Spora silah bulaştı?

Fenerbahçe takım otobüsü silahlı saldırıya uğradı. Şöför yaralanarak hastaneye kaldirildi. Gerçekten utanç verici bir olay, bu olayı kınamak için Fenerli olmaya gerek yok. Sporda kini, öfkeyi, düşmanlığı hat safhaya çikaran Hacıosmanoğlu ve yönetimi baş sorumludur. Ama saldırıya uğramiş olsa bile Fener tarafindan tansiyonu yükselten nefret tacirleri başta Aziz Yildirim ve 20 numara unutulmamali.
Böyle karakterler futboldan temizlenmedikçe çok daha kötü olaylar yaşanabilir. Siz ne düşünüyorsunuz ??

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• fener ve galatasaraya yıllarca eyyam yapıldı. Diğer kulüplere hiç eşit davranılmadı. O yüzden boş yere ''spora silah karıştı'' demeyin. Hakkınızın yenmesinin ne demek olduğunu bilemezsiniz. Sen adaleti eşit dağıtmazsan anarşi başlar, insanlar hak ettiği adaleti kendi başlarına almaya çalışır.

0|1
    0|0
    • Bende beşiktaşlıyım kardeş hemde fanatigim iki mactan birinde muhakak statta olurum. Ama bu olayi kimse bana savunmasin. Silahla ölümle kimse adaleti sağlayamaz.

• Valla öyle bir ülkeyiz ki şike yapan takım küme düşürülmek yerine şampiyon yapılmaya çalışılıyor. Tayyibin sarayının mermerlerini yalamaya giden takımlar kasımpaşa-rize-trabzon maçlarından 3er 3er puanlarla dönüyor. Çarşı düşmanlığından dolayı rize, Beşiktaş'a karşı cihaddaymış gibi oynuyor. Tüm senaryo belliyken insanlar ''umut'' ediyor, adalet bekliyor. Normalde hacıosmanoğlunun hakemi araması, bu silahlı saldırı hiç tasvip edilmeyecek hareketlerken bu ülkede ''helal olsun'' dan başka bir şey denmiyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunlari yapanlar da yaptiranlar da insan degil Futbolu kirleten insanlar

0|0
    0|0
  • Üzücü bir olay ama bunun altında farklı şeyler var Trabzon insanı bunu yapmaz yapmamalı.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bu olayin Trabzon ya da futbolla ilgili oldugunu dusunmuyorum. Provakosyon kokusu var.

• Mantiksiz zaten fb okadar tsye gitti niye olmadida simdi oldu yani.

• kimse tarafından hoş karşılanmaz elbette, bunu bile kendi emellerine alet edenler varken takım tutmayı uygun ve iyi bulmuyorum. bu yüzdende takımla alakm yoktur. tutarsam türkiyeyi tutarım. en azından herkesin bir olduğu yer :D millet oraya ailesi ile gidiyor. ama işte magandadan ne beklersin?

0|0
    0|0
  • Full Fenerbahçe'ye dayamışsın olayı.. Takım arkadaşına silah çeken adam ne olacak? Ya da Melo? Bunları da yaz oraya canım.. Ve asıl konuya gelirsek bende sporda böyle şeylere karşıyım, sporcu olarak.. Spor u holiganlık, şiddete dönüştüreni bulmak lazım asıl.. Spor kardeşlik, barışlık, arkadaşlık, duygusallıktır.. Kötü şeyler hariç her şeyi içerir spor!

0|0
    0|1
    • Sen okumak istediğin gibi okumuşsun baş sorumlu olarak Trabzon başkanini gösterdim.

• Trabzon-Fener den örnek vereceğine yanına bjk-gsyide koysaydın da böyle anlaşılmasaydı.. sadce "20 numara" diyerek bile tarafını belli ediyorsun, ha emre demişsin ha "20 numara" ne fark var? Okumak istediğim gibi okumadım, sen öyle yazdın.

• Olay fb-ts olayi açikça, niye bjk den gs den örnek veriyim. burada bile düşmanlik yapmayin insanlar vuruluyor. Sorumlularin arkasinda durursaniz daha cok kisi vurulur.

• Emre belözoğlu kaçıncı sırada.

0|1
    1|0
  • Daha 20 numaraya diyo ya hadi git işine

0|0
    0|1
  • Futbol spor değildir

0|0
    0|1
Yükleniyor...