Arkadaşlar fener otobüsüne silahlı saldırı olmuş şoför ölmüş haberiniz varmı?

Arkadaşlar ben rizeliyim size kesin kez söylüyorum bunun rizlilerle rizeli taraftarlarla uzaktan yakından alakası yoktur bu tamamen trabzon taraftarının yaptığı iştir bunlar insafsız allahsızlar gencecik cocuğa kıydılar ne icin bir sacma sapan bktan futbol icin emin olun macta rizeli taraftarlardan cok trabzonlular vardı güya komşu kardeş takıma destek vermek icin geldiler ama tamamen yalan ortalığı karıştırmak icin kavga cıkarmak icin geldiler hatta ben gecenlerde trabzondaydım orda bir kahvede konuşmalara şahit oldunm diyodular haftaya rizye maca gidiyoruz dimi evet hep beraber gideceğiz falan diyodular bu nasıl bir nefrettir otobüse saldırı yapılan tam yeride biliyorum bu ayarlanmış bir suikast resmen otobüsün şoförünü etkisiz hale getirip otobüsü ucurumdan aşağı düşürmekti niyetleri cünkü olayın tam olduğu yerin aşağısı ucurum raslantı değil bu sizden istediğim neolur bunun rizelilerle alakası olduğunu düşünmeyin yeminle bizimle alaksı yok

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Rizeliler fbyi cok sever zaten sizle alakasi olmadigini herkes biliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerden ne kadar nefret etsemde, adamın hiçbir suçu yok,

yazık ya.

0|0
    0|0
  • rizeli oldugun konusmalarından bellı zaten rizelıyım demene gerek yok.. Trabzon düşmanlıgınla her halınden rizelı oldugun anlasılıyor. fener yalakaları siz hiç yaparmısınız siz yapsanız yapsanız fenere maç satarsınız..
    Trabzonluyum ve trabzonsporluyum yapılan cok yanlıs bırsey bu tüm trabzona yüklenemez.. adaletın olmadıgı yerde anarşi baslar.. bu arkadas gıbı mılletı dolduranlarada ınanmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle olayı Trabzonlular yapmamıştır böle umud ediyorum inanmıyorumda Rizede diğer karadeniz şehirleride yapmamıştır bunun altından farklı şeyler çıkabilir.

0|0
    0|0
  • fener ve galatasaraya yıllarca eyyam yapıldı. Diğer kulüplere hiç eşit davranılmadı. O yüzden boş yere ''spora silah karıştı'' demeyin. Hakkınızın yenmesinin ne demek olduğunu bilemezsiniz. Sen adaleti eşit dağıtmazsan anarşi başlar, insanlar hak ettiği adaleti kendi başlarına almaya çalışır.

0|0
    0|0
  • şoför ölmedi kardeşim ameliyata almışlar inşallah bir şey olmaz. her ne kadar fenerbahçeyi sevmesem de yazık günah be abi

0|0
    0|0
    • ya bunun taraftarlıkla filan alakası yokk bu insafsızlık tır böyle adamlar herşeyi yapar trabzonluların bu futbolu bukadar abartmaından trabzonsporu yerlere göklere sığdıramamasından bıktık ussandık rizeli olarak bizde yeter yaa kimsinizz sizz kendilerini ne zannediyolar kibirliklerinden gecilmiyor

• bu ülkede futbol falan oynanmamalı uzun bir süre. çünkü düzeleceği yok

• Şoför ölmüş mü kaynağı nedir?

0|0
    0|0
  • Yarali la

0|0
    0|0
  • Bende Rizeliyim, bu iş Trabzon'luların işi.

0|0
    1|0
    • Abi bizle bir alakası yok ya adamlar kafaya takmış nasıl bir nefrettir anlamadım biizide zorla fenere düşman edecekler adamlar trabzon maclarında bile rizaye gelip konaklıyolar sabaha kadar adamları uyutmuyolar diye biizm evin altındaki otelde kalıyolar tek tarabzondan gelip bağıran bile oluyor ama okadar değil bir grup geliyo onuda polis engelliyo bizim adımızıda lekeliyecekler

Yükleniyor...