Çıkacağım kızın açılması için ne yapabilirim arkadaşlar?

arkadaşlar merhaba. bir kızl a konuşmaktayım. kendisiyle aramız çok iyi. sevgili olma durumumuz söz konusu. övünmek gibi olmasın fiziksel olarak iyiyim ben onun yanında. onun huyu suyu güzel fakat fiziksel olarak bana yetmiyor. yani şöyle bir yetmeme... kendisi çok zayıf ve kapalı. düşünün iskelete eşarp bağlamışlar. yani taktığı öyle tuhaf duruyor. ben bir daha kapalı olmamasını, açılmasını istiyorum. Kilo almasını istiyorum. Huyu suyu güzel olan bir kız fakat fiziksel olarak bana yetmeyen birinin duyguları ile oynamak istemiyorum da... Kırmadan incitmeden, açılmasını, kilo almak için tedavi olmasını nasıl söyleyebilirim?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Açılınca iskelet durumu ortadan kalakacakmı? kaldıki saygı duymanız gerekmiyormu? Bu onu o yapan bir özelliği.Ben takdir ederdim.

0|0
    0|0
    • kapanmasına lafım yok ki? Aksine kapalı kızlar çok hoş olurlar. Ki ailemde de var kapalı. Benim belirtmek istediğim, kapalı olmak yakışmıyor. Çünkü kendisi çok zayıf. Çok hemde. Ve kapandığı için de vücuduyla birlikte yüzü de minnacık kalıyor. Ben de diyorum ki, fiziksel olarak bana yetersiz. Bu durumu ortadan kaldırmak için, onu yeterli hale getirmek için napabilirim diye fikir almak istedim.

• bende sizi çok iyi anlıyorum emin olun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç deneme derim. Madem o şekilde tercih ettin, şimdi onunla ilgili eleştiri yapma hakkını kaybettin. Önemsediğin görünüşüydü madem, kızı hiç rencide etme, ve yürütemediğini söyleyip bitir. Açılmalısın desen de zaten açılmayacaktır. İnanan ve inancı doğrultusunda bunu yapan birine söylenebilecek en yanlış şeydir.

0|0
    0|0
  • baska birini bul o sana uygun değil

0|0
    0|0
  • Kendi istegiyle ve inanci geregi ortunmusse boyle bir sey istemen onun fikirlerine saygisizlik olur.

0|1
    0|0
    • elbette ama ben huyundan suyundan memnunum. Sadece yakışmadığı için örttündüğü, fiziksel olarak ta yanımda yetersiz görüyorum. olay bu.

• Daha flort donemi oldugunu yazmissin. Bu donemde bile onu begenmiyorsan ileride cok daha buyuk problemler cikacaktir. Iyi dusun

Erkekler Ne Diyor 7

• çok zorlama

bir kız zaten seni seçtiyse her türlü olur

0|0
    0|0

• seni anlayabiliyorum.. fakat birisini kendin istdiğin şekle sokarak onu sevmek mi - yoksa onu olduğu gibi kabullenip sevmek mi hangisi doğru bunu bir değerlendir sonra karar ver. konuyu gündme getirip konuşabilir etki yada tepkisinini ne olduğunu öğrenebilir tavrına göre hareket edebilrisin ..

0|0
    0|0
  • acık kızmı yok pıyasada bı ınsanın dını ınanclarını kendı zevkın ıcın hıce saymak bu kadarda degıl ya

0|0
    0|0
  • Kilo olayı tamam ama ne açık bi kızı kapatmaya zorla nefe kapalı bi kızı açılmaya. Olduğu gibi sevebiliyorsan sev sevemiyorsan seveceğin birini bul

0|0
    0|0
  • iskelete eşarp bağlamışlar.

Sen eğer bunu diyorsan şimdiden

Bırak dostum uzatma kimseye de umut verme . Sonra ah alırsın

Kişiliğini değiştirmek istemeyeceğin birini bul .

0|0
    0|0
    • kişiliğinden memnunum. sadece fiziksel olarak tarzı hoş bir tarz değil. memnun değilim. huyu güzel olan kızı fiziksel olarak güzelleştirmek için önerinlerinizi bekledim.

• Çok beklersin .

• aşk olmak utanmaktır arkadaş bellki senin niyetin başka :(:(

0|0
    0|0
  • çok ayıp arkadaşım. çok ayıp. sevdiğini söylediğin kız için yaptığın benzetmeler iğrenç.

0|0
    0|0
    • sevdiğimi söylemiyorum ki ben. daha flört dönemi. dediğim gibi huyu suyu güzel insan. ama fiziksel olarak yetersiz. e bende huyu suyu güzel iken yeterli durumagetirmek istiyorum. anlatabildim mi?

Yükleniyor...