Cidden hala seviyor mudur?

erkek arkadaşımdan ayrılalı 3 ay oldu.. o ayrılmak istedi bi anlık arkadaşlarının baskıdan kurtulmak için... bundan 3 hafta kadar önce barışmaya çalıştı benimle beni bi yere çağırdı ben gidemedim sone her şey bitsin artık dedi... ama 1 hafta önce mesaj attı selam diye.. sonra arkadaş olarak kalmaya karar verdik.. ama sonra bi arkadaşımla konuştuğunda bana karşı olan duygularının hiç değişmediğini söylemiş. arada konuşuyoruz. her konuşmamızda bana beraberliğimizi hatırlatıyo... geçirdiğimiz günlerde çektirdiğimiz resimlere durmadam baktığını falan söylüyo.. ben de bugün ona onun bana bilekliğinin parçalanmaya başladığını söyledim.. o da elinde eskimiş işte ne güzel falan dedi... size cidden hala seviyo mu? barışmalı mıyım? nasıl yaklaşmalıyım? :D biraz uzun oldu :(

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• eski sevgiliden arkadaş olmaz.Seninle devam etmek isteseydi ayrılmazdınız zaten ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence seviyor hala seni içinde bazı duyguları birikmiş, şans ver ama baştan söyle arkadaşlarının lafına uyup beni üzmeye hakkın yok filan diye, tedbirini alarak şans ver yoksa yine aynı hareketleri yapıp seni üzebilir, zaten ne geliyorsa arkadaş çevresinden geliyor, bu sefer ya beni hiç bırakmazsın yada tamamen koparız diye direk söyleme ama ima et.

0|0
    0|0
  • siktiri çek gitsin gençsin daha güzelsin yenilerini keşfet boşver

yani aramıştır çünkü kontör almıştır

aramıştır çünkü senden başkasını bulamamıştır

aramıştır çünkü canı sıkılmıştır dalga geçiyosur

0|0
    0|0
  • sen şu an seviyor musun onu ?

0|0
    0|0
  • seviyodur kesin

0|0
    0|0
  • Başkasını seviyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• barısssanız bile inan eskisi gibi olamıcaksınız hiç bi zaman

0|0
    0|0
  • seviyorsan yap ama onun arkadasları yüzünden bunu yapması gercekten kötü araya insanlar girdi mi ilişki yıpranıyor:S:S

0|0
    0|0
  • zorla güzellik olmaz bea nedir bu bööle

0|0
    0|0
  • sifonu çekmiş

0|0
    0|0
  • evet seni unutamamış, tamamen silememiş hayatından seni hala seviyor olabilir, lafı uzatmadan direk ona yeniden başlayalım mı diye sor ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...