Çekiciliğin sırrı nedir? Özgüven sahibi olmak mı?

Kafama takıldı..

Çünkü güzelliğe göre çekiciliğin olduğunu düşünürdüm

Ama öyle olmadığını anladım.

Sırrını merak ediyorum.. Güzel diye sınıflandıramayacağım bir kızın çok cekici olmasının sebebi ne olabilir? Özgüven sahibi olmak mı?

Düşünceler sinyaller olarak yayıldığından dolayı karşı insanlarda aynı düşünceyi mi yaratıyor ? Çekicilik nedir?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soru, iyi mantık. Cevabın sorunun içinde.

Evet kesinlikle düşünceler sinyaller olarak yayıldığından dolayı, çevresindeki insanlarda aynı düşünceyi yaratıyor. Çok ama çok derin bir sırra adım atıyorsun bu cümleyle. Bu konu üzerinde günlerce konuşabiliriz. Sonuç ise, yine ''evet doğrudur'' olarak çıkar. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• herkesin bir kızdan beklentileri farklıdır ama genelde bayanda özgüven vs türü şeylere bakılmaz bakanlar vardır belki ama ilk kriter b değildir sen kendine bakarsan sıcakkanlı hoşsohbet biri olursan elbet çevrende birileri olur bayanda ilk kriter güzel olmasıdır çünkü this is universal ma'am

0|0
    0|0
  • akıllı olması ayrı güzel olması yada olmaması önemli değil bir baska konuı ise bana göre bi kişi güzel olur ama sexy değildir

0|0
    0|0
  • genel kulturu yuksek kizlara hayranim isterse tipsiz olsun cok guzel olup salak olmasindan cok daha iyi

1|0
    0|0
  • karizma diye bişe varya. işte o.

0|0
    0|0
  • zeka çeker.

1|1
    0|0
  • bilmem çekici bulanlara sormak gerekir

benim çekici bulduklarımı ise ben bile anlamıyorum henüz nedendir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşam enerjisi yüksek olan birisi etraftakileri etkiler, o yüzden çekici olabilir.Bence dış görünüşün ve giyim tarzının da önemi büyük, dış görünüşümüzle ne kadar öz güvenli, öz saygılı ve bakımlı(kendimizi ne kadar seviyoruz ve özen gösteriyoruz?) olduğumuzu yansıtırız..

0|0
    0|0
  • çekicilik hem dış görünüşle hem de kafa yapısıyla alakalı bence. herkes birilerine göre çekicidir. iyi konuşan, özellikle güzel espri yapan esprileri anlayan, zeki olan e birazcık da bakımlı olan hatun kişi çekidir kardeşim

0|0
    0|0
  • olay ne bılıyormusun ben degerlıyım sevılmeyı hakedıyorum dıye dusunmekte gerısı teferruat:.)

0|0
    0|0
  • kendine güvenmek.

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyore,yaşayıp giderken giderken...

0|0
    0|0
  • çekiciliğin sırrı çekici bulandadır

0|0
    0|0
  • yuzu guzel degıldır ama fızıgı gıyımı guzeldır karızmatıktır seksıdır cekıcı olabılır yanı

0|0
    1|0
    • tarif edeyim :) 1.55 civarında boy balık etliden biraz daha kilo sıradan bir yüz kısa kahverengi saç söyle bana nasıl çekici olabiliyor ?

• bosver ya bı koca bul gecer butun utangaclıgın:d

• asdfghjkjghfdsasdfg daha erken :D

Yükleniyor...