18 yaşındayım 168im boyum uzar mı?

Boyum uzar mı? Her ne gerekiyorsa yapmaya hazırım basketbol oynarsam bu yaştan uzar mı? Ne gibi sporlar boy uzatır? Eğer uzarsa söyleyin boşuna umut beslemeyim:(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Boy uzaması 21 yaşında biter, bu yaş kadınlarda 20 olarak görülür. Basketbol oynarsan illa ki bir faydasını görürsün, en fazla da basketbol uzatır zaten.. Ama evde zıplaman *bayaa bir sayısı fazla olacak* işe yarar. İnternetten uzama yöntemlerine bakabilirsin, yaşın daha fazla artmadan işe koyul bence.. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler inşallah uzarim ya :D

• Hayır, şişmansan enine görünürsün boyun görünmez, zayıf olursan boyun gözükür asıl.. Ama öyle çırpı gibi de ol demiyorum sana, tam ideal ol mesela boyun 1.68se senin kilon 65 felan olması gerek..

• Ha! Bir de sütü unutmuşum ya.. Yarım yağlı süt sabah uyandığında ve gece yatarken kesin ama unutma, yoğurt; peynir felan tüket..

Erkekler Ne Diyor 11

• gerçekler malesef acıdır ve bunu söyleyen olmak istemezdim ama uzamaz bu saatten sonra kızların boyu ztn erken uzuyor

0|0
    0|0
  • uzamasin 168 kiz icin idealin ideali

0|0
    0|0
  • Erkeklerin uzarda kizlarin 16 17 yasindan sonra uzamaz

0|0
    0|1
  • en fazla 169 olursun :d

0|0
    0|0
  • Zıpla ve bir yerlere asılı dur en fazla 5 cm uzarsın.

0|0
    0|1
    • 5 cm artar mı dersin?

• 5 cm mi? Oha o kadar sanmıyorum o etkisini 1-2 cm gösterir en fazla.. O 2cm göstermesi içinde 1 yıl uğraşman gerekir..

• Düzenli uyuyup düzenli beslenirsen mümkündür. Bu saatlerde uyuman gerekiyor.
      Süt ve süt ürünlerini tüket en az 7 saat uyu.

• 168 daha ne olmalı

0|0
    0|0
  • basketbol filan uzatırda yaş ilerlemiş artık en fazla uzayacagın 2-3 cm

0|0
    0|0
  • Basket ve voleybol oynarsan uzarsın..

0|0
    0|0
  • Uzar her gece yatmadan önce sen süt iç kesin 4 5 cm daha artacaktır

0|0
    0|0
    • süt işe yarar mı dersin

• Tamam sağ ol ya :D

• Rica Bolşans :D

• kendıne dokunman lazım

0|0
    0|0
  • bol tuzlu yersen 179 bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzamaz canım ya ama cok da abartılıcak derecede kısa degil, takma kafana

0|0
    0|0
    • Ben kısa bulmuyorum zaten modellik için lazım :)

• Seni tanısam döverim. Yemin ediyorum elimden kimse alamaz. Ya ne biçim insanlarınız a.. dicek bişey bulamıyorum halinize şükretmeyi bilin biraz 168 olmuşsun kusura bakmada ebesinin şeyi gibi boyun var daha ne istiyosun 180 falan mı? Ağlattın yazmış bide sanarsın 150 falan. Hayır bilerek mi yapıyorsunuz burada sinir etmek için falan mı? İki yıldır uzamıyorum a.. 156yım 160 olsam şükür duası kılıcam hala uzar mıyım diyor a.. şükret tanımıyorum seni cidden acayip sinir ediyosunuz insanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...