ız arkadaşınızla 5 aydır ayrısınız barışmak için neler yapardınız ?

Kız arkadaşınızla 5 aydır ayrısınız barışmak için neler yapardınız ?

Sadece yardımcı olabilecek arkadaşlar cevap yazsın...

Ayrılık nedenlerimiz link

ACİL YARDIM ! ! ! (Özellikle Bayan Arkadaşlardan)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni seviyorsa hala hiçbirşey yapmana gerek yok. Bazen insan severkende aramayıp sessiz kalabilir bu bir kaçıştır bunu yaptıgım zamanları cok ıyı bılıyorum sırf sorunlardan kacmak ıcın uzak durup kactıgımı bılıyorum belkı ınanmayacaksın 5 ay mesajlarına hıc cevap vermeyıp 5 ay sonra barısmıstm ha değmedı ama sızın sorunlarınız buyuk sorunlar degıl aşabılırsınız. Yeterki sevginizin arkasında durun siz saglam durursanız insanlar bunu eninde sonunda anlar sevıyorsan mucadele etmelisin. Ama degecek biri içinse çabala lütfen.

0|1
    0|0
    • Ne yapmalıyım peki ?

• Annesi istemezse o da istemez ...

• İşte kusura bakma ona aşk denmez Mü ca de le edeceksin. O kız bunu yapmak zorunda mücadele etmek zorunda ya ben ne kadar adi bir adamı sevıyordum yınede kalkıp adama inanıp aıleme adamı savunup gogus gerdım. Ha bu saatten sonra ailemi kırmam çünkü ailem zaten anlar o adamın ıyı olup olmadıgını anlamazlarsada anlatmak zorundayım.

Ya ayıptır sorması aılesı senı neden ıstemıyor. Hayır ben 6 sene oncesınde bırıyle konusmustum aılesı ızmırlıyım dıye konusmasını ıstememıstı :) ne sebeple ıstemıyor?

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim annemde nişanlımdan nefret ediyordu ama kendisini sevdirmeyi nasıl olduysa başardı şimdi aralarından su sızmıyor valla. Bence sen kız arkadaşına önce bir çiçekle git. Barışırsınız zaten. Hatta biraz ağlaman harika bir efekt yaratır. Sonra kaleyi içten fethetmek içinde annesini tanımaya çalış. Kıza sürekli annesi hakkında sorular sor. O da sana anlatacaktır. Birde sürekli bu işin peşinde ol. Annesine ne yap ne et kendini sevdir. Ama sana bir şey diyeyim mi? Kızını ne denli mutlu edersen kadına kendini o denli sevdirirsin :D

0|0
    0|0
    • Bizde tam tersi oldu ben kızı mutlu ettikçe kadın gıcık oldu bana :(((

• kolay gelsin valla ha

• Sağol ...

• kız arkadaşın senden fazla okumuş ama ayrıca kendini sizin ailenizden aşağıda hissediyordu.aranızda mesafe vardı ve annesi seni sevmiyordu.aslında çoğu neden onun annesine bağlı.yani tamam annesinin görüşünü önemsemeli ama olgun insanda kendi kararlarını vermeli bazı konularda.özellikle sevgisi yoğunsa annesini ikna edene kadar senin yanında olabilirdi.

0|0
    0|0
    • Dünya üzerinde tanıdığım en korkak insan dı benim sevgilim annesine karşı gelmek imkansız bir şeydi senin anlayacağın :(((

• evet inşallah kolay olur unutman.

• İnşallah ...

• annesi istemiyorsa annesine kdnimi begendirmeye calısırdım napayım.

0|0
    0|0
  • Senmi ayrıldın o mu peki

0|0
    0|0
    • Ayrılma şöyle gerçekleşti işte ben okuduğu şehre gittim anlatamam sana çok güzel vakit geçirdik güldük, eğlendik falan bir sorun yoktu anlaştık 1 ay sonra tekrar yanına gelecektim anlaştık bu konuda neyse bu evine gitti tatil zamanı telefonla konuşurken ses geldi bi dakika aşkım dedi kapattı telefonu gitti uzun bir süre haber alamadım sonra telefonu kapandı komple annesini aradım işte annesi arkadan bir şeyler söylüyor bu da tekrar ediyor . Ayrılmamız gerekmiş dedi ondan sonrası belli ...

• aklına delice ne esiyosa onu yap.

0|0
    0|0
    • Ben kendimi ona o kadar kaptırmıştım ki hiç gelmedi :((

Bu yakışır alayım diyordum yada sohbet esnasında aşkım şu çok hoşuma gitti ya diyordu bende süpriz yapıyordum falan ...

• hmm inş gene birleşirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun kız da sende sıkıntı yok bence.. Belli ki istemiyor üsteleme derim ana baba bahane bence

0|0
    0|0
    • Yok ya annesini tanısan böyle konuşmazdın ...

• Çok doğru düşünmüşsün ilişkiye yön veren kesinlikle kadındır. Erkekler onay butonu :)

• Tek çare kaçır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...