Adınızı ve/ya da soyadınızı değiştirmek istiyor musunuz?

çıktınız ailenin karşsına...

"baba/anne, ben soyadımdan memnun değilim, hiç bana göre değil gibi... aslında ismimi değiştirmeyi de düşünüyorum ama onun acelesi yok. yani, ben gerekli yerlere başvurup soyadımı kanunen de değiştireceğim." dediniz.

öyle bir arzunuz var mı?

• "soyadım 'karaçalıoğullarından' olmasa iyiydi..."
    7% (1)38% (3)17% (4)Oy Ver
  • Hiçbir derdim yok. ismim de yerinde soyismim de gibi görünüyor (kıl şık)
    40% (6)25% (2)35% (8)Oy Ver
  • Düşünmedim, düşünmeyeceğim
    53% (8)37% (3)48% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Adımdan memnunum da soyadımı sevmiyorum. Değiştirmeyi de düşünmüyorum soyadımı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ismimden memnun degılım

0|1
    0|0
  • Ismimdende memnunum soy ismimdende ;)

0|0
    0|0
  • c.

0|0
    0|0
  • İkisini de iyi secmisler cok sukur. Ama cirkin begenmedigim bi ad soyad olsa hic dusunmez degistirirdim tabiki

0|0
    0|0
  • düşünmeyeceğimmm

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|0
  • ismimden memnunum:)

0|0
    0|0
  • Hiçbir derdim yok. ismim de yerinde soyismim de gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • memnunum

0|0
    0|0
  • C.L

0|0
    0|0
  • iyiyiz biz böyle

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • Ismimden memnunum..

0|0
    0|0
  • okul hayatımda farklı bir isim aile hayatımda farklı bir isimle

çok önceden çözmüşüm bu meseleyi

0|0
    0|0
    • belki de seçeneklerin gerçekte bu kadar az olmadığı gerçeğini senden bu şekilde gizlediler. bu kadar çeşit de sana yeterli göründü belki?

• hahah aynı vaziyet bende de var da... eğlenceli bir yanını hatırlamıyorum pek. seninki eğlenceli geçmiş olabilir tabii. ona sözüm yok.

• hiç ekmeğini yemedim ben de inan ki

• Hayır istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çakıcı-bıçakçı-asar-keser-satar-soyar-kanlıbaş-kansız-kaçar-kaçak-kaçık-delibaş-teyze-sap-kapan-gamsız-gülmez-ağlamaz-söylemez-batar-batak-batıran-ağaçbacak-tahtabacak-kıl-kıllı-kılsız-yemez-içmez-uyumaz-hiçgülmez-delice-şakşak-patpat-laplap-okşan-okşar-okşamaz-diken-diker-dikici-olsaydı belki düşünürdüm. Çok şükür öyle bir sorunum yok. Fakat buna rağmen şuan sahip olduğum soyisimde olmayacak doğacak olan evletlarım. Onlar için hazırladığım ve türkiyede hiç kimsesin kullanmadığı bir soyadını verceğim evlatlarıma inşaallah. :-)

0|1
    0|0
    • konuya ürkütücü derecede eğilmişsin moruk. bu ülkenin bir vatandaşı olarak tırstım bir an yapabileceklerinden.

• Moruk mu.? :-( Yakıştıramadım sana. Ne yapabileceğimi düşündünki tırstın benden.? Verdiğim cevabı beğenmiş olmasan bile bağımsız kalmanı, hıım tarzında bir yaklaşım yada başka bir tarzda yaklaşım sergilemeni beklerdim senden. Moruk he, vay be.

• cevabını müthiş beğendim, öncelikle. samimiyim. yalnız "hıım tarzında bir yaklaşım ya da başka bir tarzda yaklaşım" kısmı kafamı çok karıştırdı şimdi.

• Annem Babam bılemedın Dedem koydu dıye eğerkı sevmıyorsam sevmedıgım bır ısmı tasımak ıstemem.

değiştirirdim.

0|1
    0|0
  • Bulunduğum durumdan gocunmam . İsmimde belli soyismimde değiştirmem

0|0
    0|1
  • İsmimden memnunum ama soyadımdan değilim. Hiçbir anlamı olmayan tek bir kelime ve sadece bizde var bu soyad. Benzerimiz yok..

0|0
    0|0
  • aslinda soyadim anlamli olsaydi daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Benim istanbul anadlu yakasında oturan adı muhammed soyadı alim olan bir arkadaşım var.Fakat 10yıldan fazla bir zamandır görmüyor konuşmuyor olsamda ( küsülü değiliz) adını zaten unutmak gibi lüksüm yok fakat soyadı çok güzel olduğu için hiç unutmadım.Fakat benim aklımdaki soy isim türkiyede kimsede yok.

• muhammed alim bundan daha güzeli olabilir mi

• ismim iyidir tam karakterime uygun ama soyadımı sevmem.

0|0
    0|0
  • c option.baba demem o adama sevmediğim için ama soyadımı severim çünkü en güzel soyadlardan biri Mutlu gibi güzel soyad varmı.İsmim Annem vermiş.Musa o yüzden onuda değiştirmem.Musa Mutlu olarak bu can bu bedenden ayrılana kadar değişmeyecek bu.

0|0
    0|0
  • Mustafa kılıç her ikisindende gayet memnunu özelikle ismimi gayet çok seviyorum

0|0
    0|0
  • 25 senelik bir hatırası var hiç öyle kolay değil silip atmak adımı soyadımı

0|0
    0|0
  • hayır gayet memnunum..

0|0
    0|0
  • yooööö

0|0
    0|0
  • Düşünmedim, düşünmeyeceğim

0|0
    0|0
  • Can olsa güzel olabilirdi ama herkes ismimi beğeniyor. Ben de beğeniyorum.

0|0
    0|0
    • can eklemesini isteyebilirsin belki çevrenden. ...can naber? ...can aşağı, ...can yukarı. olur belki?

• Sevmem ben öyle sondan eklemeli şeyleri.

Yükleniyor...