Yanlış Anlaşılmalar....

Yeni tanıştığım bir kıza gel evde oturalım dışarıcı sıkıcı diyorum bu yanlış bişey mi

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• evden eğlenceli neler var ki dışarıdan fazla olan hadi bide böyle düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet. daha yeni tanismissin gel eve diyorsun bu nasil birseydir senin amacin belli kizlarda bunu anlar. düzgün birini arayanlar hemen senden uzak durur. evde oturcagina git disarda parkta falan dolasin ya bundan daha güzeli varmi evde ne yapcaksiniz tövbe tövbe yaaahuuu

1|1
    0|0
  • Türkiyede yaşıyorsun arkadaşım :D Yanlış anlaşılması doğal.

0|1
    0|0
  • kızlar yanlış anlamaya müsait varlıklardır. amacının farklı oldğnu dşnmüştür ben olsam bnde öyle düşünürüm:D

0|1
    0|0
  • benım neden kız arkadasım olmuyor dıyen sen degılmıydın nedenı bellı ıstee :)

0|0
    0|0
  • Söyleme şekline bağlı.

0|0
    0|0
  • kendin söylemişsin yeni tanıştığım...diye.

0|0
    0|0
  • yoo ne var ki . çay içersiniz :P :D

0|1
    0|0
  • kız senle hala muhattapsa ona şükret. Anında silerdim bu şahsiyeti

0|0
    0|0
  • yani kızın yanlış anlaması çok normal :D

0|0
    0|0
  • kıza göre öyle demek ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yavrum dışarısı çok sıkıcı, bi dünya gereksiz insan, laf atanı var, süzeni var, içip içip kusan sağa sola, yağmur yağdı artaçlar su atıyor...MİNİBÜSLER...üstüme üstüme geliyor...yemicem amcacım simit, istemiyorum kardeşim selpak mendil, hayır abla napayım gülü allasen baksana halime güllük bir pozisyonumuz var mı?

canım ben çok kötü oldum, beni eve atar mısın...asdasdasd

2|1
    0|0
    • ahahahahah süpper

• bizde insanız, ondan sonra vay efendim erkekler oralarını sokak ortasında elliyorlar yıvranç, canım bu benim doğal bir uzantım, ters geldiği zaman nasıl canımız yabıyor biliyor musun? ama şimdi altımda eşoRTman olsa böyle yıvrançlıklar olurmuydu...sana kocaman bir HAYIR olmazdı geldi...asdasd

• Şirket WC'si.. Bayan ve erkek tuvaletlerin arasındaki duvarın üstü açık, elimde de telefon, işerken telefonla konuşuyorum:

+ Alo, napıyosun?

- Eöö şey, iyiym sen nasılsın?

+ İyiyim iyiyim, ya noldu o iş?

- Eöö şey, dışarıda konuşsak bunu?

+ Ya Vedat, şu an yan tuvalette bir salak var.. Kendisiyle konuşuyorum zannediyor. Sonra ararım ben seni..

- Eöö şey, pardon..

0|1
    0|1
  • Gerçekten evde oturacağınızı sanıyordur belkim

0|1
    0|0
  • gel sana pul koleksiyonumu göstereyim demek kadar masum en az:))

0|2
    0|0
  • Amacın oysa doğru anlar aslında :) Ama o değilse yanlış anlaşılmaya fazlasıyla açık bir davet olmuş gerçekten :)

1|0
    0|0
  • az daha zaman geçsin, eve davet ettiğinedede ısrarcı olma, yani seçenek sun mesela, bişiyi derken yada bizim evede gidebiliriz seçimi sana bırakıyorum de, merak etme %90 gelecektir, eve geldi diyede ilk gelişinde yılışma kıza, 2.ci 3,cüye sakla

0|1
    0|0
  • Doğru bir yanı yok ki ! Polyyna gelse mesleği bırakır.

1|1
    0|1
  • bi yerini kes, yarala, inine dönmek isteyen huzursuz bir yırtıcı gibi inatla evine gitmek istediğini söyle. pansumana gelirse biraz acının karşılığında da yanlış anlaşılabilirsin. biraz yaratıcılık kat. senin sıkıntı orda...

ya da dışarı"c"ı sıkıcı deyince seni bebek sanmış da olabilir yeni tanıştığın biri. ona da dikkat edersin..

0|0
    0|0
  • Bırak hacı bu işleri.

0|2
    0|0
  • eve gidelim sandalyede oturalım deseydin yanlış anlamazdı

0|1
    0|0
  • samimi bi arkadaşın olsa sorun olmazda yeni tanıştığın kıza niye öyle diyosn kardşm

0|0
    0|0
  • kızın akıl yaşına ve hayata bakış açısına bağlı bişi bu

0|0
    0|0
  • dışarı sıkıcı kısmı hariç yanlış değil

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • dışarısı sıkıcı da evde ne var bu kadar eğlenceli. yanlış anlamış olabilir.

0|0
    0|0
  • Dışarıda olmayıpta evde olan ne var?

Masum düşünmeye çalıştım ama olmadı.

0|1
    0|0
  • o değil de senin xperlerine ne olmuş böyle?

0|0
    0|0
    • x per ne onu bilmyorum =)

• baya silmişler nedense, yukarıda sağda yeşil xper yazıyor oradan okuyabilirsin

Yükleniyor...