Şu filmleri dizileri düşünün özel bir gücünüz olma imkanı olsaydı bu ne olsun isterdiniz?

Mesela uçmak gürunmez olmak ne bılım aklınıza gelebılcek hersey olabılır hadı herkes nasıl bısey ısterdı soylesın hayallerınızde neler var bakalım :D

Güncellemeler:
Bu arada bende akıl okumak ısterdım.,Ama cok doyumsuz bı ınsanımdır bunun yanı sıra gorunmez olmak ozel ekstra guc boyle cok kuvvetlı olmak falan da ısterdm :D

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanda yolculuk yapmak isterdim. Zamanda hiç birşeye müdahele etmek istemezdim. Sadece zamanda yolculuk yapmak ve kendimi yada diğer insanların neler yaptıklarını, ne gibi hatalar yada güzellikler yaptığını görmek, bilmek isterdim. Mesela odamın yanında ki küçük bahçeye her gece 00:00'da bir zaman treni gelsin. Ve zamanı ben belirleyemeyeyim. O gece ki rota neresi ve hangi zamanda oraya gideyim. Orada sadece 24 saat kalayım. Ama o 24 saat Dünya saati ile çok kısa bir zamana denk gelsin ki kimse nereye gittiğimi anlayamasın ve korkmasın. Bavulumu hazırlıyayım ve her gece küçük bahçemde ışıklarını yakıp paldır küldür gelen bir tren sesiyle irkileyim, bavulumu alıp çıkayım hiç bilmediğim zamanlara, bilmediğim yerlere, bilmediğim insanların yada kendi hayatımın ortasına düşeyim. Bunu çok isterdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• böyle uzaktan bakıp bir anda ikna edeyim, her dediğimi yapsınları

hepsi kölem olsun

bonus özellik varsa o da uçmak olsun

0|0
    0|1
  • Görünmez olup duvarlardan felan geçebilmek :)

uçsam olmaz abi herkes bilir şüphelenirler çeker biri vurur havadaykene ne gerek var.

0|0
    0|1
    • HAHA seslı guldum ya vala haklısın :D

• he ya vala şu an boyleyse o an dusunemıyorum :D

• sen ne isterdin peki ? :))

• görünmez olmak gerçekten ilginç olabilirdi...

0|0
    0|1
  • ''Işınla beni'' diyen adamlara, elimde sigarayla ''makine soğuk'' demek isterdim..

Işınlanın da göreyim lan, hadi.. .))

0|0
    0|2
  • tyler durden'nın kafasını yakalasam yeter .)

0|0
    0|1
  • wolverine in özelliklerini sewerim yenilenme falan

0|1
    0|0
  • kompüter elektronik beyin gibi beyin isterdim

0|1
    0|0
  • a benim süpermenim görünmezim

0|0
    0|1
  • insanların düşüncelerini değiştirbilme,istediklerimi yaptırabilme

0|0
    0|1
  • bende akıl okumak isterdim ama uçsamda fena olmaz ya yürümeye üşeniyorum mk

0|0
    0|1
  • akıl okumak..

0|0
    0|1
  • uçmak en büyük hayalim...

0|0
    0|1
  • ışınlanma gücüm olsaydı iyi olurdu hani:)

0|0
    0|1
  • ateş olsa güzel olurdu.alabilgine yakardım milleti kötüleri tabi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• dusunce okumak

0|0
    0|1
  • görünmez olarak ışınlanabılme istediğimi de yanıma gorunmez olarak alabılmek bırde :D yoksa tek basıma hıc tadı cıkmazdı

0|0
    0|1
  • Özel bir güç değilde biri olmak isteseydim. Tanrı olmak isterdim bütün yere ğöğe kısacası kainata sahip olmak. İklimleri yaratmak bulutlara hükmetmek öyle işte...

0|0
    0|0
  • şimdi şu saatte onun yatak odasında olmak :) sonra onun bagırması ommmmaaaaa ! there are a gal in my rooommm omg omg, Perv gal fuck off ! Sen bana karsi cok sapik olmak, burda bana rahat vermemek !'' diye bagırtmak:D

0|0
    0|1
  • Zamanı geriye alabilmek isterdim !

Yaada insanların haberleri olmadan dusuncelerini okuyabilmek

0|0
    0|1
  • Düşünce okumak ve yönlendirmek süper olurdu :D

0|1
    0|0
  • bana yamukluk yapan erkek arkadaşlarımı yok etmek isterdim

0|0
    0|0