Yanımdayken çok iyiyiz, ama sonra aramıyor

sevgilimle (yeni başlayan bir ilşki) birlikteyken çok güzel vakit geçiriyoruz.ben aşık oldum zaten.ondada öyle bir durum var ama emin değilim.evlerimize dönünce bi ilgi mesajı yok.ertesi gün bir kez arıyor o kadar.bugün ben aradım teli açmadı ve geri de dönmedi saatlerdir.bu yüzden tartıştık ta daha önce ama değişmedi.siz ce bu ne demek

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydınlar.Vurdumduymazlık,ukalalık,şimarıklık vs vs.Poposu kalkıklık.Sende umursamaz takıl.Bılıyorum bu senin için çok zor,ama öyle yap.Adama bak ya ,ökız ilgi alaka sevgı gostersın.O da şimarsın.Yok böyle bir dunya.Seçici olmak her daım şart.Yıede sen bılırspın.Ama unutöma teli açmıyor,geri dönmuyor.Takmıyor.Amacı ne bunnun anlamadım gıttı.Bence Coll takıl.Onun silahıyla Onu vur derım kardeş

2|0
    0|0
    • evet biraz fazla yakışıklı olduğu için popo kalkık.senin dediğin gibi olabilir.aynen sallamıyorum bende.belki başka kızlarda iş atan ve karar veremiyor

• Unutma en büyük silah.Onun yaptıkllarına,Onun stratejisini çözup,aynı yoldan VURACAKSIN.Hep işe yaramiştır.Senin için zor olabılır.Ama deenemelisin arkadasım.Kolay gelsin

• Çok incesiniz.Teşekkür ederim.Birşey söylemeden edemıyecegım.Ya kadınlar kadar nadıde bir canlı yok yeryuzunde.Onların aglaması,üzülmesı kadar nefret ettiğim bırsey yok.Wallaa...Şu bır gercek ya...İnsan neden uzer sevgilisını.Tadını çıkara,çıkara yaşasa,ona sahıplense,Onu tatlı bir şekilde şimartsa...KÖTU MU YAAAAAAAAA BUNLAR...Allah ıyı ınsanlar çıkarsın arfkadasım karfşimiza inşallah...

Erkekler Ne Diyor 25

• as git kes gitsin diye mesajlarla gaza gelme. bekara kari bosatmak kolaydir. belki kisisel biseyi var belki de cocugun cevirdigi islerden olabilir. herseyden olabilir. biraz kizlarin dogasini yasa, huylandirmadan telefonunu bilgisayarini kurcala, aranin iyi oldugu ortak arkadaslarini kullan. agzini yoklat. asla ama asla yargisiz infaz yapma. sonunda bos yere kendini uzebilirsin.

0|0
    0|0
  • Belki mesafeliyim yada aşk ile işi birbirine karıştırmayı sevmeyen biridir.Bence çok gitme istersen üzerine. Toplum olarak genelde evde iş,işte ev meselesi konuşulduğundan dolayı alışığızdır bu gibi durumlara.Karşına çıkan bir insanın belki o tarz bir yaşama sahip değildir.

0|0
    0|0
  • derhal bir şekle girmek istemiyordur...

sen, istediğin ilgiyi, kavha ederek değil, aynı anda kendi bireysel hayatına bakarak belli edersen, kendisi sana bakmaya gelecektir.

kavramlar hayata girdiği için hemen 'belli' şekillere bürünmenin gereği yok ki.

1|0
    0|0
  • sen aslında ona aşık falan değilsin. sana böyle davrandığı için aşık oldugun hissi oluşuyor zihninde..esasında aşk diye bir şey yoktur hayatta. senin erkek arkadaşının sana yaptıgı vardır. onu senin nazarında özel kılan da budur. bu taktik kız erkek ilişkilerinde bilhassa erkeğin işini oldukça kolaylaştırır. kız aynı senin gibi hissetmeye başlar. arada bir arayıp sordugunda kızın biyeri tavana vuracak kadar sevinç hisseder. cok sık karşılaştıgı bişi değildir çünkü..tabi bunu öyle benim gibi çirkin bir adam yapsa çok da tınnamaz kız dedigin yaratık. cünkü bu taktigin başarılı olması için önden bir girizgah gerekli.onun için de biraz tip yani azcık yüzüne bakılır olmalısın. bende bu olmadığı için ben maalesef duygusal taktikle ilerliyorum şiirler yazıyorum falan öyle kandırıyorum..iyi günler..

0|0
    0|0
  • Sevgilin sadece anı yaşıyor. Bence onu değiştirmen zor.

