Sizi en çok neler mutu eder, hayalinizdeki almak istediğiz hediye nedir ?

Hayatta birisinden almayı istediğiniz hediye, en çok istediğiniz şey nedir ? Nelerle mutlu olabilirsiniz maddi, manevi size ne gibi hediye alınsa hoşunuza giderdi ?

(Doğum günü, yıl dönümü,ay dönümü,sevgililer günü,babalar günü,anneler günü,yılbaşı ve normal bir zamanda vs vs )

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• sevgılımle aılemle mukemmel bır gun gecırmek bana en buyuk hedıye olurdu.. huzurlu ve sorunlardan uzak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• benim için en önemli hediye aldığım kişinin ona haradı emekle ölçülür bendede o derece önemlidir örnek vermek gerekirse sevgilimin bana aynı kazağı almasından örmesi çok çok önemlidir

2|0
    0|0
  • En çok bunu istiyorum.. Bir gün mutlaka..

link

1|0
    0|0
  • hayatımda en değerli varlığım diyebileceğim insandan kendi elleriyle yazmış olduğu mektup..

2|0
    0|0
    • Kalpten gelen cumleler,duygular benim en değerli hazinemdir diyorsun..

• evet aynen öyle.. çünkü çok duygusal bir insanım..

• link bu tars bir vesayıta ihtiyacım var.tehdit alıyorum.

0|0
    0|0
  • patates.

0|0
    0|0
  • Valla hediye falan istemiyorum . Önümdeki ilk badireden beraat alyım yeter.

0|0
    0|0
  • Bilemicem

0|0
    1|0
  • müstakil ev - 2.0 focal hoparlör 5 adet retinalı macbook pro - birde müşteri temsilcisi

0|0
    0|0
  • güleryüz:)

0|0
    0|0
    • Burada kımın guleryuzu sızı en cok mutlu eder demelıyım ? babanız, kardesınız, annenız, eşiniz,cocugunuz, sevgılınız,dostunuz... ?

• Mutluluk bize gelmez...

0|0
    0|0
  • bir kilo incir

0|0
    0|0
  • GSXR600

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beni en cok sevgilim mutlu ediyor. benim morelim hep ona bagli o bana yazdikca, beni sevdikce benim morelim iyi oluyor dünyanin en mutlu insani oluyorum ama bazen yazmayinca yada onun moreli bozuk olup benle konusmayinca benimde morelim bozuluyor hemen..

onun bir sözü bile beni herkesten daha mutlu ediyor her hediyeden daha degerli benim icin onun bana verdigi sevgi yemin ederim.. sana ferrari alcam ama sevgilini birak deseler asla vazgecmem ondan..

1|0
    0|0
  • Bir demet gül almak isterdim hediye olarak ..

1|0
    0|0
    • Çiçekler (gül) aşkın sevgının en güzel göstergesınden bırıdır oldukca hos :)

• Babalar gününde cocugumdan tektas istiyorm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...