Bayramda kaç gün tatile çıkacağınız belli oldu mu?

KIZLARSORUYOR.COM BAY/BAYAN üyeleri.! Her ne kadar turizm bakanlığı kurban bayramı tatili+haftasonu tatileri i+29 ekim tailinide içinde barındıran 10 günlük tatil planı için uğraşmış olsada. büyük kuruluşların ve finans sektörünün bu duruma sıcak bakmıyor olmasından dolayı bu bayram herkesin 10 gün tail yapamayacağı ortaya çıkıyor.Peki sizin kaç gün tatil yapacağınız kesinleştimi.?

• Bayram tatilim 10 gün.
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
  • Salı günü tatil pazartesi işbaşı.
    50% (3)50% (1)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bayramın ilk günü ve dördüncü günü tatilim var sadece. Dördüncü gün de Pazar'a, izin günüme denk geldiği için..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çoktaann başladı bile tatilim :)

0|1
    0|0
  • Ben hep tatildeyim yehuuu:)) kiskanmayiniz ks uyeleri

0|1
    0|0
  • 10 gün :)

0|1
    0|0
  • 4 :(((((((((((((((((((((((((((((((

0|2
    0|1
  • tatilim uzun ama 2 gün memleket ziyaretim olacak

0|1
    0|0
  • sadece bayramda tatil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• üç beş ihtiyarın elini öpüp bahşiş tokatlayacak kadar zamanım var sanırsam.

0|1
    0|0
  • 4 ama yanına bir sıfır koy ne yapar ? 40 yapar Milliyetçi Hareket Partisinin 40. yılı kutlu olsun.

0|1
    0|0
  • askere kadar tatildeyim,askerde full tatil yan gelip yatıcam

0|1
    0|0
    • Hayırlı teskereler.Sana ve tüm askerlerimize.Allah sağ gidip sağ dönmeyi nasip etsin hepinize.

• hiç olmayabılır kurbanı kesebılecek vakıt versınler yeter

0|0
    0|0
  • Bayramın haftaiçine denk gelmesi benim için epey kötü oldu. Hafta sonuna falan denk gelse bari. Ayrıca bi' sene içinde zaten bir sürü resmi/dini tatil var. Birleştirmenin alemi yok bence. Amma yatan bi' toplum olduk yahu.

Okurken de bunu söylüyordum, şimdi de söylüyorum.

Bana tatil yok. Kendi işimin başındayım.

1|0
    0|1
    • 1 yılda 120 gün tatil yapıyoruz. +1 mayısta eklendi 120 gün oldu.resmi+dini+haftasonu+bayram tatilleri + yılda 5 gün mazretli işe gitmemeler dahil tam 4 ay.

• Benim iş. Mmmmm... Analiz diyelim kısa yoldan.

• tamam öyle olsun. samimi cevaplar için teşekkürler. +1 benden. fakat -1 i kim verdi bilemiyorum. verenin aklına şaşıyorum. saygılar.

• her zmaan söylerim. tatil günleri parası olan için güzel geçer. biz her zamanki gibi evde oturup bayramı karşılacağız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...