Spor giyim marka önerileri neler?

klüplere,kolejlere , üniversitelere özel üretim yapan bir firmanız olsa ( kişi ve klübe özel),İlgi çekici ve akılda kalıcak bir spor giyim markası olsanız isminiz ne olurdu?

Spor giyim marka önerileri neler?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• "College" yap. Markan yıllandıkça efsaneler çıkar. "Eskiden bütün kolejler bu markadan giyiniyormuş ondan ismi 'College'mış. Meğer kolej ismi bu markadan geliyormuş." falan derler.

0|0
    0|0
    • formdaki favori marka şuan sizden geldi ... bunu araştırıcam teşekkür ederim..

• Eğer ciddiyseniz tekstil sektörü ile ciddi bağlantılarım var. Bana ulaşın, bakalım.

Erkekler Ne Diyor 20

• Fifty two veya rakamla 52

Yılda 52 hafta olmasından, haftanın her günü spordan yola çıkarak düşünebilirsiniz...

Basit, akılda kalıcı...

0|1
    0|0
  • Ticarete Atilan bir girismci :) iyi benim Fikirlerimi böyle Konularda almak isderseniz bedel ödeyin Size aradiginiz Marka Ismini Söyleyim.

Hatta Avrupada tescilde ettiririz sorun yok yani Marka olursunuz

0|0
    0|0
    • Sizin marka oluşturmada yeteğiniz fazla sanırım.. güzel...

Markalaşma konusunda kendinizi yetkin görüyosanız bence hemen yarın gidip kendi markanızı oluşturmaya başlayın ,siz kazanın. baksanıza ne kadar da eminsiniz, niye başkası kazansınki. :)

• valcor vardı. okocha'nın kramponundan yapıyorlardı eskiden. eğer şirketi iyi noktalata getirebildilerse şu an neler yapmıyorlardır neler... bakmak gerek. valcor. :)

0|0
    0|0
  • Abercrombie & Fitch veya nike olur.

0|0
    0|0
  • Fink :)

0|0
    0|0
  • Sinova

0|0
    0|0
  • Trend

0|0
    0|0
  • abercrombie :D

0|0
    0|0
  • istediğin markayı koy tutmaz,ülkenin gücü önemli,zaman önmli kaç yıllık marka..burjuva kesmi kullanması lazım reklam ..marka böyle olur

0|0
    0|0
  • puma

0|0
    0|0
    • Ben yaratmak istediğim yeni bir marka ismi olarak sormuştum. Tabiki bu saydılarınız kadar büyük markalar değil. yurtiçi ve daha spor kurumlarına ,ünivesitelere kolejlere ve takımlara hitap edecek bir marka...

• soyadına bir tekstil bir dikim evi ismi ekle devam :)

0|0
    0|0
  • Rops.

0|0
    0|0
  • nike

0|0
    0|0
    • Ben yaratmak istediğim yeni bir marka ismi olarak sormuştum. Tabiki bu saydılarınız kadar büyük markalar değil. yurtiçi ve daha spor kurumlarına ,ünivesitelere kolejlere ve takımlara hitap edecek bir marka...

• Gidip markaya para verme eğer marka gerçekten kaliteyi sağlıyorsa kaliteye para ver, az ve öz.

0|0
    0|0
  • sportaç bentderesi spor osmanlı pazarı ve sosyotespor

0|0
    0|0
  • Piyasa in araştırması güzel :)) hiç kimese markanın ismine bakmaz

0|0
    0|0
  • nike

0|0
    0|0

• Puma - Adidas - Reebok - Kappa - le coq sportif

0|0
    0|0

• nickini kullan ;))

0|0
    0|0
  • Yabancı isim yap, kimse "Nurullah Giyim" sponsorluğunu kabul etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...