Sevmediğiniz bir kadına içten sarılabilir misiniz? lütfen cevap yazııın.

hiç aşık olmayıp, sevmeyip bir kadına içten sımsıkı sarıldığınız oldu mu.koklayarak içine çekerek sarılmak sizce sevgiyi tam anlamıyla olmasa da gösterir mi.ve çocuk gibi bazen sevmek yüzünü yanağını tutmak burnuna öpücük kondurmak içinizden gelir mi?

Güncellemeler:
erkekler yorumlarınız nelerdir.hiç aşık olmayıp, sevmeyip bir kadına içten sımsıkı sarıldığınız oldu mu.koklayarak içine çekerek sarılmak sizce sevgiyi tam anlamıyla olmasa da gösterir mi.ve çocuk gibi bazen sevmek yüzünü yanağını tutmak burnuna öpücük kondurmak içinizden gelir mi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları yapan ya seviyordur yada dünyanın en iyi aktörüdür.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilgisayar dersi alıyordum orada dosya işlemleriyle filan uğraşan öğretmen vardı, yazılım,donanım vs birçok ders aldım o yüzden uzun zaman boyunca tanışmışlığımız oldu, bir ara çanta almış onu değiştirtmek için beni çağırmıştı aramız iyiydi yani, bir gün sarıldı sevdiğinden genç kızdı zaten öğretmen dediğime bakma, çok güzeldi sevgilim bile o kadar sıcak gelmemiştir belki. Öğretmen diye cesaret edemedim işte.

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişinin seni sevip sevmediğini öğrenmenin yolu bu değildir. Çok iyi numara yapabilen erkekler var.

0|0
    0|0
  • sarılamam

0|0
    0|0
  • aşk olmasada içten sarılmak için başka bir duyguya mutlaka ihtiyaç vardır. ne gibi bişey diyeceksin şimdi örnek vereyim. mesela erkekler için cinsellik duygusu, mesela şevkat duygusu gibi duygularlada sarılabilir

0|0
    0|0
  • olmadı olmazda zaten

0|0
    0|0
  • numaradan belki

0|0
    0|0
  • sarlırım ben

0|0
    0|0
  • olmadı