Hiç sevgilisi olmadığını söyleyen bir bayana inanır mısınız?

23-24 yasına gelmiş ama daha önce hiç sevgilisi olmadığını söyleyen bir bayana inanır mısınız?

0|0
33|44

En İyi Erkek Görüşü

• inanmam ama inanmış gibi görünürüm ona...

0|0
    1|1
    • bızlerı bu hale getıren kızlar acaba mutlular mıdır bu durumdan?

• pekı bızı kandırabılıyor mu gencler? :)

• Ayakta uyuduğun zamanlar bile olur ara sıra. Haberin bile yoktur belki...

Kızlar Ne Diyor 33

• Afyonunuz patlamadan bu kadar uzun yorum yazmak belki iyi değil ama yazdım bir kere :)

Okadar yanılıyorsunuzki anlatamam.Türkiye gibi yerde böyle bir kız bulamayız vs gibi sohbetlerinizle yanılıyorsunuz.Bu insanın içinden gelen bir şey.Türkiyeyle veya ülkeyle alakalı bir şey değil.Ben misal burada bazı sorulara şaşıyorum işte (eski sevgilileriniz yani birde çoğul ) diye sorular olunca nasıl cevap vereceğimi bilmiyorum.Listemmi var veya liste yapılacak kadar sevgilim olmadı hayatımda.Nereden biliyorsunuz kaç kişiyle beraber olduğumu veya olmadığımı?Bir cok insan var hayatini 1 kisiyle gecirmek isteyen ve yapan ama sizi anlıyorum.Orta okullarda bile sevgilisi olanlar var ama hayatını bir kişiyle geçirmek isteyenlerde olduğunu hiç bir zaman unutmayın ve sizin o tür kişilere taktiğiniz isimleride unutmayın.Ne diyorsunuz böyle kızlara ve erkeklere? İyi düşünün.İnsanlara güvenmeyi öğrenin.Her insanın hayatında liste yapılacak kadar insanla beraber olmamış olabilir.Ön yargili olmayın.Kendinize bir ayna dönderin ve ondan sonra karşınızdaki kişilerden bir şeyler isteyin.

Hakkınızda hayırlısı

1|1
    0|0
  • Nasil boyle br kiz olmayacağına dair yorumlar yapabiliyorsunuz aklım almıyor. Size güzel ornek: 23 yaşındayım hatta 24 her ortamda iltifat edilen güzel hoş sempatik oldugum söylenen birisiyim. Sosyallik deseniz o da var okulun cogunu tanirim. Ama gel gelelim inancı sağlam alkolü vs i olmayan birisini istiyorum. Teklif var mı hem de cok. Peki niye şans vermiyorum çünkü ailemin karşısına çıkarabileceğim iste bu diyebileceğim birisi yok. Bu yuzden kimsey boş umut verip zamanımı almasını ve zamanını almak istemedim. Hoşlandığım kisiler oldu tabiki. Bu kadar duzgunsun kaldıramıyorum diyende. Unutmadan ekleyim makina mühendisliği ogrencisiyim.

1|1
    0|1
    • hemen hemen aynı kaderi paylaşıoruz..Benim bikaç tane kendime uygun gördüğüm kişi oldu onlarla da diyaloğa geçtim fakat hepside geçmişinde takılıp kalmış kişilerdi nasip olmadı=))hayırlısı olsun herkes adına..o kişi bi yerlerde beklio,belkide oda bizi arıyo..bigün bulucazz inş.=))

• En güzeli senin yaptığın. bence doğru yoldasın..

• Öncelikle tesekkur ederim. Doğruluk kisiden kisiye değişir ancak ben kendi doğru bulduğum yolda ilerlemeyi düşünüyorum.tugraa83 ben de bı yerlerde olduguna inanıyorum. Eğer yoksa da olsun diye sıradan biriyle görüşüp mutsuz olacağıma ya prensipleri olan birisini beklerim ya da tek basıma yoluma devam ederim.

• Bu mümkün birsey yani ona bakarsan bende 19 yasindayim şu anki sevgilim benim ilk. o olmasaydi halada olmazdi yani.. bence imkansiz birsey degil yani birde bu biraz kizla alakali benim karsima mini etekli sarisin güzel bir kiz ciksa bunu dese pek inanmam ama temiz düzgün bir kiza benzyiorsa insan zaten inanir hal ve hareketlerinden belli olur yani..

