Sporla ilgilenen arkadaşlar buraya?

Ya ben iki gündür diyet ile birlikte plates yapıyorum ama hafta kaç gün spor yapmalıyım bilmiyorum ve kaç saat kaç dakika bilgilendirirseniz sevinirim :))

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün spor bir gün istirahat, değişmez. Çünkü spor yaparken sen kas hücrelerini yıkıyorsun aslında ve onlar sadece uykuda yeniden yapılıyor.. Özellikle spor yaptığın günlerde uyurken bile ciddi anlamda enerji harcarsın.. Nasıl bir diyet yapıyorsun bilmiyorum ama, özellikle düzenli spor yapıyorsan proteine ekstra önem vermen gerekiyor.. Yeniden yapım kısmında lazım..

Özetle; bir gün spor bir gün dinlenme, bilinçli beslenme, düzenli uyku ve bol su..

0|0
    0|0
    • Sanırım bilgi sahibisiniz sormam gerekn bir konu daha var su spora baslamadan karbonhidrat alımı hep kafamı kurcalar ve ben akşam iş çıkışı plates yapıyorum

• Olsun yinede çok çok teşekkür ediyorum :))

• Ben teşekkür ederim, yine aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin. Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Ve pilates gereksiz değil.. Kalistenik egzersizler gibi, kendi vücut ağırlığınla yaptığın egzersizler çok faydalıdır. Ve ben faydasını gören çok insan gördüm. Tabi bilinçli bir şekilde yapılması çok önemli..

Erkekler Ne Diyor 6

• Diyeti kafana göre yapıyorsan istediğin kadar spor yapabilirsin

1|0
    0|0
    • Yok diyetisyen ile birlikte yapıyorum

• Ben sekillensin vücudum istiyorum ama harika bilginiz icin çok teşekkürler :)

• Vucudunu şekle sokmak istiyorsan zaten çözümü bulmuşsun plates senlik işini görür ;)

• 4 gün olur 1 buçuk saatten plates için ideal

1|0
    0|0
  • haftada 3 gün 1.5 saat yap enought

1|0
    0|0
  • Plates spor mu be :P

0|0
    0|0
  • kışın 4 yapıcaksın yazın üç kışın spor agırlıklı olucak yazın normal yüklenmiceksin vucut yazın dinlendirilir ve 1 günde bir yap bir gün yap bir gün dinlen

0|0
    0|0
    • Kac saat peki uygun olan?

• Off off cok bilgisizim ben ya nasıl olacak sastim ben işe valla :(

• söylediklerimi not al ne var bunda çok basit

• bir gün yap bir gün dinlen salı perşembe cumartesi yap
    yediklerine dikkat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...