Sizce ne bu adamın amacı benden 6 yaş büyük üstelik ?

Sözün bittiği yerde bekliyorum bir bakın bura

bugün yoldan geldim yorgundum neyse sabh yatmışım akşmstu uyandm sevglm mesaj atmış yuh hala uyurmuşun diye yorgunum dedim uyandm işte dedm zaten bir tane mesaj atmış hm demiş tripmi atıyorsun dedim yes dedi neden dedim içimden geldi dedi 3 saat falan geçti aradım meşgule aldı çalisyor çünki mesaj atmış clsyrm diye müsayıt olduğunda haber et arıyım dedim ne kadar anlayayışsızsın dedi düzgün konuş benle dedim sen düzgün konuş demiş aradım ne yapmaya çalşiyorsun dedim kafanda kurup kurup bana gelme istedğin gibi düşün istediğini yap dedi hadi isim var kapat dedi kapatma dedim isim var hadi by dedi yüzüme kapattı ne yapmalıyım sizce ne bu adamın amacı benden 6 yaş büyük üstelik ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• amacı yok kendisinin malesef amaçsızca yaşayan arkadaşlarımızdan biri kendisi ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yol ver gitisn.Sen kendini kandırmış olursun.Böyle devam ettikçe.Şimdi yol vermezsen 2 bilemedın 3 ay sonra kopar.Kaldı ki,h,içbırşey yok.Yuzune telefon kapıyor.Yoldan gelmişsın uyuyakalmişsın.Gayet dogal.Boyle ilgısızlere ızın verdıkçe,bunlara sevgınızı verdıkçe bakın po**ları kalkıyor.Yapmayın bunu.OLAR MI?

0|0
    0|0
  • senın yasına bakılınca liseli de degılsın cok garıp bı durum. haydı ergenlere oluyodu bole seylerde gulup gecıyorduk

Laaaaaaaannn yok bızım jenarasyon da mı ? Naman Allahım hayıııırr

0|0
    0|0
  • 30 yaş üstü bir insan "hadi by" diyor mu gerçekten?

Biraz mesafe iyidir bence, olaylardan sonra ilişki yalama olduktan sonra kurtarması daha zor olur.

0|0
    0|0
  • Senin onu salladığını düşünüyor.

0|0
    0|0
  • İşte öyle adamları seversiniz . Size değer verenlerinde ağzına ...

0|0
    0|0
  • seni kaybedicek ve köpek gibi pişman olucak bu tripler cahil adam tripleridir amaç üstünlük ve arkasından koşturma ama yanlış yol bu atıcı bir arkadaşın tavsiyesine uymuş malesef

"kılavuzu karga olanın burnu boktan cıkmaz"

1|0
    0|1
    • nasıl yani ? ben mesaj atmasam atmıyor umursamıyor sevgiliyken bile günde 2 mesaj atıyor konuşamıyoruz bu adammı döner bana ?

• boşver biri gider biri gelir bu zamanda düzgün adam bulamassın ya üçkür manya yada kaba

• "yes" demesi bile ayrılma nedeni bence.

2|0
    0|0
  • cok basit sadece ilgi .

0|0
    0|0
  • ben de neden ilk başta trip attığını düşündün anlamadım. sonra neden düzgün konuş dediğini de anlamadım. ne kadar anlayışsızsın demiş sadece. muhabbeti komple anlamadım ben neyse.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...