3 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum hiçbir gelişme yok?

3 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum hiçbir gelişme yok nasıl programla çalışmam lazım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• dosrum söylermisin başladığında kaç kiloydunn ve 3 ay sonra kaç kilosun bide boyunu yazarsan yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • 68 kiloydum şimdide aynı gibi 69-70 kiloyum boyumda 169

• ön kolun arka kolunçok hareketleri var resimli şekilde yok mu acaba

• benim kolar 39 cm öyle bişey seninde olur bekle biraz sonra sana göndericem eğer bulabilirsem

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Sporun %20'si antrenman, %40'ı beslenme, %40'ı a dinlenmedir. İlla ki birini eksik yapıyorsun. Diyelim ki dinlenmen düzenli ve belirli kas grubunu yeterince dinlendiriyorsun, beslenmen de yeterli ve protein ağırlıklı. O zaman sorun antrenman programındadır. Eğer setleri yaparken zorlanmıyorsan ya da aşırı zorlanıp seti tamamlayamıyorsan antrenman programın yanlış demektir.

0|0
    0|0
    • antrenman programım yanlış evet bende program arıyorum zaten

• dostum balon değilsin ki şişirelim en azından ciddi açlışmayla 2 3 seneni vermen gerekiyor 3 ayda bişey olmaz...

0|0
    0|0
    • bel bölgesini bile eritemedim azda olsa farkedilmeli

• ne oluyor 2 ayda kim olmuş göster bakalım hafif incelme ve kilo verme zayıflama olabilir ama fitleşmeyi unut 2 ayda.

• gördüğüm çocuklar var 2 ayda oldu yani benimle başladı hatta

• 0|0
    0|0
  • reyiz ağırlığı her sette biraz daha arttırmaya çalış faydasını görürsün diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...