2|0
    0|0
  • Buluştuğunuzda seninle herşeyi paylaşıyor ve hiç sıkılmadan muhabbet ediyorsa boşuna sıkıntıya kapılma, bende bazen telefonda mesaj yazmak istemem yüz yüze konuşurken daha çok konuşurum rahat olurum bazıları böyledir. İlk başlarda her türlü konuyu mesajla konuştunuz demek artık mesaj yazacak konu bulamıyordur. Telefonu açmadı diyede stres yapıp üstüne gitme soğumasın, rahat bırak zaten senin değilmi niye kasıyorsun kendini.

0|0
    0|0
  • Bu sanırım şu demek gel gitler yaşıyor başka biri olabilir sevdiği ama henüz karar verememiş biri gibi yanındayken sen uzakken o diyor kafasında emin değilim ama böyle olabilir.

0|0
    0|0
  • sureklı mesajlasmayı konusmayı sevmıyodur belkı anla dınle cocugu baska bıseylerın pesındeyse ayrıl gıtsın

0|0
    0|0
  • Seni Kulaniyor

0|0
    0|0
  • Ya kafası karışık yada başka şeyler için seninle takılıyor

2|0
    0|0
  • Bunun sebebini ona sordun mu? Yada o bu durumu nasıl açıklıyor?

1|0
    0|0
    • meşgüldüm derse giricektim felan,ama insan 5 saat içinde bir dönüş yapmaz mı,bunun mazereti yok

• küçük emrah mode

• Doğru söylemediği kesin. Sebebini araştırmalısın. Telefonunu elinden al. Kurcala. Mesajlarına bak. Kontörüne bak. Sonra senden ayrı olduğunda nerede vakit geçiriyor? Evdeyse, evdekilerle arası nasıl bunu sor. Mutlaka bir sorun veya sıkıntı yakalarsın. Çapkınlık da yapıyor olabilir, seni umursamıyor olabilir ya da sana anlatmak istemediği bir sıkıntısı olabilir.

• onaryalı olma bence.. bazen olmadık sorunların sebebi onyargıdır..

0|0
    0|0
  • aradığını bulamamış olabilir

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi kabullen adamı bemce işi gücü vardır çok üstüne gidip bunaltma

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • sadece cinsellik olarak gorebilir iliskiyi..

1|0
    0|0
  • Başkalarına da vakit ayırması gerek

0|0
    0|0
  • kullanıldığının farkında mısın ?

0|0
    0|0
    • kullanılmak diye birşey yoktur.o beni kullanıyorsa ,bende onu kullanıyorumdur.he ama önemsemiyorsa ,bende önemsemem , en ufak yalnışında da inceldiği yerden koparırım.

• adam bıraz kafasını dınlesın boşver

0|0
    0|0
  • ben olsam arardim

0|0
    0|0
  • sen ara bazı bazı

0|0
    0|0
  • bitmiş o iş.

0|0
    0|0
  • fazla sıkma daha yenisiniz ileriki zamanlarda o sıkıcak seni böyle emin ol :)

0|0
    0|0
  • 7/24 mesai olmaz.

0|0
    0|0
  • zorlamayın ulen erkekleri bu kadar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ya ben de sevmem açıkçası vıcık vıcık sürekli ara konuş sıkar yani... Bırak biraz özlesin o arasın... Boğmadan sevin birbirinizi :S

0|0
    0|0
  • Tartiştiğinizda bitirmeye yöneliyomu? eger yöneliyosa bitimeye yer ariyo yeni oldugu için ilişkiniz gercekten asık oldugunu düşünmeye bilir ve gel gitler yaşar başkasida varsa buda kötüye iter fazla üzerine gitme derim.Zmana birak zaman herşeyi belirler.

0|0
    0|0
  • bence bu ilişkiden bi cacık olmazz

1|0
    0|0
    • Nasıl bir insansınız? Ne biliyorsun, belki çocuğun kontörü yok, ekonomik durumu zayıf?

• herkezin sorunu var.bir aramayı açmamışsın geri de dönmemişsin bu ayıp.kaybedersin bu kadar basit.ben yapmam önemsiyorsam bana yapılmasınıda istemem

• neyse biz soruyu soran kişiyle anlaşabiliyosak sennle tartışmaya girmicem aramak isteyen arar ..

• yeni baslayan bir ilişki böyleyse sonrasını düşünemiyom askm

0|0
    0|0
  • yeterince ilgisi yoktur sana sen aşık olmşsn ama yeni bi ilişki diosn o sen gibi istekli değildir olup olmicaanı deniyodur şuan

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin üzülme sana vakti yoksa ohoo

1|0
    0|0
  • Bence ya senden sıkılmış ya da bu ilişkide seninle ilgili başka emelleri var.

0|0
    0|0
  • Bı kac gundur aynı sorunu yasıyoruz yaramı deştin :((

0|0
    0|0
  • Of aynı benı anlatmışsın sankı bazı mesajlara cevp verıyor sonra uyuyamı kalıyor ne tık yok. ulan okdr beraber gun geçırmışız ınsan bı guzelmesaj atar yorumlarız gunumuzu ama yok yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...