Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırı ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sürmenede yapılan bir saldırı ve köprüden geçerken yapılmış. Resmen takımın tamamına kastedilmiş.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Memelekette taş atmayı dahi yasaklayacaksın.
    Haketmiyor bu ülke.
    Spor bizim neyimize
    Atatürk görse ne der?

0|0
    0|0
    • İnsanların zihinlerinde yasaklanması gerekiyor bu tür şiddet eylemleri, biz silah atmayı bile yasaklayamazken taş atmayı yasaklamak nerdee

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle olayı Trabzonlular yapmamıştır böle umud ediyorum inanmıyorumda Rizede diğer karadeniz şehirleride yapmamıştır bunun altından farklı şeyler çıkabilir. Karadenizde terör vb olaylara rastlamak çok düşük orandadır bu olay farklı.

1|0
    0|0
    • Ben de bu hususa dikkat çekecektim ki söylemişsiniz. Bu ülkede komplo çevirmek, çamur atmak çok kolay. Ts kendi maçlarında neden bu saldırıyı yapmamış da şimdi yapmış ki? Kaldı ki bu insanlar bunu neden kendi şehrinde yapsın, kendine mal edileceği aşikar.

• olay gerçekten çok kötü iğreç de tüm takımı öldürmeyede çalışmamışlar abartmyın o kadar

0|0
    1|1
    • Tam köprünün üzerindeyken olay oluyor, otobüs denize uçsa gerisini düşünemiyorum bile

• Peki sivri zekilı arkadaş sen kendinle çeliş bakalım sen 120 kilometre hızla giden bir otobüste şoförü vurmak kolay mı sanıyorsun l*n adam gelişi güzel ateş etmiş MAGANDA ayrıca senin dediğin hızla gitse o otobüs yoldan çıkardı yahu bu kadar mı körsünüz bu kadar mı çalışmıyor kafanız. Ne geçecek elinize tüm takımı öldürmeye çalışmış demekle maganda işte sersersinin teki gelişi güzel ateş etmiş sanki birileri fb takımını öldürüp kupayı kazanmak istiyor gibi lanse etmeyin. Bunu kimse yapmaz.

• Yukarda dedimki guvenlikler durdurmus otobusu. Yok sen anlamayacksin. Anlayana sivrisinek saz anlamayana davulu soksan az. Kal saglicakla

• Trabzonlu arkadaşları kadıköyede bekleriz!

0|0
    0|0
  • İlginç bir olay

0|0
    0|0
Yükleniyor...