Fenerbahçe'ye silahlı saldırı?

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Rizespor'u 5-1 mağlup etti. Karşılaşma sonrası Trabzon Havalaanı'na dönmek için kara yolu ile yola çıkan sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüsün, Trabzon'un Sürmene ilçesi yakınlarında silahlı saldırıya uğradığı öğrenildi. Otobüse 4 kurşun isabet ettiği ve şoförün yaralandığı bildirildi.
Sizce böyle bir taraftar olabilir mi??

1|4
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Saldırıyı yapanlar Trabzonlu değil kimse kafasından uydurmasın.
    Saldırı Trabzon yolu üzerinde sürmene yolunda olmuş olabilir, saldırıyı yapanlar rize taraftarıdır. Rize yine her zaman olduğu gibi çirkinliğini gösterdi beni nedense hiç şaşırtmadı.

Sürmeneliyim, Rize den nefret ediyorum.

1|0
    0|1
    • En güzel yorum senin helal kardeşim..

Katılıyorum sana,

• Atışıyor muyuz sence? Küfüre normal cevap verdim, sen düşün :) Gelsin karşımda böyle rahat olabilecek mi görelim :)

• Tamam boş ver sende :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle olayı Trabzonlular yapmamıştır böle umud ediyorum inanmıyorumda Rizede diğer karadeniz şehirleride yapmamıştır bunun altından farklı şeyler çıkabilir.

0|1
    0|0
    • Trabzonlular niye Rizespor maçında yapsın ki hem yapacak olsalar kendi maçlarında da yaparlardı. Bencede bunun altından başka bir şey çıkacak bir Trabzonlu olarak öyle olmasını umut ediyorum.

• Mantıksız geliyo banada hemde Sürmenede bu olay sanmıyorum yerli halk olduğunu.

• Sürmeneli olduklarını sanmıyorum ama belli de olmaz yani

• Biz kim spor kim bir oyuna bile kan buluyoruz yazık bize

2|0
    0|0
  • bazı insanlar ülkeyi bu kadar germeye devam ederlerse ne yazık ki bizim toplumumuzda daha çok bunun gibi olay duyarız.

0|0
    0|0
  • hiçbirşey insan hayatından önemli değildir fes edelim ligleri artık profesyonel futbol bitsin arkadaş bu ne böyle yeter fanatizmden çekilenler

0|1
    0|0
    • Böyleleri yüzünden herşeyden geri kalıyoruz zaten baksana adam hastaneye kaldırılmış

• adam ağır yaralı diyorlar yazık değil mi ekmek parası peşinde bir vatandaş be

• Yazık yaa

• Bu Trabzonsporun sayısız vukuatlarından biri maalesef. Sorun temelde o bölgenin derin cehaleti ve aşırı sağ eğilimlerinden kaynaklanıyor. Ve tabii ki ona destek veren iktidar partisini de unutmamak gerekir. Fenerbahçeme geçmiş olsun diyorum. o otobüs şarampolden yuvarlansaydı sonuçları ülke olarak çok vahim olabilirdi.

0|0
    0|6
    • adaletin olmadığı yerde böyle hak aranır cehalet bu geeçwği görmeyen kişinin bakışısır

• Ben yazdım... Belki faydası olur sana. İyi geceler.

• İyi geceler

• Böyle bir taraftar olamaz tabiki,

Bunuda yapan fenerbahçe ' dir..

Maksat ortalığı karıştırmak..

0|2
    2|2
    • Iyi de ortada yaralı var adam farabide yatıyor yani

• Sen bana cevap veremezsin ne ya cevap vermek istemediğim için vermiyorum şuanda.

• Anlıyorum seni ama en iyisini yapıyorsun merak etme @bekeyece

• Trabzon taraftarına kmsenin bisi dedigi yok bnce Trabzon baskanı bizzat yaptırdı diyorum Allah belalarını versin.

1|0
    0|1
    • Ama bu da ağır bir suçmalama

• Fenerbahçeyi şampyon yapmamak icin elimizden geleni yapacagız iki hafta önce bunu söyledi ligin ilk yarısında Trabzon macı öncesi Fenerbahçe sıkıysa trabzon havaalanına insin gibisinden acıklamalar yaptı ve 2 yıl öncede silahlı saldırıdan kıl payı kurtuldu takım

• Olabilir ona bir şey diyemem sonuçta bir kanıt yok

• niye böyle mallar var ya

0|1
    0|0
    • Çok abartıyorlar yani

• kim niye yapsın ki? trabzonun ne olayı var?

• Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki çekememezlik yüzünden

• boyle bırsey olamaz yazık

1|0
    0|0
    • Aynen bende fenerbahçe'yi sevmiyorum bende trabzon da yaşıyorum ama bunun sporla hiç bir alakası yok yani

• Futbol fahişelerine silahlı çözüm. Konu kapanmıştır.

0|1
    1|0
  • Naplım yani yasmı tutalım karalarımı baglayalım ne işleri vardı orda gitmeselerdi

0|2
    1|1
    • Futbolcular maça mı gitmiyeceklerdi ne anlamadım ben?

• İş hayatına atılınca gider o sıkıntılar bak ben çalişiyorum yoruldum yatmak uyumak istiyorum hiç birşeyide düşünemiyorum yorgunlıktan

• Peki iyi geceler o zaman

• Olabilir ama başkasıda olabilir. Bu günlerde teröristlerde ortaya çıkmaya başladı.

0|0
    0|0
    • Evet Trabzonlular yapmamış olsa bile suçu onların üzerine atmaya çalışıyorlar.

• Ya nereli olduğuda çok önemli değil. bir delide yapabilir. Ülkenin heryerinde akli dengesi bozuk ya da psikolojik hasta kişiler var. Mesela enson fransada düşen uçağın yardımcı pilotu psikolojik tedavi görmüş önceden ama akıllandı diye taburcu etmişler. Ama adam esas pilotu etkisiz hale getirip uçağı dağa çarptı.

• Evet o konu da haklısın

• Gs liyim. ama hayvanlıktır bu. saldıran kim olursa olsun hayvanlıktır, şerefsizliktir

0|0
    0|1
    • Evet ben de aynı fikirdeyim ama bu olay trabzon il sınırları içinde olduğu için Trabzonluların üstüne atılıyor diye düşünüyorum en azından ben öyle umuyorum.

• Tamam

• İnsan olamayacak kadar kalleşler!

0|0
    0|2
  • onlar trabzonlu yaparlar

0|1
    1|3
    • Ona bakılırsa bende trabzonluyum ve bende feneri sevmiyorum ama gidipte böyle bir şey yapmıyorum.

• trabzonda yasadıysan bılırsen yapabıleceklerı nı bılmen lazım

• Biliyorum ama suçu onların üstüne atmaya çalışıyor da olabilirler.

• Olay Trabzon il sınırında olduğu için Trabzon ve Trabzonsporun üstüne atılıyor bu olay bence Trabzon ve Trabzonsporla hiç alakası olmayan arkasında başka şeylerin olduğu bir durum Ülke şu an karşıkken zamanlaması gerçekden harika... ayrıca Fenerbahçeli taraftarların bunca yaptığı taşkınlığı polis arabalarını yakmasını heryeri yıkıp geçmesini abartmazken Trabzonsporun daha olayla ilgisi olmadığı halde hemen sucu ona yıkmasıda ayrı bir tartışma konusu...

0|1
    1|0
    • Bende seninle aynı görüşteyim. Birileri bu olayı Trabzonlulara atıyor. En azından ben öyle olduğunu umuyorum.

• Insallah bakalim arkasindan ne cikicak

• İnşallah

• Paraleller yapmıştır :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 21. yüzyılda elektrik santralleri bozuk diyip 79 ilin elektriğini kesip kim bilir neler yürüttüler bu ülkede herşey mümkün ;)

0|1
    0|1
    • Hayır o siber saldırı bir kere :)

• Valla ya yiyorlar haltı onların üstüne kalıyor :))

• Kesinlikle öyle :)

• Ben şoförün fotoğraflarını gördüm, polis arabasının içinde burnu kanayarak hastaneye götürülürken. Açıkçası silahlı saldırı olayına pek inanmıyorum. Ayrıca da suçu tek bir kesimin üzerine atılması hiç doğru değil ki saldırıyı kimin yaptığı belli değil. Bazı insanlar akıllarınca algı yönetimi yapıp suçu yıkacak yer arıyor. Yazık...

0|0
    0|0
    • Olay Trabzon/Sürmene de gerçekleştiği için suç onların üstüne atılıyor ki bunu başka bir taraftar da yapmış olabilir. Kimsenin elinde herhangi bir kanıt yok. Elbette acı bir olay yaralı var ve ölü de olabilir ucuz kurtulmuşlar. Sonuç olarak bir Trabzonlu olarak bu olayı Trabzonluların yapmadığına inanmak istiyorum ve umarım öyledir.

• Yenilmeyi hazmedememişler.

0|0
    0|1
    • Çaykur Rizespor maçı Trabzona ne

• O Trabzon'a 3 otobüsün yettiginide biliriz.

0|0
    1|1
Yükleniyor...