Tepeden tırnağa süzülmek hakkında bayanlar ne düşünürsünüz ?

evet üstünüze size çok yakısıcağını düşündüğünüz dekolte bir elbise altına mini etek veyahut hatlarınızı belli edecek şekilde dar bir kot pantolon yada eşofman tarzı birşeyler giydiniz vücudunuzun santim santim ağızda salyalar eşliğinde süzülmesi sizi rahatsız eder mi hoşnuza mı gider yoksa her ikis de mi

0|0
25|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir yandan hoslanirim bir yandanda rahatsiz olurum. Yani bakan var bakan var.. sadece bakan olursa hosuma gider yani demekki beni güzel buluyorlarda bakiyorlar.. ama sonra birde gözlerini hic ayirmayanlar var birde laf atani var yani heryerimi süzen olunca cok cekiniyorum rahatsiz oluyorum.. hicte kisa etek falan giyemiyorum dar pantolon giyiyorum hep ama etek falan olunca aksilik olur rüzgardan falan kalkar bütün bakanlar görür cok korkarim bu durumdan.. ondan yani süzülcegimi bildigim icin pek öyle acik sacik giyinmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Herhalde her ikisi birdendir... İstemem yan cebime koy misali :P O kadar güzelleşip süzülmeyi beğenilmemek için yapmıyorlardır :P

0|1
    0|0
  • Yanlis anlasilmasin ama bakmaninda bir tarzi var arkadas. Dikkat cekici herseye her zaman bakilir, herkes bakar, bende bakarim. Yiyecek gibi bakilmamali, yada o bakislardan o saniyelerde aklindan gecen fantaziler anlasilmamali.

Beni en cok rahatsiz eden bayanlarin bakislari, ne yalan soylim..

0|0
    0|0
  • Okadar belirgin bir şekilde giyinmenin yerleri vardır.Kaliteli ve uygun bir yerde belirli derecede olmak şartıyla gıyınılırse zaten oyle kimse bakmaz rahatsız edılınmez en fazla ıltıfat edılır buda bayanın hosuna gıder.Ama olmayacak yerde gıyınılırse o konu apayrıdır bence...

1|0
    0|0
  • Emin ol öyle giyinenin hoşuna gider...

0|1
    0|0
    • Eğer öyle giyiniyorsa demek ki hoşuna gidiyor o bakışlar, öyle ya!

• bende öyle düşünüyorm burda estirir gürler de başına geldi mide bıyık altından gülümser :))

• Rahatsız olmayan kaşınıyo demektir

2|1
    1|0
  • hoşuma gider ve o günümün kurtarıcısı olur o bakışlar :)

2|0
    0|0
  • Asla öyle giyinmeyeceğim için, bu soru beni kapsamaz.

0|0
    0|0
  • şimdi arkadaş gelipte bi yaşlı moruğun beni süzmesi rahatsız eder ne bakıyon amca diye geçmedende edemem yada bi serseri kılıklı apaçi olursa rahatsız olurum ama saygın biri gibi duran kılığı kıyafeti iyi olan bi yakışıklı çocuğun beni kesmesi hoşuma gider yani allah allah :D

1|0
    0|0
  • rahatsız olurum kendimi kötü hissederim ztn bu yüzden de öyle abartı giyinmem

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken baskasinin baktigini görmem bile sadece yoluma bakarim ve o kadar dikkat cekici kiyafetler giymem.. ama birinin öyle öküz gibi baktigini görsem asla hosuma gitmez tam tersine cok rahatsiz olurum.

1|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım da öyle giyinmem ama normalde bile bakanlar oluyor ve o bakışlardan midem bulanıyor;insanlar çok şaşırdı

Rabbim cümlemize akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • giderim onu yapan kişinin p*nisine kurdele baglar, totosuna şapka takar , resmini çekip faceye atarım

0|1
    0|0
  • çok rahatsız edici..

0|0
    0|0
  • ben rahatsız olurum... bazen bi kemer takarım. çok dikkat çektiğimi düşünerek yolsa çıkarırım..

0|0
    0|0
  • O derece süzülecek kadar birşey giymedim. Ama sanırım etrafa bakmadığımdan fark etmezdim bile. Neticede rahatsız etmezdi.

0|0
    0|0
  • yapmam,yapılmasından hoşlanmam..başkası için giyinmiyorum başkası neler giymiş diye bakmam..kaşı gözü nasıl diye bakmam..bakmasınlar..

