Fenerbahçe takım otobüsüne silahlı saldırı?

Bunu yapan o.ç değildir de nedir arkadaşlar ekmeğini kazanan şöförü vurmuşlar 40 kişinin canına kast etmişler siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Paraleller yapmıştır :D

0|1
    1|2
    • Gülüncek bir şey yok adam ölüm döşeğinde

Kızlar Ne Diyor 3

• Memelekette taş atmayı dahi yasaklayacaksın.
    Haketmiyor bu ülke.
    Spor bizim neyimize
    Atatürk görse ne der?

1|0
    0|1
  • Tabi taraftarlık başka fanatiklik başka insan olmamak başka.

0|0
    0|0
  • serefsizLer iste

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzücü bir olay haberi az önce okudum. Umarım ciddi bir şeyi yoktur. Bence gerekli güvenlik önlemleri alınmalı ve mutlaka polis konvoyları ile gitmelidir otobüsler güvenlik açısından. ya da her kulübe yetki verilmeli koruma tutmak amacıyla yani silahlı korumalar olsun herhangi bir saldırıda korumaların silahını kullanma yetkiside verilmeli. Bak bakalım o zaman otobüse saldırabiliyorlar mı.

0|0
    0|0
    • Önemli olan koruma değil böyle bir şey olabilir mi ya spor oyun oynanıyo orda yenmek var yenilmek var sampiyonluk kaçırmak var şampiyon olmak var spor terörü bu

• İnsanlik disi

0|0
    0|0
  • Bunun tek sorumlusu trabzonun basındaki kendini bilmez ne konustugunu bilmez ve trabzonun prestij kaybetmesine neden olan hacıosmanoğlundan baskası değildir

1|0
    0|1
    • Mafya adamları kulup başkanı olursa

• ya ne mafyası bir skim olmaz o heriften öyle bakılıcaksa olaya aziz yıldırım bir kasık suda bogar o adamı ben besıktaslıyım ama bu trabzon son yıllardaki baskanı tetıklıyor taraftarı sürek sürekli konusuo baskada bir bk yaptgı yok

• Ben fenerbahceliyim ama aziz yıldırım da sütten çıkmıs akkaşık değil duygun yarsuvat gibi başkanlara ihtiyaç var

• Sürekli insanları tahrik ederlerse bu tarz olumsuz olaylar yaşanabilir. İnsanları kin ve nefret duygusundan uzaklaştırmak gerekiyor. Bir diğer konuda hukuk işlemeli ve adalet yerini bulmalı.

0|0
    1|1
    • Futbolunda bir oyun olduğunu anlamaları lazım

• İşin o boyutu da var tabi ki ; bunun bir oyun olduğu unutturulup sanki gerçek bir savaşmış gibi yaşatılmaya çalışılıyor ; bu kafayla yaşayanlar da var.

• silahın kabzasını g*tune sokcan yapanın

1|0
    0|1
Yükleniyor...