Paylaşım sitelerinde vs bir bayan gördüğünüzde daha fotografını bile görmeden neden erkek-bayan ilişkisine çeviriyorsunuz?

benim sorumda erkeklere gelsin...

bir paylaşım sitesi vs vs sosyal hayat ta diyelim bir bayan gördüğünüzde neden pokemon yavrusu gibi çoğalıp daha fotografını bile görmeden çok tatlısın tanışalım mı vs gibi hemen erkek-bayan ilişkisine çeviriyorsunuz karşındaki kişinin cinsiyeti önemsemeden medeni bir şekilde karşılayıp yaşıyamıyoruz mu biz. ben bunu anlamıyorum ve çok gülüyorum sizce neden boyleyiz...

Güncellemeler:
Omuzumda Basin Eksik Basinda Beyin :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit türkiye cinsel aclıgın afrikasıdır kardeş. kendi içsel dürtülerini tatmin edememiş topluma kendini kabullendirmeye calısan tipler genelde bunu yapar

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim Yazmaya Çalıştıklarımı Bir kaç cümlede Toplamışsın

Kızlar Ne Diyor 2

• haklısın,şu Adnan dr mesela pokemon yavrısı değil de annesi bile olur:(

0|1
    0|1
    • gizliden sataşmak kolay tabi :)

• Tabiki oyle ama insanlar değişir iyi yada kotu seçim senindir Hiç birimiz masum olmasakda hepımız en guzelıni hakediyoruz düsüncesindeyim Şimdilik (kendinize cici Bakın) :))) Adnan & Gizli kullanıcı

• masum olmayan biri nasıl en güzelini hak eder-masumlara haksızlık değil mi bu?

bedelini ödemeli önce...

• helal karesim bakma sen seni yazinla mazinla asalamaya calisanlara onlarda aynisini yapior ustune alinio haliyle kiziorlar sana. bizi desifre edio diye.

neguzel aktarmissin. bende guluorum bolelerine. bunlar NEFES alsin yeter dusuncesinde. zaten nefes alsin yeter dmeyen insan ne diye burda arkadaslik kurmaya calissin eklesin felan. manyaklik isde kiz diye bisey koparabiliriz belki diyolar.

0|1
    0|1
    • kız bozdu bizi bakın :)) herhalde rus kızı :)

• Olsun Ben Anladım onu ama gercekten boyle Kızlarda var tabi ama benim cinsim bambaşka Neden medeni olamıyoruz biz anlamıyorum Nefes almasada koşanları var Bunu gerçekten merak ediyorum neden ?

• Adnan Bana sorduysan haksızmıyım Boyle zihinler yuzunden Duzelemıyoruz Memleket samsun Şuan Bakü nereye Yazacagımı tam bilmiyorum öğrendikce düzeltirim kusuruma bakmayın

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir sen adamsın, aferin.

Önce doğru düzgün yazmayı öğren.

0|3
    1|2
    • Doğru Düzgün yazmayı sizlerden de okuyarak öğrenebilirim sorun değil bir ben adamım demedim neden Boyle bir cinsimiz anlamında Sordumki sen kriterlere uyuyorsun sanırım pollux

• pokemon yavrusu ne ola ki?

1|2
    2|1
    • Çoğalmak acısından dedim onunla ilgili internette gezinen bir video vardı o yüzden yazdım

• her harfi büyük yazınca noluyor

0|2
    1|0
  • Evet niye böyleyiz?

1|0
    0|0
  • farklı bi yaklaşımla kız düşürmeyemi çalışıyosun?anlamadım hormonel bi sorunmu var doğada bile bi güvercine bi horoza hatta denizdeki balıga baksan erkegin hep kızın peşinde oldunu görürsün sen neden bi kız gibi düşünüyosun bende bunu anlayamadım.?

1|1
    0|0
    • kız dusurmeye derken zaten bir kız arkadaşım var Bir kız gibi düşünmüyorum sizin gibi elim biryerlerimde gezmiyorum sadece Sünnetlik cocuk gibisiniz :) bir maşallah yazınız eksik Her erkek Yada Bayan birinin peşinde olmak zorunda değil Zaten insanlar normal yollardanda birini sevebiliyor hormonları katmaya luzum yokki ;)

Yükleniyor...