Chpli vekile göre fb otobüsüne saldırısının sorumlusu erdoganmis?

Chpliler ne içiyor arkadaşlar ?.......sfsadf

Güncellemeler:
Hakan-06 Yuh diyorum. Bir de engellemissin cevap hakki bile vermemissin yazıklar olsun. Nasıl zihniyet sasiriyorum.

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Böle devam ederse muhalefetler daha çokk oy kaybeder.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Velev ki Erdogan yaptirdi Erdogan dan vazgececek misin.. Adam daha ne yapsin Erdogan daha napsin.. Bunu da mi Erdogan yaptirdi diyorsunuz.

Demek her pisligini kabul ediyorsunuz bunu yaptigina inanmiyorsunuz oyle mi? Kim yapti bilemem ama belli ki cirkin bir hesaplasma var isin icinde..

Burdan da ismini paylasmayacagim embesil bir uyeye gonderme yapmadan duramicam. Beni engellemisti cunki.

Dun devlete laf soyledigim icin sitenin buna duyarsiz kaldigini belirtti. Bende ona diyorum ki;

Devlet mi halktan korkmali, halk mi devletten korkmali.. Sizin yanlis secimlerinizin vebalini bizde cekiyoruz.. Neyse sakinim, evet.

0|0
    0|0
    • Konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok. Somut olaydan bahsediyoruz. Kar yağsa erdoğan suçlu olacak artik. Bu düşünce yapısını gördükçe bu muhalefeti gördükçe daha da tiksiniyorum. Yanlışa yanlış denemeyi bilmiyorlar.

• Bu ulkenin siyaseti, egitimi, ekonomisi, sagligi kadar futbolu de batak futbolu da karanlik.

• Allah'ın işi tabi

0|0
    1|1
    • Erdoganin isi demi? chpli geldi

• Neylisin o zaman. Erdoganin isi demi? Ne iciyosunuz merak ediyorum ciddiyim bak.

• mhp liyim ben. Erdoğanın her şeyi dine bağlamasından bir farkı yok bunun

• Ak yalakalık yapma hacıosmanoglu gibi

0|0
    0|0
    • Bir partiyi savunmuyorum. Vekilin sacmaligindan bahsediyorsun. Her şey başka tarafınızdan anlamayin. Siz yanlışa yanlış demedikce bir halt olamazsınız.

• Sanane bilmemkimin dediginden

• Milletin çekiminden bahsediyoruz. Şöyle bir olayda bile siyaseti karıştıran insandan bahsediyoruz susalim mı benim siyasi düşüncemle alakası yok

• Hacısmanoğlu Erdoğan a yakınım diye sokak kabadayılığı yapıyor, chp li değilim, hatta akp liyim ama bu olayda suçu var,

1|1
    0|0
    • O zaman sorumlu haciosmanoglu

• Saçma sapan konuşma tarafların mahkeme kararına ona buna etkisi ne olabilir? O zaman her davada kenetlenelim hep istediğimiz sonuç çıksın. Böyle spekülasyonlara inanacak değilim. Her ne şekilde olursa olsun 40 kişinin canına kast etmek kimsenin de haddine değil.

• Türkiyenin en büyük kulübünün başkanı hapiste ve Fenerbahçe onu başkan seçti, iftira atılıyor diye sahip çıktı, sahip çıkmasaydı eğer askerler gibi içerde yatmaya devam ederdi, bu sadece haklı olduğun konuda hakkını savunmak ve sürekli medyada gündemde tutmaktı, aziz yıldırımın diğer askerlere göre üstün yanımı vardı yoktu, cemaat orda yanlış taşa çarptı, sahte deliller uydurma deliller sürekli gündeme getirildi, biz hakkımızı kendimiz koruduk, başka kimsede korumadı, eğer dik dutmasaydık, fenerbahçe ye puan silme cezası, şike yaptığı için şampiyonluk kupası elinden alınması yapılacak mahkemede hızlıca sonuçlanacaktı, ilker başbuğ un bir açıklaması var, birtek fenerbahçe taraftarı kulübüne sahip çıktı diye,
      Trabzon daki yaşanan olaya gelirsen, eğer o kişi yakalanırsa 40 kişiyi öldürmekten, toplumu infial e sürüjlemekten, en az 40 defa ayrı müebbet hapis ile yargılanması lazım

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne içiyolarsa alalım bir dal :D

1|2
    1|0
  • kafada var bunların neye sapıtacağını şaşırmışlar

1|1
    0|0
  • sanane

0|0
    1|1
  • kanlı ay tutulmasının sebebi de erdoğan diyorlar. bence doğru yayalım

0|1
    0|0
    • Olabilir bak bugün bazı yerlere kar yağması da erdoğan yuzundenmis

• kardeş öbürüleri de herşeyi paralellerden biliyor ama :)

1|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • onlara göre herşey erdoğan yapıyor zaten :))

0|0
    0|0
  • bu yasayı çıkarmak için sanada kurşun sıkarlar haberin yok. Sence neden arttı bir anda bu rezillikler. makarna yemekten beyniniz hamurlaşmış

0|1
    0|4
  • 1. Dünya savaşı da tayyip yüzünden

0|0
    0|0
  • KOPTUM YAİİ LAF SOKMUŞSSUN HELAL SANA

0|0
    0|0
  • Nasil bir mantik anlamadim yolda yürürken kaldirima takilip dusseler tayyip senin döşedigin kaldirimi s... dicekler

0|1
    0|0
  • Sana sorsak paralelciler yapti dersin

1|0
    0|0
    • Kimse senin kadar kıt olamaz Sporla siyaseti birbirine sokma

• Adam gibi konus insan ol once seviyesizsenin ondan ne farkin kaldi

• Sen de yalan yanlış konuşma

Yükleniyor...