0|0
    0|0
  • inanırım öyle kızlar var

2|0
    0|1
  • o şekilde olan bi çok insan var. olmadı diyosa olmamıştır. ha yalan söylemişse de zaten ortaya çıkar. sen fazla kafana takma bu konuyu yine de.

2|0
    0|0
  • İnanırım çünkü benim de olmamıştı.

2|3
    0|0
  • Bence inanin ben kendimden biliyorum, 24 yasinda ilk (ve son) ciktigim erkek

2|2
    0|0
  • inanırım gayet doğal

0|2
    0|1
  • Olabilir.

0|1
    0|0
  • Ya lise ve üni. hayatında sadece geleceğine odaklanmış ya da çok asosyal olduğu için birini bulamamış derim.

0|1
    0|1
  • soylerken inanir gibi yaparim ama hal ve hariketlerine bakarim. erkeklere tavirlari ve konusmalari acikca bunu belli eder zaten

0|0
    0|1
  • 6 ay oncesıne dek bende aynıydım ınan yanı ne yalan soylesın

2|0
    0|0
  • Neden olmasinki, herkesi kendiniz gibi sanmayin

2|1
    0|0
  • İmkansiz degil, ihtimal var..

2|0
    0|1
    • türkiye gibi kozmopolitan bir abaza toplulugunun arasında böyle bir şeyin olmasına imkan yok dostlar:D her milletin abazaları bizim ülkede birikmiş arkadaşlar 17 yaşında kızlıgını bozan tipler bile var sokaga kız salmayın türkiyede benden söylemesi

• Genelleme boyle dogru ama bunlarin disinda duzgun kizlar da var

• Tabikide böyle şeyler çok normal. Ve böyle kızları tebrik ederim gerçekten çok doğru davranışları.

1|1
    0|2
  • sizde butun kızları şey yaptınız ya çüş deyin kendınıze !

0|0
    0|0
  • ne var bunda mümkün.

1|1
    0|0
  • cok guzelse ınanmam

0|0
    1|1
  • Hepsidemiyorum birçok insan inanmıyor. ben 20 yaşındayım1 erkek arkadaşım oldu şuankı sevglmden önce sevglme 1 erkek arkadaşım oldu dedım ınanmış gıbı yaptı ama enterasan dedı güldü:)

0|0
    0|0
  • inanmayayım mı sebep? beni kandırsa nolur..kendini kandırdıktan sonra..sonuç:inanırım.

0|1
    0|0
  • İnanın bence. Ben 19 yasındayım benimde olmadı. Nolmuş yane :D :D

1|0
    0|1
    • çok mu şişkosun?

• Hayır tam formumdayım :) :D . Çıkma teklifi eden ,Evlenme hatta bazı cinsel şeyler için bile teklif aldım. Ama ben 1.si kendimi bir kişiye adamak istiyorum. 2.si başörtülüyümm :)

• dünyada neler oluyor bir kızın hiç sevgilisi olmadığına mı inanmayacağım :D

1|0
    0|1
  • Hereyın bı ilki vardır olabılır sızde onun ilki olabılırsınız

0|0
    0|0
  • inanmak zorunda değilsin ki.. olduysa oldu,olmadıysa olmadı. Kişi de manyak değil ya yalan söylesin.

0|0
    0|0
  • normal bence :D her ne kadar 23-24ume gelmemis olsamda gecen seneye kadar sevgilim yoktu. :)

0|0
    0|1
  • hal ve hareketlerinden belli olur zaten

0|0
    0|1
  • inanasım gelmiyo ama hayatta herşey olabilir.

0|0
    0|1
  • ben inanmam

0|0
    1|2
  • ben de 25 im yakın zamanda oldu ilk sevgilim, o da et meraklısıymıs megerse öpemedi bile. sizin gibi genelleme yapıp inanmayanlar yüzünden ona da yalan söylemistim inanmaz diye. bir kere biriyle cıktım dedim. aslında kimseyle cıkmamıstım. var öyle seyler.

0|0
    0|0
  • benim yook 27 yaşındayım kmsenin eli elime değmedi

2|3
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 43

• İnanırım. Zaten kendini belli eder ilişki içerisinde ki. Oradan da sağlamasını yaparım. Sadece lafa güvenilmez bu devirde.

0|0
    0|0
  • Mümkün olan bir şey ama bu şekilde yalan söyleyen çok insan vardır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bir ihtimal

0|0
    0|0
    • inanman çok guzeller herkese mavı boncuk dagıtır ama sevgılı olmazlar herkesın ılgısı uzerındeyken neden tek kısıye baglı kalsınlar ole degıl mı ?

