En son ne zaman baktınız gökyüzüne ?

Evet değerli Ks. Üyeleri en son gökyüzüne ne zaman baktınız ? Gökyüzüne bakmaktan kastım şudur ... Hani etrafında kimse olmaz da kendinle baş başa kalırsın da bakarsın ya gökyüzüne hiç bir şey düşünmeden bırakırsın kendini gökyüzünün o sonsuz maviliğine rahatlarsın ? Günlük hayatın koşuşturmacasına ve bunalımına ağır iş temposuna kapılan insanlar gökyüzüne sadece hava durumunu öğrenmek için bakarmış. ( Bugün yağmurlu şemsiye alayım vs. gibi ) O huzuru en son ne zaman yaşadınız ?

Güncellemeler:
Hepinize teşekkür ederim :)

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dün gece baktım. Saat 23:00 sularında.. Fakat yalnız değildim; yanımda arkadaşım vardı. Boş bakışlar attım gökyüzüne buğulu gözlerimle. Sonra sigaramdan içtim biraz. Dumanın grisine karıştı yıldızsız gökyüzü. Lacivert bir örtünün üzerindeki gri yastıklar gibi görünüyordu bulutlar. Dumanı onlara üfledim. Gerçekten bundan keyif aldım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hilal ay gördüğünde ona bak ve gülümse ve iyi dileklerde bulun demişlerdi sanırım en son hilal ay gördüğümde kaldırıp başımı baktım gökyüzüne

0|0
    0|0
  • hangi rengin peşindesin gökyüzü griyken. Doğru demiş diyen, şuan pek alakayı kuramadım ama doyasıya bakmadım gökyüzüne sadece dün gece biraz oyalanmıştım :/

0|0
    0|0
  • köyde kaldığım gece. aylaar geçti üstünden

0|0
    0|0
  • bu akşam,saat 7 gibi

her zamanki gibi muhteşemdi:)

0|0
    0|0
  • Dün gece ..

0|0
    0|0
  • Bir saat oluyor.

0|0
    0|0
  • dün gece...

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkarken ilk yaptığım şey bu insana güzel hisler yaşatma şansı veriyor.

0|0
    0|0
  • çarşamba akşamında

0|0
    0|0
  • zaten gökyüzündeyim tribi yaşıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dün benim de aklıma geldi bu soruyu beşledim

hakikaten insan biraz özellikle yıldızlara açık gökyüzüne bakınca kendini çok farklı düşüncelerle bulabiliyor.

ışık kirliliğinin olmadığı doğal bir yerde yaşamak istiyorum işte bu nedenle

0|0
    0|0
  • Ben biraz önce baktım gökyüzüne , o ağlıyordu ben susuyordum ..

0|0
    0|0
  • 1 ay önce. köyde.

0|0
    0|0
  • Çarşamba

0|0
    0|0
Yükleniyor...