Ayrılık mesajı yazdınız mı yazdıysanız ne yazdınız ?

Öncelikle merhaba ,Siz ayrılmak zorunda olduğunuz birisine ayrılık mesajı attınizmi veya ayrılık konuşması yaptınizmi,neler yazdınız veya söylediniz ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılık mesajı kısa olur... eğer onun için uzun bir ayrılık mektubu yazıyorsan emin ol ayrılmayı aslında istemiyorsundur... bir daha düşün derim... yok istiyorum ama o üzülsün de istemiyorum diyorsan , yani hem yaralayayıp , hem de iyileştireyim diye düşünüyorsan yok öyle bir dünya... o yüzden çok kısa ve öz olmalı ayrılık konuşmaları...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaşanılan herşey buraya kadarmış...geriye baktığımda mutlulukla dolu güzel günleri görebildiğim için teşekkürler...bitti artık...

1|0
    0|0
  • şu ana kadar hiç öyle bir mesaj yazmadım.. ama; allahım seni benden daha iyi insanlarla karşılaştırsın ve inşallah çok mutlu olursun.. rabbim seni korusun.. hakkım sana helal olsun.. hoşçakal..

1|0
    0|0
  • benden daha ıyılerıne layıksın gıbı salakca cumleler kullanmada gerekcelerını yaz gec en mantıklısı budur pampa :D

1|0
    0|0
  • Kırışeleri bıraıp neden ayrılmakk istediğini yaz .. Direk konuyu sapıtmadan ..

1|1
    0|0
  • Gorusmemek üzere...

1|0
    0|0
  • Ben sözlüyüm diyorum zaten film kopuyor o esnada . En iyi yöntemdir

1|0
    0|0
  • hiç yazılmasa daha mı iyi sanki ne

1|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum de kestir at.

1|0
    0|0
  • sana seks ve seyahat dolu bir teklifim var :*git

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• mutlu sonla biten hikayen olamam

ellerimden tutsan iyileşmez yaram

yüzüne baksam aynı aşkla bakamam

sevgilim hoşçakal.

1|0
    0|0
  • Ağlaya ağlaya diyivermiştim ne acı :(

1|0
    0|0
  • hatalarini (yani neden yürümedigini yaz) hakkini helal et, kib yaz. bukadar

1|0
    0|0
  • Sevişmeden uyuyalım artık , dedik.

2|1
    0|0
  • üzgünüm her şey için yazdım...

1|0
    0|0
  • İlişki yürümüyor, yapamıyoruz. Ya sen ya ben kırılıyoruz. Kendine iyi bak, bol mutluluklar.

1|0
    0|0
  • -benimde orgazm olmaya ihtiyacım var.

0|0
    1|0
  • kendine çok iyi bak sevilesi bir insansın bıdı bıdı

1|0
    0|0
Yükleniyor...