Çocuk gelişimi okumak için ders programı ve lise puanı yardım

Arkadaşlar, kuzenim Çocuk Gelişimi okumak istiyor. Bu sene 8. sınıf. 6. sınıf da 275, 7.sınıfsa 240, 8. sınıfda çok çalışıp kaç puan yaparsa 387 puanlık bir liseye girebilir? Zor ama nasıl bir programda çalışması gerekir yazar mısınız?

not: gereksiz laflar vede kötü kelime kullananları şikayet ediyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• meslak lisesine odaklanmasın, lise mezuniyeti bu alanda çok işe yaramıyor. onun yerine normal liseyi bitirip bu alanla ilgili öğretmenlik okumasında daha fazla fayda var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benim biraderde liseye başlayacak bu sene. 6. sınıfın %25i 7. sınıfın %35i 8. sınıfın %45 i toplanıp puanları hesaplanıyomuş. 8. sınıfta 459 puan alırsa liseye giriş puanı 387 oluyor. çok çalışması gerek

0|0
    0|0
    • hata yapmışım 387 puan alabilmesi için 520 puan alması gerekiyor. Tavan puan 500 oluyor. Yinede ne kadar çalışırsa o kadar iyi her sene okulların puanları değişiyor belki tercihte çıkar

• dersaneye gitmeden biraz zor. orda ona uygun programı yaparlar ve ona uyarsa istedigi puanı alır.kendiside isteyip calısması lazım yoksa dersanede pek bisey katmaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Puanları çok kötü ya :S Ama puan kadar yıl sonu notlarıda önemli en önemlisi hatta onlarda düşükse işi hayli zoor..

0|0
    0|0
  • Baya çalışması gerek. Bu sene özellikle daha önemli diye biliyorum. Dersaneye gidiyor mu, ya da kurs, özel ders vs.?

0|0
    0|0
    • 7. sınıf da gıttı ama aıle durumu olmadıgı ıcın ayrıldı vede bıraz tembel ama o bolumu ısty ne ypblr

• 304-305 küsürlü bir şeyler geliyor.

• tesekkurler

Yükleniyor...