş.Çözüm çok aslında.Ama en doğrsu çok samimi bir arkadaşına dertelerini anlatmaktır.Eğer senle alay edecekse onu arkadaşlıkdan silmek gerekir.Yalanlarla dolu dünyada başak bir yalan söyleyen kişiye gerek yok.Samimi arkadaşlar bugünler içindir.Sıkıntılar içinde kalmasın.

2|0
    0|0
    • yok bazı zamanlar güzel insanlarla paylaşıyorum:)) teşekkür ederimm tekrar...

• çoğu zaman en sahtesinden bir gülümseme bile neden üzgün olduğumu anlatmaktan çok daha kolay :(

2|0
    0|0
  • Dua ederim

0|0
    1|0
  • sevincimi paylaşırım ama

derdimi söylemem kendi çimde özütürüm onu ben :(

0|0
    0|0
  • şu anki durumum dan bahsetmişsin . Dalıyorum uzaklara sinirlerimi yatıştırmaya çalışıyorum acı çekiyorum nefret ediyorum küfrediyorum ama nafile Geçmiyor geçmiyor geçmiyor lanet olsun

0|0
    0|0
  • Kan kusup kızılcık şerbetinin tadı budur dediğimiz anlar oldu.. Anlar oldu ama dik duruşumuzu bozmadık.. Öyle de olacak..

0|0
    0|0
  • oluyor evet ama çok sık olmuyor, birini bulur söylerim. içeri zehir akıtmak iyi değil, az miktarda ise faydalı tabi

0|0
    0|0
  • Köpeğime anlatırım.. Dinler ama tepki vermez.. Daha rahat hissettirir ama..

0|0
    0|0
  • Anlatmam zaten ne anlatcam, her koyun kendi bacağından asılır.

0|0
    0|0
    • ihtiyacınız olmuyor yani bir dosta veya sizi gerçekten anlayan birine..

• sanırdım gündüzdü onlarla gece

içimde ümitti dost bildiklerim

ne zaman yıkılıp yere düştüysem

bırakıpta gitti dost bildiklerim

nerde o sözlere kandığım günler

her gülen yüzü dost sandığım günler

acıdan kahrolup yandığım günler

terkedipte gitti dost bildiklerim

korkar oldum bana dostum diyenden

varsa var olandan yoksa gidenden

ne onlardan eser kaldı ne benden

beni benden etti dost bildiklerim

• :((

• gizli kullanıcı olarak buraya yazıyoruz

0|0
    0|0
  • Şu an öyleyim hiç bir şey yaptığımda yok yaralarıma tuz basmak dışında ...

0|0
    0|0
  • Bazı seyler icimde kalmalı patlaması pahasına dahi olsa

0|0
    0|0
  • Zaten anlatmayı sevmem ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde kimseye açmam , aslı bende saklı ...

0|0
    0|0
  • benim her zamanki halim hep içime atarım, kimseyi mutsuzluğumla sevindirmek istemem.. İçimde yaşarım.

0|0
    0|0
  • oldu ve olmayada devam edecek gıbı gozukuyor..bazen insan kendini kendine anlatması daha ıyı gelıyor.boyle durumlarda genelde gayet guzel deneme yazabılıyorum ve bunu sevıyorum :)

0|0
    0|0
  • eskıden yazar cızerım atardım sıkıntımı sımdı yapamıyorum ıcımden yazmak bıle gelmıyor boyle zamanlarda sahıle gıderım hep dusunurum saatlerce ıyı gelıyor bana

0|0
    0|0
  • Cok sukur ki her seyimi dusunmeden paylasabildigim bi hayat arkadasim, sevgilim var. Hic kimseye anlatamasam gidip ona anlatiyorum. :)

0|0
    0|0
  • ne acınma duygusu ne de başka bir şey..üzüntülü zamanlarda içine kapanık biri oluyorum,bazen sadece susmak..kendimi dinlemek iyi geliyor..

0|1
    0|0
    • uzun vadede o boşluk seni çok dibe çekiyor farketmiyorsun bile.

o boşluk hissi çok kötü.

• Herzaman dertleri içerde tutmamak lazım paylaşmak.Sadece mutlulukları değil hüzünleride paylaşmak.

• Paylaş:)

• kimsenin fikrinden çekindiğimden değil, ama kendime bıraktığım duygular, düşünceler olmuştur.

kendi içimde yaşamışımdır.

0|0
    0|0
  • New-anka engeli kaldırır mısın?

Soran; Olmadı.

0|0
    0|0
  • dertlerimle cebelleşiyorum

0|0
    0|0
  • Su an tek derdim uyumak kimse beni anlamiyor

0|0