NAsıl besleniyorsunuz :D?

Hayvan gibi agırlık calısmak Hayvan gibi yemek yemek ( ekmek şeker yok ) Nasıl sizce ?

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben istediğimi yerim kısıtlamam kendimi :d Kilo almayanlardanım da :d

0|0
    0|0
  • Canim isteyince yiyiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sabah ilk kaltığımda suyumu içerim bir bardak donra kahvaltımı hazırlarım 8 yumurta beyazı 3 yumurta sarısı yanında 2 dilim tam buğday ekmeğimi lifli ve enerji için sabah aç vucudun enerjiye ihtiyacı olduğundan alırm yanında birazcık beyaz peynir ve multivitamin için portakal suyumu ve biraz yeşillik 3 adet zeytin yerim ara öğünümde 40 gr badem ceviz fındık üçlüsünden biri ve yanında bir adet muz ile birlikte yerim saat 1 gibi 200 gr tavuk göğsü salata ile karıstırıp mevsimlik tabiki salata yerim yanında 150 gr kadar yukaf yüklemesi yaparım cunku 2 saat sonra antremanı yapıcağım enerjiye ihtiyac var antremandan hemen önce üzüm suyunu biraz kreatin katarın ve noxplode içip antremanımı yaparım antreman sonu whey proteinimi alırım yıkımı engellemek için ve gereken basit şekeri de alırım yarın saat sonra 150 gr kadar ton balığı ve siyah pirincimi karıstırıp yerim ve akşam öğününde 200 gr kadar ya kırmızı et ya da tavuk göğsü yerim yatmadan 2 saat önce ara öğünümde yağsız lorumu yerim ve vucuda son yüklemimi yapmış olurum sonrada yatarım

0|0
    0|0
  • Sporcu olduğum için protein ağırlıklı:) Kahvaltı ; 4 tane yumurta, yarım kalıp beyaz peynir, 2 bardak süt , protein tozu amino karışımı falan ardından spor :)

0|0
    0|0
    • Baba bişey soracagım Şİmdi bende yag fazlalıgı var tamam mı kilomda 75 agırlıkdan sonra cardio yapıyorum 10 dkk koşu veya bisiklet yararı olurmu sence

• 1 ay oldu daha daha önceeen yapmıstım bırakmıstım kardeşim. 1.73 boyum var

• aynen boyuna göre fazlan var biraz, 66 , 67 kg olsan yeterli , yaşım 16 boy 176 , kilo 64 , 9 aydır felan yapıyorum iyi parçaladım yani millet bana zayıf diyor dışardan bakıldığında hiç kasın olduğu belli olmuyor diyor ama atleti çıkardım mı iş değişiyo D: USTA TAM GAZ DEVAM BEN BAŞLAMADAN ÖNCE 1.69 58 KİLOYDUM BENDEN Bİ B*K OLMAZ DEDİM İLK YAPTIĞIMDA AMA BAŞARDIM ŞİMDİ ÖYLESİNE YAPIYORUM

Yükleniyor...