Fenerbahçe kafilesine yapılan saldırı hakkındkai düşünceniz nedir?

sevgili fenerbahçeme yapılan bu insanlık dışı düşünceleriniz nedir arkadaşlar tamam ama futbolda bir yere kadar o kadar insan allah göstermesin ölebilirdi hiç mi vicdan yok bunu yapanlarda sizin düşünceleriniz nedir..

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Harbiden tek kelime ile o... cocuklugudur bunu yapmak, bir sürü trabzonlu yakın arkadaşım iyi olmuş falan yazıyo twitterınden hani diyecem provoke amaçlı yapıldı he hepsi hala destekliyolar? Nereye varacak bu zihniyet? Demek ki aralarında kafası basmayan adamlar var genele konuşmak yanlış olur ama provoke falanda yok bence, bir sürü tanıdıgım var kafalarında neler neler var böyle düşünen bir trabzonlu yapmıştır bu kadar basit. bir kere adamların camiaları bozuk ne olursa olsun maç bitti olay bitti takımın bulunduğu otobüse sen öyle bişey yapamazsın, sen artık orda taraftar degıl terorıstsın , çıkarıcan sılahı vurucaksın orda kafalarında sıkıntı varsa bir sıkıntıdan daha kurtulmuş olsun dünya.

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir takım için böyle tepkiler yanlış sonıcta takım yanı kazansak ne olur kaybetsek ne olur sadece zarar gorenler taraftarlar

0|1
    0|1
  • İnsanlık dışı bir olay vicdansizlik resmen

1|2
    0|2
  • fanatik gsli olarak bizde cok üzüldük.. yazik günhah be bir oyun icin yapilmaz böyle bisey.. Allah korudu onlari.. şoföre acil şifalar inşallah

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Neyazikki cok cahil bir toplumuz futbolunda bir spor olduğunu hayatın ve yaşamın daha önemli olduğunu unutuyoruz insan sağlığı cok önemli o adam ekmek parası için o otobüste hixmet veriyor o adamon sucu ne günahı ne cocuklarının sucu ne gerçekeren otobüse yapılan bu saldırı insanlıl dışı harekettir dilim varmıyo yani hayvanlar gerçekten bunlardan hem daha akıllı hem daha eğitime açık bunları eğitemrzsinde eğitim dersin kupa bizim kupamızı verin derler anadolu kluplerinden birini destekliyorum ne fb gs bjk ama kime yapılırsa yapılsın benim taraftatım bile yapmış olsa protesto ederim ki hala yapan kulubun yönetiminden açıklama geliyor bizim taraftarımız değildir nasıl değildir benmi gittim bursadan yaptım gerçekten cok komik ve insanlık dışı

0|0
    0|0
  • Adeletin olmadığı yerde insanlar kendi adeletlerini sağlamaya kalkar...

Not: Fenerbahçeliyim ama sıkıldım bıktım bu nefretten. Biz 1 yıl küme düşsek büyüklüğümüzden hiç bişey kaybetmezdik. Hatta herksin gözünde aklanırdık ama bu şekilde devam edilmesi ile Fenerbahçenin üstünden hiç bir şekilde çıkmayacak bir leke kalmasına sebep olundu.

Not: Şike sürecininde tamamen bir düzmece olduğunu bilerek yazıyorum bunları...

0|1
    1|2
    • Üstümüzde leke kaldıgı falan yok paşa yenıden yargılama başladı ts lilerde olayın kumpas oldugunu bılıyor bir zamanlar etegini yaladıkları cemaat in kurmacası oldugunu bılıyorlar gs ile beraber o cemaatin etegınden ayrlmıyorlardı sonra hukumet yalakası oldular mitinglerden cıkmadılar o sahte davayı kurgulayan savcı hakım ve polsiler kımı surgunde kımı hapiste kımı uzaklaştırıldı balyozcular bile Fenerbahçe kadar olamadık diyorlar

• 2011 şampiyonluk kupası tartışması olayları bu hale getirdi çok mu önemli şu kıytırık kupa

1|2
    0|1
    • küçücük bir haksızlık daha büyük olanları doğurur.

• diyelim ki adalet yok bu ülkede herkes adaleti kendi sağlamaya çalışırsa ne olur sence @theredor

• devlet sağolsun oraya kadar götürüyor işi. insanların adalete güveni kalmadı. bak ne diyeceğim sence bu cem garipoğlu intihar etti haberlerine inanıyor musun? ben inanmıyorum, ailesi büyük bir ödeme yaparak onu serbest bıraktırdılar. adalet parası olana vardır bu ülkede. eğer buna değecekse insanlar zaten kendi adaletlerini sağlamaya çalışıyorlar. kaybedecek bir şeyleri yok ise bu kaçınılmaz.

• ben gslıyım ama şiddetle kınıyorum

2|3
    0|1
  • Bizde istemeyiz kimse olsun ama sen trabzonsporun hakkini verme adeleti saglama herkes kendi adeletini yazar juve gibi duserme olacagi bu kimse simdi mahdueu oynamasin ben bir trabzonsporlu degil bu yorum ultrAslan taraftarinin bir uyesine aittir

0|2
    1|3
    • hak arayan takım otobusunu devırsın o zaman ne guzel dunya? sen yazdıgına katıldın mı sımdı

• kusura bakma da bence bu saldırıyı yapanlar insan değil insandanda aşagı beter yaratıklar ben bunu böle bilirim

• Furkan haziran sonrasını izle yenıden yargılama başladı sende senın paşalarında yonetıcılerınde bu işin şike davası olmadıgını cok ıyı bılıyorsunuz savcılar hakımler polisler alayı surgunde uzaklastırmada ya da hapiste ergenekon balyoz hepsi beraatlerlini aldı yeniden yargılama başladı ve secim sonucunda akp hukumeti kaybetmek istemediği icin süreci bekletiyorlar sana istediğin belgeleride verebılırım

• Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

0|1
    1|2
  • Ülkeyi karıştırmaya yönetil hareket bu

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm oldurememisler neyse sonra yarim kalan islerini çözerler

0|0
    1|0
Yükleniyor...