Sevgilim hattını neden değiştirmiyor?

Öncelikle hemen söyleyeyim; 2007den beri yani 5 yıldır birbirimizi sevdiğimizi sandığım (ki bugüne kadar :@) ilişkimiz var. Bugün eski facebook hesabının şifresini şans eseri buldum. Ona verdim o giremedi ben girdim. Bunun eski çıktığı kızla 2009da ki yazışmaları var. "Neye üzülüyorum biliyor musun? Sen bu kızdan gerçekten hoşlanmışsın" dedim. O da "evet zaten hoşlanma olmasa çıkmazdım" dedi çıldırdım. Çünkü bunlar 2008de çıkmıştı 3 hafta falan. Ama 2011in başına kadar bu kızla arkadaş adı altında da olsa facebooktan konuşmuştu. Hattını değiştir yoksa ayrılacağım dedim. Para bulmak için zaten zorlanıyormuş, çalışıyormuş gece gündüz ben bunu nasıl istermişim. O kadar sinirlendim ki ayrılalım o zaman buyur 50 tl cebinde kalsın dedim. Bu kızla mı mesajlaşıyor acaba ki değiştirmiyor? Kızın nişanlısı var ama ve bildiğim kadarıyla 2011in şubatından beri konuşmuyorlar ben mani (!) oldumda...

Güncellemeler:
yanlış anlaşılıyor sanırım düzeltme ihtiyacı duydum. sevgilim o kızla nişanlanmadı. kızın bir başka erkekle nişanı var. :))

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Askinizda Depremler olmus simdi hasarli Binalar gibi kalbleriniz beyninizde hasarli isdediginiz kadar Sizler cabalasanizda bu iliski er yada gec Yikimla bitecek eger bitmediyse.

Eger gerekce olarak Param yok mevzusu basliyorsa ozaman surda sormam gereken : Ask Fedakarlik isdemezmi ve Ask icin Erkek Arkadasin bir diger Erkek Arkadasindan borc para alipda hat alamazmiydi alirdi ama yazdigin yazilarin iceliginden aldigim bilgiler dogrultusunda Seni affedersin ( s...k ... m .. e ..k isdeyen bir Erkek yansitmisin ötesi yalan. )

Isder agrina gitsin isder gitmesin ben Gercekleri yazarim vehaut Düsündügüm gercekleri yazarim isder beni Sev isder Sevme Arkamdan küfür et önemli degil Canin yanarsa hissedersin ve birakirsin sana deger vermiyen Erkegi ve bir müddet kendini Toparlaman icin kimseyle birlikde olmazsin Ok..

Saglikli Düsünmenin yolu Kötü etkiler yaratan Insanlardan cevreden uzaklasmak olur...

0|0
    0|0
    • Oha! Relax dostum. Ya anlaştık sonradan. İzmirde yaşıyor İstanbula gelecek. Onun için para biriktirme çabasında. Döner dönmez alacağım dedi. Ama sadece benimle o amaçla 5 yıldır birlikte olmasıda bir ilgincime gitti. Estağfrullah bu arada asla farklı düşüncelere kapalı olmadım yorumun için teşekkürler.

• Anladim kac liraya ihtiyaci var sordunmu bir Rakam söylesen careler arariz.

Günaydin bu arada

• yok yok estağfrullah öyle birşeye gerek yok çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bazı sorularım olcak izninle :

1- sevgilin, eski facebook hesabı üzerinden mi yazışmış o kızla...yani iptal ettiği, artık kullanmıyorum dediği bir facebook hesabını 2011 e kadar o kızla yazışarak kullanmış mı?

2- kızla facebook üzerinden yazıştıysa telefon hattını değiştirse nolur değiştirmese nolur

3- aralarında şüphelendiğin tarzda bir ilişki mevcutsa, o kız da senin sevgilin de tam birbirini bulmuş demektir...buna üzülmeye bile değmez desem acımasız mı davranmış olurum ?

