Ünal Aysal Başkan Olursa İbrahimoviçi Getirecekmiş Ne Dersiniz Beyler?

Ne dersiniz beyler ben olmaz diyorum ????????Ya siz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• getireceğinden şüphem yok ama şu var ki getirir de ne olur o adamın derdi klüp değil sürekli gündem olmak güvenlik kamerasına bile röpartaj veriyo verir dünyanın parasını getirir bir güzel reklamını da yapar ha elini cebine atıp beş kuruş verir mi hayır takar gider borcu benden sonrakilerdüşünsün der bu adamın mantığı bu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O adam her şeyi yapabilir. Getirmese de başkan olsun. Kurtarsın bizi Duygun'dan.
    Seviyoruz Ünal başganı<3

0|0
    0|0
  • Yeni cileklere acigiz 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla i yavsak gelmesin baskanliga kardes gordun imoaratoru gonderdi yoneticiler gitti iki sene de takimin motivasyonu dustu sampiyon olacakken averaj takimi da yapti kiskanc serefsiz gelirse oyuncularimizin cogu gider Hamza Hocamizi da gonderir Sneijderi satar takimi batirir fener de 4. Yildizi takar gelmesin o yavsak

0|0
    0|0
    • Hamzayi gönderirde Sneijderi satmaz diye düşünüyorum

• Ne farkeder kardesim Jurgen Kloop gelecek diyor gelmesin adam Dortmund'u oyuncu alt yapisi saglam diye bu yere getirdi orda emegi cok gelene kadar bu basarilara ne kotu sonuclardan gecti simdi biz tam havayi yakalmisken bu adam gelirse hersey b*k olur ve taraftarimiz da istemiyor bu adami onun yuzunden bu durumlara geldik ama guzel gunler geldi sonunda sampiyon olacaz insallah

• Hahahahaha çok güldüm addassss. Önce borçları ödesinler

1|0
    0|0
  • O serefsiz bir daha baskan olabilceginimi saniyor. klubun a mina koydu o c

0|1
    0|1
  • Bıraksın ibrayı da önce şu borçları kapatsınlar.

0|0
    0|0
  • Fransadan sadece ibranin ayakkabisini getirir

1|1
    0|0
Yükleniyor...