0|0
    0|0
  • rahatsz edici ve bu ölüm sebebi olurkmse bakamaz öyle:)

0|0
    0|0
    • bakmanında bir adabı var desene:))

• kendisi benim dedemin kardeşi olur dedem de hafız haha bz yakında ailecek kanatlanıp uçacağız beni yanlış yönlendrmzler :)

• Vitrinini süsleyen esnaf gibi düşünüyorum bunu...

0|0
    0|0
  • fazla göze çarpmak hoşuma gıtmez ama begenılmek her kadının hoşuna gider

0|0
    0|0
  • ne bakıyon dediğim oldu korkağına denk geldim heralde

0|0
    0|0
    • durum gerçekten zor ve stresli bir durum aslında iyi kalbine inmemiş:)9

• etrafa bakmam ben çok

0|0
    0|0
  • Hem rahatsz olurum hemde ego tatmını olur hosuma gıder

0|0
    0|0
  • Aaa-aaa bak görüyormusun ayakta s... beni yavşak derım ne düşünücem ayol.

1|1
    0|0
    • senden korkulur bacı :))

• Yani bazı kadınlarda Testesteron seviyesi normalden yüksek olabiliyor

• pufff ; fena radikal fakat cesaretsiz bir hanımefendi..

• s*kerim ağzını yüzünü zaten abazanlar çoğaldı ne giysen salak salak bakıyorlar

3|2
    0|0
    • oooooooooooo 1...2...3... gizli ... gizli. ... gizli... gizli buraya gizli buraya gizli buraya gizli buraya :D:D yürrü be

• helal abla delikanlı ablam benim seninle gurur duyuyoruz!

Erkekler Ne Diyor 9

• yaaa özür dileyerek cevap yazan bayanlara bir soruda ben sormak isterim.erkeklerin sizlere bakmasından veya süzmesi hoşunaza gitmiyor öyleyse dışarı çıkarken neden sülenip püslenirsiniz?...ayyy kız baksana bu nasıl oldu oturdumu üzerime...kız bu parfümmü yoksa şu parfümmü..ooooo çok şey saya biliriz...neden?

0|1
    0|0
    • bakmasınlar demiyolar da agızda salyayla bakılmak hoşlarına gitmiyor galiba :))

• onların öyle dediklerine bakma öyle hoşlarına giderki...bu binde bir çıkar rahatsız olan..

• Anlaşılması gerçekten güç

• onuda düşünür onu yapan bayan bayanlar bile bakıyo kaldıki erkekler

0|0
    0|0
  • soruyu soran ama ağzından salyalar akan çocuk çok yakışıklı ve son model arabasının camından kafasını çıkarmış bakıyor falan deseydin

cevapları o şekilde görseydik

0|0
    0|0
  • ben utanırım bakamam hemen gözlerimi kapatırım..delikanlı adama yakışmaz bayana o şekil bakmak!

1|0
    0|0
    • sizi de tebrik ederim,erkeğin de edebi olduğunu hatırlarlar umarım cevabınızı okuyanlar.

• çok teşekkür ederim. benim hiç tarzım degildir o şekil ; ben zaten eski Osmanlı daki gibi aşkların özlemiyle yaşıyorum ; perçemin altından bir buse görmek için kaç geceler sabah eden o eski delikanlı aşıklar nerde şimdi..ahhh ahh..

• bende 80 ler de kaldım nerde o yol üstünde rastlaşıpta vaktiniz varsa ş bahçede otralım birer çay içip birbirmizi tanıyalım kelimesiyle başlayıp sonu evlilige varan güzel ilişkiler insanların birbirine güvendigi o müstesna zamanlar nerde o eski bayramlar :))

• Bir kız, kendisine bakılmasını istemiyorsa, neden öyle giyinsinki?Öyle giyinip de, kendisine bakılmasından rahatsız olduğunu söyleyen kız yalan söylüyordur..

0|0
    0|0
  • Uygun fiziğe ve moda zevkine sahip hatuna bakmak gözler için havuctan daha faydalı olsagerek :)

0|1
    0|0
  • bakarım abicim gerkirse gözümle s.k rim hiç çekinmem giyende buna katlanacak

0|1
    0|0
  • Gözüyle s****mek (süzmek) derler ona halk arasında

0|0
    0|0
  • zaten tek süslenmelerinin sebebi bu olay bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...