0|0
    0|0
    • 1) artık kapalı olan bir hesap.

2) haklısın

3) cehenneme gidesice

• arkadaşça ya hiçbir şey yok. evet hesabı biliyordum :)

• o zaman biraz fazla üzerine gitmişsin gibi geliyor bana

• Numarasını değiştirirse yeni numarasından yazışamaz mı ..?

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama o sevgilim dediğin akıllının... özür dilerim. sinirlerimi bozdu da :)

0|0
    0|0
    • ah birde sen onunla yaşasan delirirdin

• ben böyle birini sevmezdim ki zaten :) anlamıyorum harbi siz kızları yaa. nerde angut var sizde onun yakasındasınız. yani kızlardada suç var. erkekler nede olsa kız bişey demez mantığıyla isteiğini yapıyor. bilmiyorum bu sayfayı açınca sinirim bozuluyo nedense :) allah yardımcın olsun

• nişanlı olan kızdan da ve senin sevdiğini sandığın erkekten de sana asla hayır gelmez.. bak işte iki kişiyi idare etmeye çalışan bir adam ve nişanlısını aldatan bir bayan var..

0|0
    0|0
    • yahu nişanlısını aldatmıyor ki kız :D geçmişte muhabbetleri olmuş benimkiyle 2 yıl öncesine kadar. konuştukları yok.

• e o zamanda mesajlarını okumamdan çekinmesi lazımdı. alla alla... bakalım zaman ne göstercek

• haklısın ama ne bileyim ya vallahi kafam karıştı galiba uykum geldi.. inşallah allah hakkından hayırlısını verir..

• sen bi hat alsana :DD

0|0
    0|0
  • Kardesım sevgılını bırazdaha ıdare et olmazsa tekmeyı bas..

0|0
    0|0
  • yeni numarasını bulamaz mı?

0|0
    0|0
  • mesaj laşıp mesajlaşmaması önemli değil bence sözünü tuttur ilerde başka türlü sıkıntı çekersin senin dediğini yapmıyorsa sevgi bitmiştir laf olsun diye demiyorum 5 yıllık ilişki yaşamış sevdiğiyle nişanlanmış ama genede ayrılmak zorunda kalmış birinden sana tecrübe paylaşımı,ilişkiniz tehlike altında

0|0
    0|0
    • sevgilim onunla nişanlanmamıştı. benimle nişanlı zaten. bu iş amcamın oğlunun annesi benim neyim olur olayına döndü :D 5 yıldır her istediğimi yapmaya çalışıyor lakin bazen böyle sapıtıyor işte.

Kızlar Ne Diyor 6

• Aradan uzun zaman gecmis ve zaten iliskileri kisa surmus. Aralarinda arkadasliktan basla bir sey oldugunu sanmiyorum, ikisi de farkli yollar cizmisler ama erkegin bu durumda seni dusunup istedigini yapmasi gerekir, kiskanman cok normal cunku

0|0
    0|0
  • bunu bende istemistim. eski sevgili arar diye. "ararsa arasin benim konusup konusmicam önemli" deyip gecistirdi aylar sonra bende patladim sonra gitti yeni hat aldi.

0|0
    0|0
  • kızla hala konuşması sinir bozucu

ama senin de hattını değiştirmesini istemen sevgilinden biraz zülbiyece olmuş

0|0
    0|1
  • Önce bu çocuğa sen hat al ver, sonra git nişanlısına ispile. Oh durumun tadını çıkar.

1|0
    0|0
    • bence direk tekmeyi bassın

• sen adamı yoldan çıkarırsın :D ehehe

• :D:D Haha.

• aynı dert bende de var canım. içmeye gezmeye falan para buluyorlar.

0|0
    0|0
  • Durduk yere niye hat değiştirsin senin yaptığın çok abartı ama bu kadarda kıskançlık olmaz.

0|0
    1|0
Yükleniyor...