• ben o gızlı ablayı gormedım kı görüntüsünü ben cok guzel manken gıbı bır ınsanın sevgılısı olmadıgına ınanmam demıstım :) sevgılım yok dıyenler etrafındakı ılgının azalmasından cekınenler

• 36 yaşındayım ve benimde yok ne olmuşki yani. Tanışıpta beğenmemeler tanışma ve aşk sayılmaz. Tenedim ama olmadı işte.Olmayınca olmuyor.Ben inanıyorum.

1|0
    0|0
  • tasa yakin olup hic sevgilisi olmamis ya da en fazla 1 tane kisa sureli iliskisi olmus hatunlar biliyorum.

0|0
    0|0
  • Kız eğer güzelse ve gideri varsa

1- Profesyonel namuslu takılan görmüş geçirmiş hatun modeli: eğer gerçekten seni inandırdıysa ve içinde şüphe kalmadıysa

2-Semi-pro namuslu modeli: içinde biraz şüphe kaldıysa

3-Ederini bilen namuslu bayan modeli: Eğer senin zenginliğine ya da onu yapabilecek inkanların için geldiyse

Çirkinse

Olabilme ihtimali var

ama bunun bozuğu da o... oluyor

0|1
    0|0
  • sözlerine inanmam öncelikle hareketlerine . tavırlarına bakarım ilişki yaşamış bir kız ile yaşamamış bir kızı ayırt etmek zor değil her ne kadar kendilerinin muhteşem birer oyuncu olduklarını düşünselerde yani sözlerinden çok hareketlerine ve davranışlarına bakarak karar veririm

1|0
    0|0
  • ağızdan dökülen kelimelere inanmam davranışları ele verir hiç sevgilisi olmayan kızlarda var yok değil

1|0
    0|0
  • seni gördüğünde yüzü kızarıyorsa yakın oturamıyorsa belki :) ama aslında bayanlara hiç inanamıyorum biliyomusun sen onların bedenıne belkı bı sekılde sahıp olabılırsın ama onlar senın ruhunu ... anladın sen gerisini temiz insanlarda vardır belki ama zor.

0|0
    0|0
  • inanırım.

1|1
    0|0
  • Benim kız arkadaşım, Ailenin en küçük ferdi olmakla birlikte ailesine düşkün 1 baba 4 erkek kardeş işin içine amca, dayı, kuzenler falan da girince kıza ben bile yaklaşamıyorum, olabiliyor yani.

1|0
    0|0
  • İnanırım, çok da inanılmaz bir şey değil yani

1|0
    0|0
  • erkeklerde de var o yaşlarda hiç sevgilisi olmayan doğaldır bence inanırım..

2|0
    0|0
  • İNANABİLİRİM AMA ÇOK GÜZELSE İNANMAM:-)

0|0
    0|0
  • İnanırım, bizzat yıllardır tanıdığım kız arkaşlarım var öyle.

1|0
    0|0
  • olabilir.bu durumda olanlara şahit oldum çünkü

1|0
    0|0
  • olabilir. neden olmasın ki?

1|0
    0|0
  • Yalan olduğunu bilirim, yine de inanırım. :)

İşin şakası bir yana karakteriden anlarsınız zaten.

0|2
    8|3
  • bu devirde? hayatta inanmam

0|0
    0|0
  • ortamın bozuk ...

şehir ortamındaysa o kız ve sosyal bir insansa

hiç ama hiç inanmam ...

0|0
    0|0
  • İnanır/dım.

0|0
    0|0
  • İnanırım hafız.

1|0
    0|0
  • ''ilk defa seninle bukadar ileri gidiyorum''un bi üst modelimi bu yeni mi çıktı yuh mk !

0|0
    0|0
  • inanırım tabi niye inanmayalım...mümkün yani

2|0
    0|0
  • Çevresi davranışları belli eder zaten.

0|0
    0|0
  • hareketleriyle belli eder kendini.

0|0
    0|0
  • inanırım. yetişme tarzı, çevre, eğitim, din inanç ve ahlaki değerler erkeği de kızı da geç yaşlara kadar sevgiliden uzak tutuyor.

0|0
    0|0
  • inanırım..

1|0
    0|0
  • inanırım neden inanmıyayım

1|0
    0|0
  • öyle bi dünya varmıymış =)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam