Fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı olmus nasıl bu noktalara geldik biz :( ?

az önce öğrendim bir Galatasaraylı olarak yürekten üzüldüm futbol bu degil be geldigimiz noktaya bakarmısınız tamam içimizde kızarız söveriz ama kan akıtmak nedir ya Allah rahmet eylesin basınız sagolsun Fenerbahçeli arkadaslar ne diyecegimi bilmiyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• fener ve galatasaraya yıllarca eyyam yapıldı. Diğer kulüplere hiç eşit davranılmadı. O yüzden boş yere ''spora silah karıştı'' demeyin. Hakkınızın yenmesinin ne demek olduğunu bilemezsiniz. Sen adaleti eşit dağıtmazsan anarşi başlar, insanlar hak ettiği adaleti kendi başlarına almaya çalışır.

0|0
    0|0
    • eyyamı senin baskanın getirdi ne yazıkki yıldırım demirören

• kanıt olmadan konusmak benim tarzım degil hocam kanıt varsa eyvallah yoksa mışla mişle olmaz bu işler o zaman her takımın sampiynlukları saibeli besiktas cok mu temiz bu durumda

• Kanıt için futbol takip etmen yeterli. Ulusoy zamanında gs'nin uefa maçları sonrası lig maçları ertelenirdi. 2005'ten beri Beşiktaş her derbide 10 kişi bırakılıyor. Gs Fbliler 10 kişi hakemin etrafını sararken Beşiktaşlı oyuncu kırmızı kart görmemek için boynunu eğip olay yerinden ayrılmak zorunda kalıyor. 10 yıldır bunu aşıladılar. Gs ve Fb hariç herkes çok temiz. Normalde sıralamanın bjk, bursa, ts, gs diye olması, fbnin en alt lige düşürülmesi lazım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl ya ölmüş mu hepsi

0|0
    0|0
  • Türkiye'de insanlar rast gele yaşıyorlar. Hep dedim, böyle olaylar olmaya devam ettikçe demeye devam edeceğim. Allah geride kalanlara sabır versin...

0|0
    0|0
    • Amin sonumuz ve insanlıgın sonu hiç hayır degil hiç

Erkekler Ne Diyor 10

• ne futbol ya bir yerdede insan olun hayvansınız yemin ederim geçende dershaneden çıktım 2 takım bağırışıyodu birbirine saygı sıfır oyuncular parasının peşinde fanatikleri sömürüyolar sizde birbirinizi kesin.

1|0
    0|0
    • sen ne diyon mk kim kesiyor birbirini biz ne paylasıyoruz sen ne diyosun

• olum sen malmısın ergen benim paylastıgım seyi anladın mı yorum yapıyorsun hangi bayraga selam veriyorsun sen

• paylaşmanda bile bir tarafcı olduğunu hissettim zaten sıkıntı yok

• Bizde geçmiş olsun diyoruz inş futbolda böle şeyler yaşanmaz.

0|0
    0|0
  • valla ulke karısık

0|0
    0|0
    • millet sasırdı iyice vallahi

• Yobaz Trabzonun bu birçok vukuatından biri maalesef. Fenerbahçeliler olarak öfke duyuyoruz.

0|0
    0|0
  • Adam ölmemiş. sakin ol şampiyon :/

0|0
    0|0
    • insallah twitter da su an öldü deniliyor ölmediyse cok iyi Allah yardım etsin

• şöför ölmedi ki ya la

0|0
    0|0
  • şoför yaralı başkan ölmedi hastaneye kaldırdılar takım kafilesidezırhlı otobüsle gidiyo trabzona..

0|0
    0|0
    • insallah öyledir hocam twitterda bakıyorum öldü falan deniliyor

• boşver başkan alıştık biz hepsine adamların zihniyeti değişmiyor. tamam fenerbahçeliyim ama takımım bir insanın canından kanından değerli olamaz. Spor yapanlar sağlıklı yaşıyor sporu izleyenler sağlıktan ediyo yazık valla

• aynen öyle iyice suyu cıktı bu işlerin

• Kardesim ölen yok Allah korusun ya ne ölmesi nerden biliyonda Allah rahmet eylesin diyon..

0|0
    0|0
    • twitter da öyle bir laflar dolandı neyseki dogru degilmis Allah yardımcısı olsun

• Nasl?

0|0
    0|0
    • takım otobüsü şöförü ölmüş

• çok doğal şike sezonunun şampiyonluğunu size vercez diye söz verirse fedarasyon ve o sözü tutmazsa bu nefret düşmanlık dahada artariki takım arasında.

0|0
    2|1
    • bu olayda bu yorumu yapman cok cirkin bir insanın canından önemli degil hiçbirsey

• bak ben yapılanı savunmadım. olayların bu noktaya gelmesinin normal ve suçlusunun kim olduğunu söyledim. ben koyu bir gsli olmama rağmen bu olaya üzüldüm. sen anlamadan etmeden çirkin yok öyle yok böyle diyon senn yaptığın asıl çirkin anlatılmak isteneni anlamayıp karşındakine çamur atıyosun neyse iyi akşmalar.

Yükleniyor...